Home News SpaceX برای اولین بار با موفقیت فضانوردان را در فضا پرتاب کرد

SpaceX برای اولین بار با موفقیت فضانوردان را در فضا پرتاب کرد

0
SpaceX برای اولین بار با موفقیت فضانوردان را در فضا پرتاب کرد

[ad_1]

SpaceX امروز تاریخ را خلق کرد زیرا با موفقیت فضانوردان را برای اولین بار در فضا پرتاب کرد. آژانس فضایی به اولین آژانس تجاری تبدیل شد که پرواز فضایی خزنده ای را انجام داد.

فضانوردان ناسا داگ هورلی و باب بهنکن در حال سفر به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) هستند و از 6 تا 16 هفته در آنجا خواهند ماند. پس از اولین تلاش در تاریخ 27 ماه مه ، به دلیل هوای بد مجبور به اخراج شدیم.

در اوایل امروز ، ناسا گفت که وجود داشته است احتمال راه اندازی 50٪ بخاطر هوای بد دوباره لغو می شود با این حال ، تیم با پرتاب لیفتوف در 3.22 بعد از ظهر ET پیش افتاد.

هارلی و بهنکن اکنون 19 ساعت در فضا می گذرانند تا قبل از ورود به ISS به زمین بروند. در همین حال ، SpaceX گزارش داده است تقویت کننده مورد استفاده برای پرتاب فضانوردان در فضا با خیال راحت به زمین بازگشت.

سرمربی ناسا جیم بریدن استاین با اعلام موفقیت در این تیم ، این تیم را تبریک گفت.

این همچنین یک پرتاب تاریخی برای ناسا بود ، زیرا اولین بار بود که فضانوردان آمریکایی از زمان خاتمه برنامه شاتل فضایی در سال 2011 ، سفری به فضا انجام می دادند. در سال 2014 ، آژانس فضایی قراردادهای بوئینگ و SpaceX را برای پرواز شش مأموریت به ISS اعطا کرد. هر یک. سرانجام ، پس از چند تاخیر ، SpaceX Elon Musk توانست اولین پرتاب امروز را ارائه دهد.

در حالی که هر دو شرکت مشاهده می کنند که چگونه این مأموریت پیش می رود ، آنها در حال برنامه ریزی برای پرتاب خدمه بعدی خود هستند که برای 30 آگوست برنامه ریزی شده اند. این ماموریت چهار فضانورد را حمل می کند: ویکتور گلور ناسا ، مایک هاپکینز ، و شانون واکر و سوچی سوگوچی ژاپن.

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link