Home News iOS 13.5 اکنون با روشی آسان تر برای باز کردن قفل آیفون در هنگام پوشیدن ماسک ، رو به رو است

iOS 13.5 اکنون با روشی آسان تر برای باز کردن قفل آیفون در هنگام پوشیدن ماسک ، رو به رو است

0
iOS 13.5 اکنون با روشی آسان تر برای باز کردن قفل آیفون در هنگام پوشیدن ماسک ، رو به رو است

[ad_1]

دیشب اپل نسخه جدید بروزرسانی iOS 13.5 را برای آیفون ها آغاز کرده است. این یکی از به روزرسانی های بسیار مورد پسند را در زمان این همه گیری به ارمغان می آورد – امکان به راحتی قفل تلفن شما هنگام پوشیدن ماسک صورت.

سازنده آیفون هیچ فن آوری برای ایجاد Face ID کار نکرده است وقتی شخصی ماسک صورت را بپوشد. اما وقتی سیستم Face ID تشخیص دهد که شما ماسکی دارید ، فوراً شما را به صفحه رمز عبور اختصاص می دهد ، بنابراین لازم نیست که منتظر بمانید تا تشخیص چهره از بین برود.

خوشبختانه ، برای استفاده از این ویژگی ، کافی است آی فون خود را در iOS 13.5 به روز کنید. برای انجام این کار ، به بروید تنظیمات> عمومی> به روز رسانی نرم افزار، و آخرین نسخه را بارگیری کنید. هنگامی که تلفن خود را به روز کردید ، سعی کنید ماسک بپوشید و قفل آن را قفل کنید. صفحه را مشاهده می کنید تا کد عبور خود را بلافاصله وارد کنید.

[Read: Apple’s next iPhone may not come with EarPods so you can buy AirPods instead]

جدای از این ویژگی مفید ، اپل همچنین API قرار گرفتن در معرض اعلان coronavirus را که همراه Google است ساخته شده است. با فعال کردن ضامن تغییر روی تلفن ، نمی توانید از این API استفاده کنید. دولت کشور یا دولت ایالت شما برای استفاده از این ویژگی ابتدا باید با استفاده از API برنامه ای بسازد.

هر دوی آنها در این اوقات سخت به روزرسانی قابل توجهی هستند. با این حال ، قفل آسان تر هنگام پوشیدن ماسک صورت ، ویژگی ای است که روزانه به افراد زیادی کمک می کند. درست نیم ساعت پیش ، من برای خرید برخی از مواد غذایی بیرون رفتم و این ویژگی را آزمایش کردم. عالی کار میکنه.

از طرف دیگر ، همکار من کالوم هنوز معتقد است که اپل باید Touch ID را بازگرداند – شاید از طریق سنسور زیر صفحه نمایش. آیا شما اپل گوش می کنید؟

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link