Home News HBO Max راه اندازی کرده است – در اینجا نیاز به کار دارید

HBO Max راه اندازی کرده است – در اینجا نیاز به کار دارید

0
HBO Max راه اندازی کرده است – در اینجا نیاز به کار دارید

[ad_1]

به اصول اولیه TNW ، مجموعه ای از نکات ، راهنماها و مشاوره در مورد چگونگی به دست آوردن بیشترین استفاده از اسباب بازی ها ، برنامه ها و موارد دیگر خوش آمدید.

زمان آن فرا رسیده است: HBO Max ، آخرین رقیب جنگ های جریان ، راه اندازی شده است. اکنون می توانید در جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه ثبت نام کنید و شروع به تماشای فیلم های کلاسیک یا برخی برنامه های تلویزیونی عالی کنید. در اینجا نحوه شروع کار بر روی پلتفرم جدید آورده شده است.

HBO Max برای مشترکین جدید 15 دلار در ماه است. برای درصد سخاوتمندانه شما ، حداکثر هزینه ای بیش از آنچه که در حال حاضر برای اشتراک HBO Now یا کانال HBO که از طریق ارائه دهنده کابل دریافت می کنید ، پرداخت نمی کند. این همه شما را تحت پوشش قرار نمی دهد – لازم است با هر ارائه دهنده یا شرکت پرداخت کننده مشورت کنید تا دریابید که آیا Max را به صورت رایگان دریافت می کنید. HBO Max در زمان راه اندازی نیز در دستگاه های Amazon Fire یا Roku در دسترس نیست ، اما هیچ سخنی مبنی بر اینکه بعداً اضافه نمی شوند وجود ندارد.

بخوانید: نحوه گفتن HBO Max ، Now و Go از یکدیگر

لطفاً توجه داشته باشید: من از طریق برنامه iOS برای نسخه آزمایشی Max Max ثبت نام کردم ، زیرا مانند هر محصولی که در حال اجراست ، اولین باری که سعی کردم از آن استفاده کنم نسخه دسک تاپ کمی شکسته بود. با این حال ، به محض شروع آزمایش ، من قادر به ورود به رایانه خود بدون مشکل بودم.

با فرض اینکه اشتراک HBO ندارید ، می توانید در اینجا ثبت نام کنید و به طور خودکار آزمایش رایگان خود را آغاز خواهید کرد. طبق معمول ، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. بنابراین پس از ورود به Max ، به شما امکان می دهد نمایه خود را تنظیم کنید. می توانید چندین پروفایل بزرگسال یا کودک اضافه کنید – دومی احتمالاً به دلایل ایمنی نیاز به پین ​​دارد. در صورت داشتن هرگونه سرویس پخش دیگر ، بسیار شبیه به سایر علامت های تبلیغاتی است که قبلاً انجام داده اید.

هنگامی که به طور صحیح وارد Max شدید ، متوجه خواهید شد که ، در حالی که دارای محصولی از چرخ و فلک های معروف ، Netflix است ، اما دارای مراکز مختلفی است که در دسته بندی های خاص تری قرار می گیرد. این بسیار شبیه به چگونگی سازماندهی دیزنی + محتوای خود در حق رای دادن های مختلف است ، اما HBO آن را توسط استودیوهای مختلف مانند استودیو غیبلی ، کارتون شبکه یا خود HBO جدا می کند. این نوع چیزی شبیه به چیزی است که کاربران کابل قدیمی در دهه 90 با عنوان “کانال” توصیف می کردند.

اگر نمی خواهید وارد مراکز تفریحی شوید ، با این وجود ، هنوز هم می توانید چرخ و فلک های معمول مرتب کردن فیلم ها و سریال ها را در ژانرها یا دسته بندی های کلی پیدا کنید. این سکو دارای محتوای گسترده ای است که می توانید پیشنهادات متنوعی از قبیل “Edgy Animation” یا “Blockbuster Franchises” پیدا کنید.

در نمایه خود ، لیستی از نشان می دهد که شما به طور مکرر تماشا می کنید ، یا فیلم هایی را که می خواهید تماشا کنید. همچنین می توانید بارگیری های خود را از نمایه خود مدیریت کنید ، همچنین نمایش هایی را که می توانید “ادامه تماشا” پیدا کنید ، پیدا کنید. دومی نیز در صفحه اصلی چرخ فلک مخصوص خود را دارد. همچنین می توانید با رفتن به نمایه خود و ضربه زدن به “دکمه ویرایش” ، هر کاری را که از آن چرخ فلک شروع کرده اید ، به راحتی حذف کنید.

و همین یا باید برای شروع حداقل کار کافی باشد. اکنون می توانید کتابخانه سرویس را کاوش کنید ، کمی تماشا کنید دوستان، شاید پرخاشگر باشد ارباب حلقه ها. موفق باشید!

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link