امروز گوگل با توجه به روز جهانی آگاهی از قابلیت دسترسی ، به روزرسانی عمده دستیابی را برای نقشه ها اعلام کرد: این برنامه اکنون یافتن مکان های قابل دسترسی با ویلچر را بسیار آسان تر می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=-oWsAMwJ-ks

برای فعال کردن این ویژگی ، به سادگی به Google Maps “تنظیمات” ، “تنظیمات قابلیت دسترسی” و سپس جابجایی “مکان های قابل دسترسی” بروید. سپس در صورت کسب و کار یا موقعیت مکانی ورودی قابل دسترسی ، نماد صندلی چرخدار را مشاهده خواهید کرد. در صورت انجام این کار ، می توانید روی محل موردنظر ضربه بزنید تا جزئیات تفصیلی بیشتری مشاهده شود ، مانند اینکه ببینید آیا این دسترسی در صندلی ها ، دستشویی ها ، پارکینگ و همچنین ورودی ها گسترش دارد یا خیر.

این فقط برای کاربران صندلی های چرخدار نیست. دفتر سرشماری ایالات متحده می گوید بیش از 30 میلیون آمریکایی در راه رفتن یا بالا رفتن از پله ها مشکل دارند. برای دیگران ، این ممکن است خوب باشد که بدانید یک ورودی تخت یا یک سطح شیب دار قبل از مواقع وجود دارد ، بگویید اگر به چیزی سنگین نیاز دارید ، از یک کالسکه استفاده می کنید ، یا آسیب دیدگی پا دارید.

Accessible Places Contribute UI Google Maps اکنون می تواند مشاغل قابل دسترسی با ویلچر را برجسته کند

گوگل می گوید بیش از 15 میلیون مکان در سراسر جهان اطلاعات دسترسی دارد. علاوه بر به روزرسانی دید ، گوگل می گوید در حال به روزرسانی نسخه iOS نقشه ها نیز است که ارائه اطلاعات دستیابی را آسان تر می کند. ویژگی های جدید در حال استفاده برای کاربران Google Maps در استرالیا است ، ژاپن ، انگلستان و ایالات متحده با تعداد بیشتری کشور در راه هستند.

بعدی را بخوانید:

مطالب پیشنهادی :  آیا صرافی بیتمکس حساب شما را مسدود کرده است؟

اکنون YouTube به شما می گوید که به رختخواب بروید – در اینجا نحوه تنظیم آن آورده شده است

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.

Source link