Ghost of Tsushima Creed سامورایی Assassin’s Creed است – و نه چیز دیگری

از آن زمان حتی یک ماه کامل نگذشته است The Last of Us قسمت 2 بیرون آمد و انجمن بازی های کنسول را با داستان جنجالی خود آتش زد – اما سونی در حال حاضر با شخص ثالث دیگری که منحصر به فرد برای خاموش کردن این نسل کنسول است ، بازگشت.

بله ، این به عهده ساکر پانچ است شبح تسوشیما قبل از اینکه بعداً امسال به دوره پلی استیشن 5 برویم ، آخرین نسخه پلی استیشن 4 اختصاصی Sony منتشر شود. و داغ شدن پاشنه پا TLOU2، این کار جزئی نیست.

 Ghost of Tsushima Creed سامورایی Assassins Creed است   و نه چیز دیگری

شبح تسوشیما یک ماجراجویی اکشن جهان باز در ژاپن قرون وسطایی است. شما نقش جین ساکای ، یکی از آخرین سامورایی های باقی مانده را در زمان اولین حمله مغولان به ژاپن در قرن سیزدهم بر عهده دارید.

داستان بازی هنگامی شروع می شود که دایی جین توسط خوتون خان ربوده می شود ، شبح تسوشیماآنتاگونیست اصلی است. جنگ سالار مغول عموی شما را در قلعه بسیار محافظت شده خود قفل می کند ، بنابراین شما اولین عمل از تمرین بازی را برای نفوذ در این استحکام صرف می کنید.

جین به روش های کلاسیک سامورایی آموزش دیده است. افتخاری ، یک به یک شمشیر می جنگد و هیچ تجارت بی ادبانه ناعادلانه ای ندارد. اما دعوا های عادلانه قرار نیست علیه ارتش مغول شکست بخورند ، بنابراین جین باید از راههای دو کفش خود گودای دور شود و مهارت های کثیفی را قبل از روبرو شدن با معصیتش انتخاب کند.

این به معنای واقعی این است که قبل از نجات عموی خود ، باید یاد بگیرید که چگونه دزدکی حرکت کنید ، ترور کنید و از ابزارهایی مانند بمب های دود و پرتاب چاقو استفاده کنید.

 Ghost of Tsushima Creed سامورایی Assassins Creed است   و نه چیز دیگری

گیم پلی ، عاقلانه ، شبح تسوشیما به عنوان بهترین توصیف می شود قاتلان عقیده کلون با مبارزه بهتر. من می دانم که به نظر می رسد مانند یک مقایسه بزرگ ، اما غیرممکن نیست چقدر شبح تسوشیما ناشی از قاتلان عقیده-سلسله.

مانند منبع الهام آن ، شبح تسوشیما شما یک نقشه بزرگ بزرگ و پر از آیکون برای نشان دادن به شما ارائه می دهد. برخی از مأموریتهای جانبی جزئی هستند که به شما پاداش داده می شوند ، بعضی دیگر کلکسیون های بی معنی هستند و برخی دیگر تلاش اصلی است که داستان را پیش می برد و توانایی های جدید را باز می کند.

این مأموریت ها اکثراً به این شکل ساختار یافته اند: شما اسب خود را برای سوار شدن به یک شهرک اشغالی یا منطقه مورد مناقشه احضار می کنید ، جایی را در جایی مرتفع قرار می دهید تا وضعیت را بررسی کنید ، به طرز مخفیانه ای حرکت می کنید و تا آنجا که می توانید بسیاری از آدمهای کوچک را ترور کنید بدون اینکه به آنها هشدار دهید دوستان ، و هنگامی که شما متوجه می شوید ، شمشیر می زنید تا اینکه همه مرده باشند. به نظر می رسد آشنا ، درست است؟

 Ghost of Tsushima Creed سامورایی Assassins Creed است   و نه چیز دیگری

یک نکته مهم این است که چگونه شبح تسوشیماجنگ بیشتر از آنچه معمولاً در این ژانر مشاهده می کنیم عمق بیشتری دارد. در حالی که در طول داستان پیشرفت می کنید ، مواضع مختلفی را که برای انواع مختلف دشمن مؤثرتر است ، باز خواهید کرد ، شما باید یاد بگیرید چگونه طفره رفتن و پری برای شکست دادن دشمنان سخت تر را انجام دهید ، و دعوا های رئیس اغلب جنگهای طولانی و شدید است که در آن خواهید بود. برای اینکه فرصتی داشته باشید باید از تمام دانش و مهارت های خود استفاده کنید.

عمل شمشیر به خوبی متعادل است و بازی با مشکل در حالت عادی همیشه احساس عادلانه و قابل انجام است – تا زمانی که برای انجام مأموریتهای جانبی برای باز کردن قفل ارتقاء به تجهیزات و مهارت های خود ، مدتی طول می کشید.

 Ghost of Tsushima Creed سامورایی Assassins Creed است   و نه چیز دیگری

ای کاش جنگ تنها جنبه ای نبود که در آن متمایز باشد شبح تسوشیمااما ، گذشته از برخی مأموریتهای جانبی تند ، هرگز از سطح یک کار درست بالا نمی رود قاتلان عقیده شبیه.

شما می توانید استدلال کنید که هر بازی در ژانرهای آزاد به دلیل ماهیت ژانر احساس مشتق شدن از پیشینیان خود می کند ، اما به نوعی عناوینی مانند Witcher 3، Red Dead Redemption 2 ، و حتی خود Sucker Punch بدنام بازی های اصلی و تازه احساس می شوند. شبح تسوشیما اکثراً اینطور نیست

 Ghost of Tsushima Creed سامورایی Assassins Creed است   و نه چیز دیگری

هرچند مسئله با اصالت این است که تا زمانی که بازی خوب باشد مهم نیست. من ترجیح می دهم واقعاً خوب بازی کنم قاتلان عقیده کلون از یک بازی که قصد دارد تا ژانر را به طور کامل اختراع کند و شکست بخورد.

همین مسئله پیش می رود شبح تسوشیما. اگر نتوانید چقدر مشتق آن را نادیده بگیرید ، مطمئناً از این شبیه ساز سامورایی خوش ساخت ، خوش ذوق و لذت بخش لذت خواهید برد. فقط انتظار نداشته باشید چیزی را که قبلاً ندیده اید ، ببینید.

بعدی را بخوانید:

این Call of Duty: اشکال Warzone کاملاً مرا می کشد

Pssst ، سلام شما!

آیا می خواهید هر روز حساس ترین خبرنامه روزانه فناوری را به صورت رایگان ، در صندوق ورودی خود دریافت کنید؟ البته این کار را می کنید: برای Big Spam در اینجا ثبت نام کنید.


Source link

Check Also

اتریوم به خدمات بلاک چین آمازون اضافه شد

اتریوم به خدمات بلاک چین آمازون اضافه شد – ارزدیجیتال کاربران آمازون از این پس …

Translate »