EA سرویس اشتراک خود را به EA Play تغییر می دهد


EA Play Banner 796x377 EA سرویس اشتراک خود را به EA Play تغییر می دهد

EA امروز نشان داد که این سرویس مجدد و تحکیم سرویس اشتراک خود است. در حالی که قبل از آن تحت نام های مختلفی فعالیت می کرد ، اکنون همه آن تحت عنوان جدید EA Play قرار می گیرند. این احتمالاً هم تلاش برای جلوگیری از سردرگمی و هم جذاب تر شدن انتقال آن به Steam است.

من نمی خواهم بگویم گیمرها از خدمات اشتراک EA ، یک ارزش مناسب دیگر ، اجتناب کردند ، زیرا گیج کننده بود – اما من می خواهم این را بگویم من اجتناب از آن به دلیل گیج کننده بود. تاکنون نسخه PC این سرویس Origin Access نامیده می شد ، در حالی که نسخه روی کنسول ها EA Access نامیده می شدند. اکنون EA با نام EA Play با شماره EA Access و Origin Access اولیه تماس بگیرید. این سرویس که قبلاً با عنوان Origin Access Premier شناخته می شد اکنون EA Play Pro خواهد بود.

قیمت در غیر این صورت همان خواهد بود: 4.99 دلار برای اشتراک EA Play و 14.99 دلار برای اشتراک Play Pro. شایان ذکر است این rebrand اندکی قبل از ورود سرویس اشتراک به Steam به بازار عرضه می شود. در حقیقت ، حذف قسمت “Origin” از این نام ، همراه با EA سرویس خود و چندین بازی قبلاً اختصاصی خود به Steam ، باعث نگرانی من از سرنوشت مشتری PC Origin EA می شود.

در حالی که سرویس اشتراک EA هرگز به اندازه Xbox Game Pass تبلیغاتی نشده است ، اما به همان روش عمل می کند. در ازای دسترسی به انتخاب بازی ها ، هزینه اشتراک را پرداخت می کنید. اندازه انتخاب بسته به اینکه آیا اشتراک های اصلی یا برتر را خریداری می کنید متفاوت است – اوه ، ببخشید ، اشتراک های EA Play یا Play Pro را بخرید. اشتراک Pro Play / Premier همچنین دسترسی کامل به بازی های EA جدید را در اختیار شما قرار می دهد – در حقیقت ، این در همان زمان اعلام شد که مایکروسافت فاش کرد مشترکان Xbox Game Pass همچنین بازی های جدیدی را دریافت می کنند.

در صورت تعجب ، رویداد EA که قبلاً EA Play خوانده می شد ، اکنون EA Play Live خوانده می شود. بله ، من هم گیج هستم خدمات اشتراک EA Play از 18 آگوست راه اندازی می شود.


با EA Play بازی بیشتری کسب کنید
در هنر الکترونیک

Pssst ، سلام شما!

آیا می خواهید هر روز حساس ترین خبرنامه روزانه فناوری روزانه ، در صندوق ورودی خود ، به صورت رایگان دریافت کنید؟ البته این کار را می کنید: برای Big Spam در اینجا ثبت نام کنید.


Source link

Check Also

آپدیت جدید اینستاگرام ؛ اتاق های لایو با ظرفیت چهار نفر

اپلیکیشن اینستاگرام چند سالی است که بین مردم سراسر دنیا محبوبیت خاصی پیدا کرده است.  …

Translate »