Home News EA برای انتشار کد منبع برای Command and Tiberian Dawn و Alert Red

EA برای انتشار کد منبع برای Command and Tiberian Dawn و Alert Red

0
EA برای انتشار کد منبع برای Command and Tiberian Dawn و Alert Red

[ad_1]

مدرسان شاد! EA امروز اعلام کرد تعجب آور است که پرونده های .dll و کد منبع مربوط به کلاسیک های RTS فرمان و تسخیر هشدار قرمز و فرمان و تسخیر سحر Tiberian به منبع آزاد منتشر می شود.

جالب اینجاست که این اطلاعیه از طریق پست Reddit مربوط به آینده منتشر شد فرمان و تسخیر مجموعه Remaster:

امروز ما مفتخریم اعلام کنیم که در کنار راه اندازی مجموعه Remastered ، الکترونیک آرتز TiberianDawn.dll و RedAlert.dll و کد منبع مربوطه آنها را تحت مجوز GPL نسخه 3.0 منتشر می کند.

این برای بسیاری از افراد شگفت آور بود ، زیرا ما فقط انتظار داشتیم درمورد اینکه آیا این Remaster به هیچ وجه اجازه حالت را نمی دهد یا خیر. فرمان و تسخیر این سریال از زمان عرضه در سال 1995 یک دوست داشتنی و دوستانه های RTS عزیز بوده است. Remaster Remaster آینده گیم پلی کلاسیک را بازی می کند که نقش اساسی در تعریف ژانر RTS مدرن با UI تازه ، گرافیک های مدرن و کت لهستانی بازی کرده است. در مکانیک بازی

و بله ، در هر پست Reddit ، مجموعه Remaster از پشتیبانی کامل پشتیبانی می کند:

بنابراین ، منظور از پشتیبانی پشتیبانی در داخل Remastered Collection چیست؟ همراه با درج ویرایشگر Map جدید ، این DLL های منبع باز باید به کاربران در طراحی نقشه ها ، ایجاد واحدهای سفارشی ، جایگزین کردن هنر ، تغییر منطق گیم پلی و ویرایش داده ها کمک کنند.

فرمان و تسخیر بازگشتی نوستالژیک از زمانی است که گرافیک 32 بیتی در حال لبه دار شدن بود و فیلمبرداری کامل فیلم برای بازی های استراتژیک جدی ضروری بود. مسیر رسیدن به جنگ های هاله و تقریباً در مورد هر بازی استراتژی پایه سازی در موبایل ، درست از طریق آن می گذرد C&C بازی های دهه 1990 و نمی توانیم منتظر بمانیم تا بتوانیم Remaster را ببینیم.

https://www.youtube.com/watch؟v=9iMfypQj3k0

اگر علاقه دارید بررسی کنید که بسته های جدید می توانند چه کاری را انجام دهند ، نباید صبر کنید. EA‘ در حال حاضر به برخی از مداحان اجازه می دهد با کد از بین بروند و به سؤال قدیمی پاسخ دهند: “اخوان نود اگر آنها مخزن ماموت را دستگیر می کردند ، چه می کردند؟” جواب این است آن را شلیک هسته ای کنید، البته.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فرمان و تسخیر Remastered جمع آوری ، سایت EA را اینجا ببینید.

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.



[ad_2]

Source link