-3.7 C
New York
پنج‌شنبه, فوریه 25, 2021
Home News Coronavirus زندگی جنسی ما را تغییر داده است - آیا فناوری می...

Coronavirus زندگی جنسی ما را تغییر داده است – آیا فناوری می تواند خلاء شاخی ما را پر کند؟


همه گیر کروناویروس بر رابطه جنسی و روابط تأثیر می گذارد. محاصره و اقدامات دوری اجتماعی که از ما محافظت می کند ، ناخواسته مشکلات مربوط به صمیمیت را تشدید می کند و دسترسی افراد به شرکا را محدود می کند.

برای برخی ، COVID-19 مترادف تنهایی و استرس رابطه است. بسیاری از افراد در نهایت بین صمیمیت و امنیت تصمیم می گیرند. مجردها که به دنبال شریک زندگی هستند ، در برابر استعفا کنار می زنند ، در حالی که زوج ها تنش های مربوط به انزوا اجباری را تجربه می کنند.

اما خلاقیت عاشق سختی است.

در مواجهه با یک بیماری همه گیر جهانی ، ما در حال یافتن راههای جدید ، نوآورانه و ایمن برای برقراری مجدد ارتباط مجدد و جنسی از طریق فناوری هستیم.

به عنوان محققانی که مشروبات الکلی را مورد مطالعه قرار می دهند ، زمینه ای که رابطه جنسی و فناوری را در بر دارد ، ما علاقه مندیم که چگونه تعامل وابسته به عشق شهوانی انسان و ماشین می تواند به بهزیستی کمک کند – حتی در زمان بحران بهداشت جهانی.

رابطه جنسی در زمان coronavirus

اقدامات ضد قفل COVID-19 و اقدامات دوردست اجتماعی بر زندگی انسان تأثیر می گذارد. به طور متناقض ، این اقدامات محافظتی همچنین باعث ایجاد استرس زای ناخواسته می شوند. به عنوان مثال ، اضطراب ناشی از بیماری ، غم و اندوه از دست دادن یک فرد محبوب ، تنهایی ، خشونت خانگی و استرس مالی را افزایش می دهد.

مطالب پیشنهادی :  قیمت بیت کوین با رشد ۱۳ درصدی به بالای ۱۱,۰۰۰ دلار رسید

وقتی صحبت از رابطه جنسی و روابط می شود ، همه گیری در شرایطی ایجاد می شود که افراد یا در نزدیکی زندگی می کنند (احتمالاً با شرکا ، فرزندان یا سایر اعضای خانواده) یا در فرصت های خود برای یافتن شریک زندگی برای مدت طولانی زندگی محدود هستند. این شرایط می تواند به طور مستقیم بر صمیمیت ما تأثیر بگذارد.

مطالب پیشنهادی :  ترامپ: شرکت‌هایی که محصولاتشان را خارج از آمریکا تولید می‌کنند، باید مالیات بیشتری بپردازند

علاوه بر این ، شواهد اولیه از مطالعه دیگر نشان می دهد که اعتقاد داشتن شریک زندگی دلسوز و درک کننده است ، می تواند تا حدودی در برابر برخی از تأثیر عوامل استرس زا COVID-19 در رابطه محافظت کند. یک نظرسنجی اخیر آنلاین نشان داد که اکثر شرکت کنندگان در یک نمونه از 1،559 بزرگسالان از کاهش کیفیت زندگی جنسی خود (43.5 درصد) در طول بیماری همه گیر COVID-19 خبر دادند ، در حالی که فقط یک اقلیت از پیشرفت (6/13 درصد) گزارش کرده اند. جالب است که ، با این حال ، با وجود گزارش گزارش در مورد کاهش تعداد دفعات رفتارهای جنسی در مقایسه با سال گذشته ، از هر 5 نفر (3/20 درصد) حداقل یک فعالیت جدید به زندگی جنسی خود اضافه کرده است ، مانند موقعیت جنسی جدید ، که در آن مستهجن است. یا درگیر شدن در فضای مجازی. در مقایسه با افرادی که هیچ تغییری نکرده اند ، افرادی که چیزهایی را بهم ریختند بیشتر از ابتدای بیماری همه گیر احتمال بروز پیشرفت در زندگی جنسی خود را داشتند.

مطالب پیشنهادی :  به گفته ناسا ، اقیانوس ماه مشتری اروپا اروپا قابل سکونت است

نکات جنسی برای همه گیر

پیشنهاداتی برای رابطه جنسی امن تر در طول COVID-19 ارائه شده است. این موارد عبارتند از: شستن دست؛ محدود کردن فعالیت های جنسی برای شرکای عضو خانواده. استفاده از موانع جسمی مانند ماسک ، کاندوم و سدهای دندانی. موضع گیری های خلاقانه که خطرات انتقال و خودارضایی را کاهش می دهد.

همانطور که وزارت بهداشت ، بهداشت و بهداشت روان نیویورک می گوید: “شما امن ترین شریک جنسی خود هستید.”

مطالب پیشنهادی :  رایج ترین مشکلات ردمی نوت 9 اس - Redmi Note 9S + راه حل

همین بخش همچنین پیشنهاد می کند که از تاریخ های حضوری استراحت کنید و درعوض سعی کنید ملاقات مجازی ، دنبال کردن ، و “مهمانی های زوم” لرزان باشید.

ضرورت مادر اختراع است ، و این به ویژه در مورد فناوری صادق است. از جمله پیشنهادی مانند پلتفرم ویدئو کنفرانس بزرگنمایی می گوید. ادغام فن آوری های اجتماعی و تعاملی در کار و روابط با حبس بصورت تصاعدی شتاب می یابد.

 Coronavirus زندگی جنسی ما را تغییر داده است   آیا فناوری می تواند خلاء شاخی ما را پر کند؟
Translate »