Home News Chrome برای مسدود کردن خودکار درخواستهای اعلان نادرست حرکت می کند

Chrome برای مسدود کردن خودکار درخواستهای اعلان نادرست حرکت می کند

0
Chrome برای مسدود کردن خودکار درخواستهای اعلان نادرست حرکت می کند

[ad_1]

دیگر لازم نیست هنگام استفاده از Chrome به مدت طولانی تر ، اعلان های اعلان آزار دهنده را از سایت های تصادفی تحمل کنید.

Google اعلام کرده است در سایت هایی که از اعلان های سوءاستفاده از Chrome 84 شروع می کنند ، استفاده می کنند ، که در 14 ژوئیه کاهش خواهد یافت ، سایت هایی با اعلان های مزاحم و درخواست اجازه تحت “UI اعلان های ساکت تر” فیلتر می شوند ، همچنین به کاربران هشدار می دهد که سایت ممکن است سعی در فریب دادن آنها

هشدارهای اعلان نادرست یکی از بهترین شکایات کاربران ما در مورد Chrome است. درصد زیادی از درخواست ها و اعلان های اعلان از تعداد کمی از سایت های سوء استفاده کننده ناشی می شوند. ” “فقط بخش کوچکی از وب سایت ها تحت تأثیر این تغییر قرار می گیرند اما ما انتظار داریم که تأثیر بر حجم اعلان برای برخی از کاربران قابل توجه باشد.”

پس از راه‌اندازی ، محافظت از اعلان جدید فقط روی درخواستهای مجوز از سایتهایی که قبلاً تأیید نکرده اید تأثیر خواهد گذاشت ، اما ممکن است Google در آینده این مورد را برای همه مجرمان گسترش دهد.

اگر صاحب سایت سوءاستفاده ای هستید ، Google شما را از هرگونه نقض اعلان در کنسول جستجو مطلع می کند ، و شما نیز حداقل 30 روز قبل از اجرای یک ایمیل در مورد آن دریافت خواهید کرد. این شرکت همچنین راهنمایی در مورد چگونگی رفع تجربیات سوءاستفاده از اعلان ها را به منظور جلوگیری از قرار گرفتن در رابط کاربری آرام تر اطلاع رسانی ارائه کرده است.

از طریق AndroidPolice

بعدی را بخوانید:

وب سایت تسلا پس از ادعا “سرقت” کد منبع Autopilot ، وب سایت تسلا را کپی کرد

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link