Home News Call of Dank pranksters اسلحه های مختلفی را برای فریب مردم در Warzone ایجاد می کند

Call of Dank pranksters اسلحه های مختلفی را برای فریب مردم در Warzone ایجاد می کند

0
Call of Dank pranksters اسلحه های مختلفی را برای فریب مردم در Warzone ایجاد می کند

[ad_1]

Call of Duty: Modern Warfareفرمت رویال رویال ، منطقه جنگیاین روزها همه عصبانیت است گیمرهای گاه به گاه آن را دوست دارند ، لیست های سخت آن را دوست دارند ، من آن را دوست دارم ، همه آن را دوست دارند. اما یک شوخی جدید در بازی قصد دارد چند جسد فقیر را کاملاً محافظت کند – و قبلاً هم قربانی شده است.

هر منطقه جنگی علاقه مندان می دانند که داشتن وزن مناسب – مجموعه ای از اسلحه ها و قدرت های خاص (یا مهارت های ویژه) – می تواند شانس برنده شدن شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد. به همین دلیل گروهی از ترفندهای Reddit در تلاش هستند تا بدترین اسلحه های ممکن را طراحی کنند و آنها را برای حضور در بازیکنان دیگر روی زمین بگذارند.

با r / trashMWLloadouts ، یک انجمن جدید Reddit ایجاد شده است که به طور مشترک برای به اشتراک گذاشتن برخی از اسلحه های بسیار افتضاح که یک انسان می تواند در کنار هم قرار دهد ، ایجاد شده است. این Subreddit از چند Redditor الهام گرفته شده است که در هنگام انتخاب دومین بار خود ، اسلحه های عمداً شریر را جمع آوری کرده اند و به سادگی آن اسلحه های زباله را پشت سر می گذارند.

خالق F3ARL355S0LD13R می گوید که او ایده ی Redditor را که در مورد سقوط یکی از آن اسلحه ها ارسال کرده بود ، دریافت کرد. “من فقط به خاطر آن افتادم. ” “منبرای انتخاب کلاس M13 من وارد یک جعبه بارگیری شوید. یک طلافروش سفارشی 45 ، شیرین ، یک ثانویه رایگان پیدا کرد که چرا نه. سرانجام من وارد دعوا می شوم و آن را بیرون می کشم. “

وی ادامه می دهد: “این یک سحر 12 دور با پشت سر هم داشت.” “من فوراً درگذشت. خوب بازی کرد. “

با کمتر از 300 عضو ، r / trashMWLoadout هنوز کاملاً جدید است ، اما برخی از وحشیانه ترین بارهای من تاکنون دیده ام ، از جمله یک تپانچه با دامنه تیرانداز از خفا نشان می دهد.

برای کسانی که با این قالب آشنا نیستند ، Warzone یک رنگ خاص برای برچسب زدن اسلحه ها دارد – خاکستری برای اسلحه های “پایه” ، بنفش “حماسه” ، “طلایی” برای “افسانه ای” و غیره. اسلحه های سفارشی با مارچین مشخص شده اند.

به گفته این ، یک برچسب رنگ به طور خودکار اسلحه را بهتر نمی کند ، فقط نشان می دهد که برخی از پیوست ها وجود دارد. متأسفانه ، تازه واردها همیشه این را نمی دانند. من مطمئناً در گذشته برای آن افتاده ام.

ایده این است که وقتی یک بازیکن یک اسلحه با رنگ را لکه دار می کند ، احتمالاً آن را انتخاب می کنند – به خصوص اگر فکر می کنند شخص دیگری آن را درست کرده و فقط آن را پشت سر گذاشته است ، زیرا چه کسی اسلحه ای را که عمداً خراب است برای خود درست می کند؟ این یک استراتژی گمراه کننده است.