Home News AirPod های آینده ممکن است حسگرهای نوری را در گوش شما ببندند زیرا… سلامت

AirPod های آینده ممکن است حسگرهای نوری را در گوش شما ببندند زیرا… سلامت

0
AirPod های آینده ممکن است حسگرهای نوری را در گوش شما ببندند زیرا… سلامت

[ad_1]

درست است ، ممکن است اپل سنسورهای نور محیط را در جفت های بعدی گوشواره های خود قرار دهد. دلیل؟ بنابراین آنها می توانند به عنوان بخشی از یک سیستم نظارت بر سلامت استفاده شوند.

این از گزارش Digitimes (paywalled) ناشی می شود که می گوید اپل انتظار می رود سنسورهای نور محیط (ALS) را در نسل های بعدی در دستگاه های AirPods قرار دهد. [ont to two] سال ها.”

اکنون گزارش مورد نظر دقیقاً مشخص نشده است چرا اپل سنسورهای نور محیط را در AirPod های آینده قرار می دهد ، اما اجماع مشترک (و چیزی که توسط این قطعه دیگر Digitimes پیشنهاد شده است) اینست که دارای ویژگی های ردیابی سلامت یا بیومتریک است.

با داشتن اپل واچ ، این شرکت بیشتر به فناوری مراقبت های بهداشتی در حال گسترش است و می توان این شایعه را درباره سنسورهای نوری در AirPods به عنوان بخشی از این تمرکز بر بهزیستی و نظارت بر بدن مشاهده کرد. به عنوان مثال ، برخی از پتانسیل ها وجود دارد که سنسورهای نوری قادر به نظارت بر مواردی مانند ضربان قلب یا سطح اکسیژن خون باشند.

اما مواردی وجود دارد که باید مراقب آنها باشیم.

یکی خود Digitimes است. در حالی که منابع زنجیره تأمین سایت تمایل دارند که اطلاعات دقیقی داشته باشند ، قبلاً تفسیر اشتباه کرده است که مؤلفه هایی که در آن گزارش می دهند در واقع چیست. این به معنای انتقاد نیست ، فقط این است که همیشه بهتر است این موارد را با یک نمک در نظر بگیرید.

بنابراین ، به جای پیامدهای سلامتی ، حسگرهای نوری هستند میتوانست راهی برای به روز کردن برخی از فناوری های متوقف شده در پیشانی های اپل باشد. AirPods معمولی وقتی از گوش شما خارج می شود ، بازی را متوقف می کند ، بنابراین قابل تصور است که این سنسورهای پیش بینی شده نور جایگزین این عملکرد شوند ، چیزی جدید را اضافه نکنید.

با وجود این ، اگر سنسورهای شایعه نور بیشتر از مکث موسیقی در AirPods انجام دهند ، به هیچ وجه تعجب آور نیست. با توجه به تعداد افرادی که از هدفون برای ورزش استفاده می کنند ، فکر می کنم این یک شرط محکم باشد که اپل در مقطعی به دنبال وارد کردن فناوری ردیابی تناسب اندام در گوش های خود باشد.

به عنوان مثال ، قادر به بدست آوردن نبض دقیق (معقول) هنگام اجرا ، می تواند به بسیاری از افراد كمك كند.

مانند بسیاری از این شایعات ، شانس جدی وجود دارد که این نتیجه حاصل نمی شود ، اما کم کم سرنخ هایی را برای ما به وجود می آوریم که سر اپل در کجا قرار دارد و آنچه در AirPods آینده شاهد آن هستیم.

برای اخبار و بررسیهای مربوط به تجهیزات جدید ، اسباب بازی و سخت افزار ، افزونه را دنبال کنید
توییتر و
            تلنگر

منتشر شده 26 مه 2020 – 13:04 UTC[ad_2]

Source link