Home News 9 نکته برای کمک به شما در مذاکره حقوق مورد نظرتان

9 نکته برای کمک به شما در مذاکره حقوق مورد نظرتان

0
9 نکته برای کمک به شما در مذاکره حقوق مورد نظرتان

[ad_1]

اگر کار جدیدی را شروع می کنید یا می خواهید در نقش فعلی خود رشد کنید ، مذاکره درباره افزایش حقوق می تواند بسیار بی دست و پا و دلهره آور باشد – اما اینگونه نیست.

حتی اگر شما یک بار از حقوق فعلی خود راضی بوده اید ، دیگر وقت آن فرا می رسد که ارزش کاری که انجام می دهید در غرامت دریافتی منعکس نشود.

وقتی این زمان فرا رسید ، مهم است که حرکت بعدی خود را آماده کرده و استراتژی کنید. شما باید یک پرونده مبتنی بر شواهد ایجاد کنید که از بسته مورد نظر شما پشتیبانی کند و شروع به فکر کردن در مورد آنچه ممکن است روند مذاکره باشد می کند.

[خواندن:[Read:[خواندن:[Read:نحوه ایجاد یک تیم متنوع هنگام کار از راه دور]

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در مذاکره در مورد افزایش حقوق و کمک به پیشرفت شغلی شما آورده شده است:

بفهمید چه کاری انجام می دهید

تحقیق خود را انجام دهید. اغلب غیر منطقی است که خود را با دیگران مقایسه کنید ، اما در این مورد کاملاً موجه است. به بازار نگاه کنید و سعی کنید این را درک کنید که شخصی که در موقعیت شماست و با تجربه مشابه می تواند توسط یک شرکت در همان مکان به شما پرداخت کند.

واقع بین باشید و از اهرم های خود بفهمید: قدرت مذاکره شما به شدت به وضعیت اشتغال فعلی شما بستگی دارد. اگر برای نقش جدید در حال مذاکره هستید ، سؤال کنید که آیا می توانید پیشنهاد را مذاکره کنید زیرا ممکن است برای شروع مذاکره نباشد.

پرونده ای را برای پشتیبانی از مذاکرات خود ایجاد کنید

همانطور که گفتم ، شما باید یک پرونده درست کنید و باید هدفمند باشید. مذاکره در مورد حقوق و دستمزد لزوماً درمورد دریافت دستمزد مورد نظر شما نیست ، بلکه درنهایت اثبات کارفرمای خود مبنی بر ارزش سرمایه گذاری است.

در مورد نقش ها و مسئولیت های خود فکر کنید و درباره آنچه در توضیحات شغلی شما ذکر شده است و وظایف فراتر از این را تصور کنید ، تصور کنید. نمونه های خاصی از چگونگی ارزش افزوده شدن به تیم و سازمان خود را ذکر کنید.

به آنچه می خواهید فکر کنید

در مورد آنچه می خواهید و اولویت های خود فکر کنید فکر کنید: آیا شما دارای انگیزه مالی هستید یا به دنبال نقشی هستید که انعطاف پذیری بیشتری را ارائه دهد یا کار از راه دور انجام دهید؟

به یاد داشته باشید که لازم نیست مذاکرات را فقط برای پرداخت هزینه محدود کنید ، همچنین می توانید به دنبال بهبود شهریه ، کمک هزینه های تحصیلی ، مرخصی پرداخت شده ، زمان تعطیلات ، بازنشستگی و حتی هزینه های جابجایی باشید.

بیشتر تمرین کنید ، تمرین کنید و تمرین کنید

تمرین واقعا عالی می شود. هر کاری را انجام دهید ، مذاکرات را شروع نکنید بدون اینکه بار دیگر تمرین کنید.

تا زمانی که احساس راحتی نکنید و تحویل خود را تسلیم کنید ، شخصی را که به او اعتماد دارید پیدا کنید تا به پیشنهاد شما گوش دهد. از آن شخص بخواهید تا شما را در جای خود قرار دهد تا بتوانید درک کنید که چگونه ممکن است یک سناریو در زندگی واقعی ایجاد شود.

از زمان بندی آگاه باشید

لحظه خود را انتخاب کنید. زمان واقعاً یک اصل است ، بنابراین در مورد اینکه چه زمانی قابل قبول است که مذاکرات مربوط به حقوق را بپذیریم ، فکر کنید

اگر کارفرمای شما در حال حاضر دستخوش تغییر ساختار یا مشکلات مالی شده است ، تلاش برای مذاکره در مورد افزایش ناخوشایند به نظر می رسد ناشنوا است و به احتمال زیاد شما را جدی نمی گیرید.

برای فشار عقب آماده باشید

شما ممکن است بلافاصله “بله” دریافت نکنید ، بنابراین آماده باشید تا مقداری فشار وارد کنید. شما باید برای پاسخ به سؤالاتی از قبیل چرا فکر می کنید لیاقت حقوق و دستمزد مورد نظر خود را دارید ، آماده باشید.

احساسات و احساسات خود را از روند مذاکره خارج کنید و بخاطر بسپارید که شخصی نیست. متمرکز ، آرام و جمع شده باشید و تحت فشار قرار نگیرید. بخشنده باش.

یک محدوده در ذهن داشته باشید

به یک رقم حداقل و حداکثر فکر کنید. شما باید محکم ، بلکه انعطاف پذیر باشید. آماده ارائه محدوده حقوق و دستمزد باشید ، و رقم مشخصی نیست. اگر خودداری از دادن هرگونه زمینه و یا اگر با افزایش حداقلی موافقت کنید ، آنچه را می خواهید به دست نمی آورید.

مذاکره در مورد حقوق و دستمزد یک روند خطی نیست و باید مواردی را برای عقب و جلو فراهم کنید.

هرگز پیشنهاد اول را نپذیرید

هر کاری انجام دهید ، پیشنهاد اول را قبول نکنید. وقت خود را برای ارزیابی پیشنهاد بگذارید و قبل از مشورت هر سؤال پیروی لازم را مطرح کنید. اگر به فکر زمان پیشنهادی نیاز دارید ، مهلت تعیین کنید و سپس با یک پیشخوان برگردید.

تأیید کتبی کنید

و سرانجام ، هر کاری که می کنید ، آن را در نوشتن دریافت کنید. پس از ارائه پیشنهادی که از آن راضی هستید ، اطمینان حاصل کنید که آن را به صورت کتبی تهیه کنید تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کنید اطمینان حاصل کنید که در مورد شرایط ، آنچه از شما انتظار می رود ، و نحوه عملکرد شما با رو به جلو اندازه گیری می شود ، شفاف باشید.

همچنین ، فقط به این دلیل که شما موفق به مذاکره در مورد شرایطی هستید که از آن راضی هستید ، آماده باشید تا با تغییر نقش و تغییر نقش خود ، این کار را ادامه دهید. اگر از پرداخت حقوق خود شکایت کنید ، کارفرمای شما نیز چنین خواهد شد.

حالا این نکات را برای استفاده خوب قرار دهید و به این نتیجه برسید!

منتشر شده 28 مه 2020 – 08:02 UTC[ad_2]

Source link