header image 51 worldwide games 796x417 51 بازی های جهانی اکنون بخش آرامش بخش زندگی من است

بازی در هنگام قفل کردن ، نعمت بوده است. و در حالی که ساعت ها پمپاژ نکرده ام بی ارزش یا سفرهای دریایی GTA V بطور آنلاین ، من چند هفته گذشته را صرف نکردن به درمان فوق العاده درمانی کرده ام 51 بازی در سراسر جهان روی نینتندو سوئیچ.

“آن چیست؟” می شنوم که می گویید

خوب ، این همان چیزی است که روی قلع می گوید: مجموعه ای از 51 بازی از سراسر جهان.

شما می توانید لیست کامل عناوین را در اینجا بیابید ، اما شامل طیف گسترده ای از فعالیت های سرگرم کننده ، از شطرنج گرفته تا مانکالا ، از بولینگ تا تانک های نبرد ، و از عکس های سیاه و یک نفره است. و بیشتر ، بدیهی است. من فقط شش مورد را در آنجا لیست کردم. 45 نفر دیگر گنجانده شده است.

برای جابجایی سریع از آن ، این فیلم برای نشان دادن چه چیزی بسیار مفید است 51 بازی در سراسر جهان همه چیز در مورد:

https://www.youtube.com/watch؟v=I-DsOVUYxXw

این سادگی سطح سطح است 51 بازی در سراسر جهان که واقعاً باعث می شود که آن را متمایز کند. این که آیا شما در تلویزیون بازی می کنید یا کنسول خود را به اشتراک می گذارید ، ترک خوردن در بعضی از بازی ها نسیم است.

این آموزش ها ساده هستند و به شما کمک می کنند تا در چند دقیقه چیزی ناآشنا بیاموزید (من هوادار gomoku شده ام). این در واقع یکی از مزایای معرفی دیجیتالی به بازی های بدنی است. دسترسی به آنها بسیار آسان تر است زیرا نه تنها از انجام اقدامات غیرقانونی دست برداشته اید ، بلکه می توانید از آنچه کامپیوتر انجام می دهد نیز بیاموزید.

مطالب پیشنهادی :  برخی بانک‌ها می‌توانند تا 25 درصد سود بدهند

و ، در حالی که گرافیک در 51 بازی در سراسر جهان واضح و آسان برای دنبال کردن هستند ، جزئیات حیرت انگیز در نحوه حرکت قطعات و صداهای عنوان های مختلف وجود دارد.

خیلی راحت است

من می گویم اکثر بازی ها – به ویژه تفریحات عناوین مبتنی بر هیئت مدیره – بازی های سرگرم کننده ای هستند ، اما معدود مواردی وجود دارد که قطعاً نمی خواهم به آنها برگردم. به عنوان مثال ، من از دیدن بولینگ در آنجا هیجان زده شدم ، اما به زندگی خوب نیست Wii Sports نسخه من هنوز خیلی دوست دارم (لطفاً ، نینتندو ، فقط بیرون بیاورید ورزش را تغییر دهید). و در حالی که از گلف لذت می بردم ، مجموعه کوچک سطح به نظر می رسد یک اشکال است.

https://www.youtube.com/watch؟v=_mOytb2ivMc

اما ، من حدس می زنم که این شادی است 51 بازی در سراسر جهان: عناوین بسیار زیادی وجود دارد که مهم نیست اگر چند نفر را دوست نداشته باشید ، تعداد بازی های بیشتری نیز وجود دارد.

حال ، چیز دیگری که ما باید پوشش دهیم این است که چگونه این بازی ها با بازی های تخته واقعی مطابقت دارد. صادقانه؟ من ترجیح می دهم نسخه های فیزیکی بسیاری از این موارد را بازی کنم ، اما این نکته تا حدی از دست رفته است.

51 بازی در سراسر جهان 40 دلار هزینه می کند ، به این معنی که احتمالاً فقط می توانید چهار میز کلاسیک را در این بودجه دریافت کنید. و همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، یکی از بهترین موارد در مورد این عنوان این است که شما می توانید انواع بازی ها را بیاموزید و تست کنید. به طور مؤثر ، شما در حال آزمایش و کامل کردن درک خود در مورد کل سرگرمی های جدید هستید.

مطالب پیشنهادی :  استعفای رئیس شورای جهانی موزه‌ها

همچنین ، Nintendo Switch بسیار راحت تر از جایی است که بتوانید در جایی بازی کنید و با کسی بازی کنید.

و این جنبه جامعه بهترین قسمت است 51 بازی در سراسر جهان. صادقانه بگویم ، به همان اندازه که از یادگیری و بازی در مقابل رایانه لذت می بردم ، فهمیدم که این خیلی سریع کسل کننده است.

اگر می خواهید ساعت ها به تنهایی بازی کنید ، این برای شما نیست.

اما … اگر می خواهید آن را با افراد دیگر بازی کنید؟ این یک انفجار است من ساعت های دلپذیری زیادی را با این بازی با همسرم گذرانده ام (که آن را “سرگرم کننده تمیز قدیمی” توصیف کرده است). آرامش بخش است ، رقابتی است ، جذاب است – چه چیز دیگری را می خواهید؟

اساسا، 51 بازی در سراسر جهان دو چیز فوق العاده خوب انجام می دهد مورد اول آموزش طیف گسترده ای از بازی ها به روشی آسان و فهم طبیعی است. و مورد دوم به عنوان یک بازی چند نفره سرگرم کننده و سرگرم کننده است.

عالی نیست – اما لازم نیست که باشد. درعوض ، این یک سرگرم کننده است تا ساعت ها را فراموش نکنید ، دنیا را فراموش کنید و بازی هایی را انجام دهید که قرن ها وجود داشته است.

برای اخبار و بررسیهای مربوط به تجهیزات جدید ، اسباب بازی و سخت افزار ، افزونه را دنبال کنید
توییتر و
تلنگر

منتشر شده در 4 ژوئن 2020 – 14:45 UTC

Source link