4 نکته جمع آوری کمک های مالی از فعال ترین VC اروپا


eu funding tech gq 796x417 4 نکته جمع آوری کمک های مالی از فعال ترین VC اروپا

اخیراً صحبت های زیادی در مورد خشک شدن سرمایه گذاری مرحله بذر اروپا صورت گرفته است. تحقیقات از Plexal و Beuhuht فاش كرد كه بودجه اوليه براي شركت هاي نوپا در انگلستان از مارس تا مه امسال 83 درصد كاهش يافت.

ببینید چگونه صندوق ما در حال حاضر اروپا است فعال ترین VC، من فکر کردم که به بنیانگذاران می توانم به وضعیت فعلی جمع آوری کمک های مالی بینش بدهم و خبر خوب را گسترش دهم: اوضاع آنقدرها که به نظر می رسد وخیم نیستند.

با وجود شرایط اقتصادی فعلی ، استراتژی سرمایه گذاری ما همچنان یکسان است. ما روی استارت آپ های اولیه تمرکز می کنیم و می فهمیم که اگر اصول کسب و کار قوی باشد – یک تیم عالی ، یک بازار قدرتمند و یک محصول مناسب – پس یک گزینه سرمایه گذاری قانع کننده داریم. این امر به ویژه در مورد تیمها توانایی تغییر تمرکز و سازگاری به منظور پیشرفت در مقابل تغییر شرایط کسب و کار را نشان می دهد.

[بخوانید:چراعدمدسترسیبهوبسایتشماگزینههایدسترسیرابازمیکند[Read:Whyyourwebsite’slackofaccessibilityoptionsisopeningyouuptolawsuits[بخوانید:چراعدمدسترسیبهوبسایتشماگزینههایدسترسیرابازمیکند[Read:Whyyourwebsite’slackofaccessibilityoptionsisopeningyouuptolawsuits]

با توجه به احتیاط فعلی بسیاری از کارآفرینان می گویند هنگام صحبت با سرمایه گذاران با آنها روبرو می شوید ، بر اساس تجربیات تیم من در اینجا در Speedinvest ، چگونگی چیدن سرمایه گذاری در این مواقع امتحان ، نکاتی برای بنیانگذاران اولیه ارائه شده است.

یک چشم انداز واقع بینانه داشته باشید

آنچه من از کسب و کارهایی که به من نزدیک می شوند می بینم ، ارزیابی واقع بینانه از شرایط بازار است. به عنوان مثال ، وقتی رکود فعلی پیش می آید ، این بدان معناست که من ترجیح می دهم موسسین به این فرض که بازار لزوماً به سرعت بهبود نمی یابند ، با من کار کنند.

در حال حاضر ، من نمی خواهم شرکتهایی را ببینم که در حال بهترین سناریو هستند ، زیرا این می تواند توانایی شما در مقاومت در برابر شوک های اقتصادی خارج از کنترل شما را تحت تأثیر قرار دهد. درعوض ، من به شرکتها توصیه می کنم که با محافظه کارانه عمل کنند و ثابت کنند که تجارتشان آنچه دارد برای زنده ماندن از بدترین وضعیت ممکن بازار برای آنها ضروری است.

این واقع گرایی به سمت مالی می رود. کسب و کارها باید نشان دهند که همه تلاش خود را برای طولانی کردن باند کار خود انجام داده اند – یعنی زمان لازم برای اتمام پول ، با فرض درآمد و هزینه ثابت است.

سرمایه گذاران می خواهند بدانند که پول آنها حداقل 18 ماه طول می کشد ، مهم نیست که چه چیزی باشد. وقتی با سرمایه گذاران صحبت می کنید واقع گرایانه و صادق باشید – آنها به احتمال زیاد از این قاعده پیروی می کنند که “اگر به نظر واقعی خیلی خوب است …”

روی اصول تمرکز کنید

ما اگر اصول شرکت یک شرکت قوی باشد ، ما در حال سرمایه گذاری راحت هستیم. اگر هر چیزی باشد ، این اصول برای ما بیشتر از قبل از بحران معنی دارد. هرچه مشاهده پرونده شغلی برای یک شرکت آسانتر باشد و مسیری آشکار برای سودآوری باشد ، تمایل بیشتری برای سرمایه گذاری خواهیم داشت. برای انجام این کار ، ما به تیم و محصول شما نگاه می کنیم.

این باید فراخوانی برای اقدام باشد. پروژه های جانبی یا جنبه های غرور و شبهه را برای تجارت خود فراموش کنید. اکنون زمان زمان هدایت و بهینه سازی منابع باقیمانده خود برای توسعه محصول یا خدمات منحصر به فرد است که می تواند کلید جذب پول VC باشد.

یک محصول یا خدمات بهتر تقریباً همیشه باعث بهبود رفاه تجاری شما خواهد شد ، بنابراین سرمایه گذاری در زمان توسعه محصول در حالی که بازده زیادی در سرمایه گذاری در عملکردهای فروش و بازاریابی نخواهید داشت ، یک اقدام هوشمندانه است. اگر شرکتی برای سرمایه گذاری به ما نزدیک می شود ، می خواهیم ببینیم که آنها روی ساخت بهترین محصول ممکن تمرکز دارند.

در تیم خود سرمایه گذاری کنید

ما می خواهیم در تیمی سرمایه گذاری کنیم که واقعاً علاقه مند به آنچه انجام می دهد ، با استعداد و تجربه برای ایجاد ایده در یک تجارت پیشرو در صنعت سرمایه گذاری کنیم. ما درباره این نامشهودها مانند شیمی بنیانگذار و انگیزه خیلی از اینها را قضاوت می کنیم ، بلکه به دنبال شاخص های اصلی هستیم که تیم به عنوان یک ماشین روغنی خوب کار می کند.

سرمایه گذاری در بخش هایی از تیم شما که می توانند محرک اصلی کسب و کار شما باشند ، به آنها انگیزه دهید و موانع تعالی را از بین ببرید.

این ممکن است به معنای کنترل بیشتر اعضای اصلی تیم بر جنبه های مختلف کسب و کار و محصول شما ، سرمایه گذاری در ابزارهای جدید برای آنها یا حتی دادن سهام عدالت باشد.

اینها همه بخشهای طبیعی رشد یک تجارت فراتر از شروع اولیه و مرحله بذر است و در صورت لزوم باید مورد پذیرش قرار گیرد. هر کاری که می توانید برای پرورش بیشترین سرمایه خود – مردم خود انجام دهید – باید انجام شود.

(دوباره) هنر زمین را بیاموزید

در حالی که انجام معاملات از راه دور لزوماً یک معامله بزرگ نیست ، بلکه مجموعه چالشهای منحصر به فرد خود ، مانند نیاز به دقیق بودن در زمین your شما را نشان می دهد. در حال حاضر ، همه ما می دانیم که چگونه می توان تماس های بی پایان خسته کننده زوم می تواند ، بنابراین رسیدن به سرعت به نقطه و اتلاف وقت سرمایه گذار بسیار استقبال می شود.

هرچه بنیانگذاران بیشتر بتوانند مهارتهای خود را مجدداً مورد استفاده قرار دهند و هنر زمین فیلم را یاد بگیرند ، بهتر می توانند اعتقاد راسخ ایجاد کنند.

با قضاوت بر اساس تجربه خودمان طی دو ماه گذشته ، معامله سازی هنوز بسیار زنده است. ممکن است درست باشد که همه VC ها به همان شکلی که ادعا می کنند فعال نیستند ، اما محیط آنچنان که بعضی ها می گویند بد نیست.

بنیانگذاران که بر هسته اصلی مشاغل ، محصولات و مردم خود تمرکز می کنند و برای رشد آینده به صورت واقع بینانه و مسئولانه برنامه ریزی می کنند ، بازهم متوجه می شوند که سرمایه در آنجا وجود دارد. ما و بسیاری از همکاران در شرکتهای دیگر VC هنوز از بنیانگذاران بنیانگذار بلندپرواز اروپا استقبال می کنیم.

منتشر شده 14 جولای 2020 – 08:00 UTC
Source link

Check Also

ناگفته های یک سیاه‌باز قدیمی

داود داداشی که از او به عنوان تنها سیاه‌باز حرفه‌ای تئاتر ایران یاد می‌شود، می‌گوید …

Translate »