اینجا غم انگیز است آماری در فن آوری – 97٪ از راه اندازی های سخت افزاری در طی 20 ماه اول پس از جذب اولین سرمایه گذاری های خود ، شکست می خورند. سخت افزار سخت است … اما این همچنین جالب توجه این پروژه ها است. در این مقاله ، من به شما بینشی می دهم که چگونه تیم من و من یک اسپیکر هوشمند و وسایل دیگر را به عنوان نمونه ای از چگونگی ایجاد یک محصول سخت افزاری تهیه کردیم.

من به این موضوع می پردازم که چگونه ما این محصولات را توسعه داده ایم تا شرح دهم چه مراحل توسعه یک دستگاه از قبل از رسیدن به قفسه های فروشگاه می گذرد. امیدوارم که بتواند در سفر سخت افزاری خود به شما کمک کند!

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. یک چرخه معمولی برای توسعه محصول (مانند بلندگو هوشمند یا صفحه نمایش هوشمند) از ایده تا راه اندازی است. من روی مراحل 1-4 ، اصول اولیه تمرکز خواهم کرد.

image5 796x448 4 مورد اول که باید هنگام ایجاد یک سخت افزار مناسب استفاده کنید

همه چیز ، البته با یک ایده شروع می شود. همه افراد ایده های زیادی دارند ، اما بیشتر آنها در مرحله امکان سنجی یا اثبات مفهوم دور انداخته می شوند. این مراحل هرگز نباید مورد غفلت واقع شود. در غیر این صورت ، در مراحل بعدی پروژه ، ممکن است معلوم شود که محصول از نظر فنی امکان پذیر نیست یا هزینه دستگاه نهایی آنقدر زیاد است که موفقیت تجاری دستگاه را به صفر می رساند.

امکان سنجی

مهمترین بخش تحقیقات محصول ، امکان سنجی محصول است.

می توانید با تجزیه و تحلیل سیستم عامل ها و راه حل های موجود شروع کنید. این کار را می توان با بررسی پارگی های چند دستگاه محبوب از گروه هدف و تهیه لیست از مؤلفه های اصلی و تهیه کنندگان آنها انجام داد. مجموعه داده های این مؤلفه ها تصویری کاملی از چگونگی مطابقت اجزا با مشخصاتی که شما قصد اجرای آن را دارید ارائه می دهد.

چند کلمه در مورد MVPr (حداقل نمونه اولیه زنده) که نباید با MVP اشتباه گرفته شود (حداقل محصول زنده). MVPr نمونه اولیه اولیه کار با حداقل عملکرد است ، که در درجه اول برای تأیید اعتبار ایده و تست تعدادی فرضیه محصول ایجاد می شود.

معمولاً MVPr از ماژول های تجاری یا HDK (کیت های توسعه دهنده سخت افزار) برای به حداقل رساندن زمان توسعه مونتاژ می شود. 3-4 سال پیش ، توسعه دهندگان باید برای ایجاد MVPr بلندگو هوشمند سخت تلاش کنند.

اکنون ، بلندگوهای هوشمند HDK ، هم از شرکتهای کوچک (معمولاً کاملاً مقرون به صرفه ، تا 100 دلار) و هم از شرکتهای پیشرو در بازار مانند Qualcomm ، Amazon یا Google موجود هستند (چنین HDK ها اغلب گرانتر هستند – از چند صد تا چند هزار دلار) اغلب ، دسترسی به SDK ، مستندات برنامه نویس ، سیستم عامل تست و برنامه های نمونه با HDK همراه است.

image1 2 4 مورد اول که باید هنگام ایجاد یک سخت افزار مناسب استفاده کنید
اعتبار: اسپرسیف