value tech 796x391 3 سهام فنی که هنوز به طور کامل بهبود نیافته اند   بله ، آنها هنوز هم وجود دارند

هفته گذشته ، چرخشی از بخش فناوری به ارزش شروع شد: بخش هایی که هنوز تخفیف هایی مانند بخش انرژی ، خدمات مالی و خرده فروشی ندارند. در طول هفته ، S&P 500 Value ETF (SPYV) تقریباً 5٪ به دست آورد ، در حالی که بخش فناوری S&P ETF (XLK) تنها 2٪ به دست آورد.

این را می توان به نگرانی درباره میزان سهام سهام فناوری ، به ویژه نامهای بزرگ FAANG ، از زمان پایین آمدن مارس بازار نسبت داد. نکته قابل توجه ، XLK در حال نزدیک شدن به قبل از تاجگذاری ، همه زمانه بالاست ، در حالی که SPYV هنوز 15٪ قابل توجه است.

حال این بدان معنا نیست که دیگر نمی توان مقدار را در بخش فناوری یافت. این امر به ویژه صادق است اگر در سهام خاصی سرمایه گذاری کنید ، که بیشتر از آنکه به طور انفعالی در سرمایه گذاری های گسترده تر (سبد اوراق بهادار) سرمایه گذاری کنید ، ریسک پذیرتر است.

بنابراین ، برای کسانی که دوست دارند سبد سرمایه گذاری خود را ایجاد کنند ، در اینجا سه ​​شرکت فنی دارای لیست بندی عمومی هستند که هنوز هم با قیمت مناسب و با استفاده از شرایط زیر دارای قیمت مناسب هستند:

  • نسبت قیمت به درآمد (P / E) آنها زیر 25 است.
  • آنها 20٪ یا بیشتر از قیمت بالای 1 سال خود معامله می کنند.
  • تا بحران coronavirus ، مسیر 5 ساله قیمت سهام آنها مثبت بود.
  • کلاه بازار آنها بالای 10 میلیارد دلار است.

تحقیقات لام (LRCX)

Lam Research یکی از بزرگترین شرکتها در جهان است که به ابزارهای تولید قطعات نیمه هادی (تراشه) اختصاص داده است.

مطالب پیشنهادی :  شخصیتی که استیگ لارسن خلق کرد سوژه یک سریال شد

این سرمایه دارای 33 میلیارد دلار سرمایه است ، با ضریب P / E 19 برابر معامله می شود ، و در حال حاضر 20٪ پایین تر از زمان تمام فوریه خود معامله می کند.

CDW (CDW)

CDW راه حلهای یکپارچه IT را برای مشاغل ، دولتها ، مؤسسات آموزشی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد.

این سرمایه گذاری 16 میلیارد دلاری در بازار است ، با ضریب P / E 22x معامله می شود ، و در حال حاضر 23٪ پایین تر از زمان تمام ژانویه است.

CGI (GIB)

CGI یک شرکت مشاوره فناوری اطلاعات در سطح جهان است که مقر آن در مونترال ، کانادا است.

سرمایه آن 21 میلیارد دلار است ، با ضریب P / E 19 برابر معامله می شود ، و در حال حاضر هنوز هم 26٪ پایین تر از ماه ژانویه است.

منتشر شده در 2 ژوئن 2020 – 13:02 UTC

Source link