۳۱ چیز در ماینکرفت که با عقل جور در نمی‌آیند! [تماشا کنید]

در سری ویدیوهای آموزش ماینکرفت سراغ نکات، ترفندها، حقایق و سازه‌هایی می‌رویم که می‌توانند جذابیت بازی را برای شما دو چندان کنند. ماینکرفت دنیایی وسیع است که هرچه در آن کنکاش کنید، باز هم موارد جدیدی برای تجربه کردن پیدا می‌کنید. البته ورود به بسیاری از این موارد بدون استفاده از ویدیوهای آموزشی مربوطه امکان‌پذیر نیست.

تماشای ویدیو از یوتیوب ویجیاتو

از ساختن سازه‌هایی بزرگ و خودکار گرفته تا خلق منظره‌هایی چشم‌نواز، ماینکرفت دست شما را برای رسیدن به آنچه آرزو می‌کنید کاملا باز می‌گذارد. یکی از زیبایی‌های بازی این است که برای رسیدن به هرکدام از این آرزوها راه‌های مختلفی پیش رویتان می‌گذارد. اگر حرفه‌ای باشد، راه‌های پیچیده‌ای را می‌توانید انتخاب کنید و برای تازه‌کارها نیز همیشه گزینه‌های ساده‌تری وجود دارد.

فارغ از پیشرفت باور نکردنی ماینکرفت طی سال‌های گذشته، این بازی بخش بزرگی از گسترشش را مدیون کاربران و جامعه فعال آنان است. کاربرانی که در تمام این سال‌ها وقتشان را صرف ساخت مادهای مختلف، طراحی سازه‌های جدید، پیدا کردن راه‌حل‌های نوین برای برطرف کردن مشکلات و پیاده‌سازی مکانیزم‌های فوق‌العاده‌ای کرده‌اند که می‌توانند کاربران دیگر را ساعت‌ها مشغول بازی نگه دارند.

در این قسمت از آموزش ماینکرفت می‌خواهیم سراغ اتفاقات یا سازوکارهایی برویم که به هیچ عنوان با عقل جور درنمی‌آیند. گرچه بسیاری از اتفاقات در ماینکرفت برگرفته از دنیای واقعی هستند. اما در این بین چیزهای مختلفی را می‌بینیم که هیچ توجیهی نمی‌توانیم برایشان داشته باشیم. در ادامه همراهمان باشید تا بیشتر درمورد این اتفاقات صحبت کنیم.


Source link

Check Also

نحوه اتصال دو جفت ایرپادز به یک آیفون یا آیپد

ارسال شده توسط: معین کریمی ۱۲ اسفند ۹۹ ساعت ۱۴:۵۱ اگر بخواهید که یک فایل …

Translate »