گوشی سونی اکسپریا پرو سرانجام در مسیر ورود به بازار قرار گرفت

۰۴ بهمن ۹۹ ساعت ۱۰:۴۳

با وجود گذشت نزدیک به یک سال از معرفی گوشی سونی اکسپریا پرو – Sony Xperia Pro هنوز کمپانی ژاپنی آن را عرضه نکرده؛ اما ظاهرا انتظارها به سر رسیده است.

زمستان گذشته بود که سونی دو گوشی اکسپریا پرو و اکسپریا ۱ مارک ۲ را معرفی کرد. دومی پس از مدتی وارد بازار شد؛ ولی این اتفاق برای مدل Pro نیفتاد و در نتیجه از یاد خیلی‌ها رفت. تصور می‌شد خود سونی هم آن را فراموش کرده باشد!

حالا اما سیگنال‌هایی از آن دریافت شده است؛ چرا که سرورهای سونی، میزبانی از فایل‌های فرم‌ور اکسپریا پرو را آغاز کرده‌اند. این می‌تواند گواه محکمی از ورود به بازار در آینده‌ای نزدیک باشد.

Sony Xperia Pro 620x318 گوشی سونی اکسپریا پرو سرانجام در مسیر ورود به بازار قرار گرفت

البته انتظار می‌رود این گوشی  فقط در ایالات متحده عرضه شود؛ به ویژه با توجه به پشتیبانی آن از نوع mmWave شبکه ۵G که هنوز فراگیر نشده است.

از سایر ویژگی‌های گوشی سونی اکسپریا پرو باید به وجود یک دکمه میانبر برای اجرای سریع‌تر اپ‌های دلخواه، طراحی آنتن ۳۶۰ درجه، کانکتور HDMI micro و بدنه مستحکم اشاره کنیم.

طراحی آن بی‌شباهت با اکسپریا ۱ مارک ۲ نیست؛ همین موضوع هم زمان‌بندی عرضه‌ی آن را عجیب جلوه می‌دهد. زیرا حالا سونی اکسپریا ۱ مارک ۳ در راه است و مدل Pro فناوری‌های سال قبل را درون خود دارد.

حتی فرم‌ور ظاهر شده در سرورهای سونی، مبتنی بر اندروید ۱۰ و حاوی وصله امنیتی سپتامبر ۲۰۲۰ است. این برای یک گوشی گران قیمت که در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود، اصلا خوب نیست.


Source link

Check Also

ناگفته های یک سیاه‌باز قدیمی

داود داداشی که از او به عنوان تنها سیاه‌باز حرفه‌ای تئاتر ایران یاد می‌شود، می‌گوید …

Translate »