گوشی آنر V40 همراه سرویس‌های گوگل پلی عرضه خواهد شد

۰۱ بهمن ۹۹ ساعت ۱۶:۰۳

اطلاعاتی مبنی بر پشتیبانی گوشی آنر V40 از سرویس‌های گوگل منتشر شده که احتمالا دلیل به تعویق افتادن زمان عرضه این گوشی نیز همین است.

انتظار می‌رفت که آنر پرچم‌دار جدید خود را در تاریخ ۱۸ ژانویه (۲۹ دی) معرفی کند، اما تاریخ معرفی به ۲۲ ژانویهبهمن) تغییر پیدا کرده است. این شرکت ادعا کرده که این تاخیر به دلیل وجود مشکلات در قسمت تجهیزات برای معرفی این گوشی است، اما شایعه‌ها حاکی از آن است که آنر در حال مذاکره با گوگل است تا پس از مدت‌ها دوباره از سرویس‌های گوگل در گوشی‌های خود پشتیبانی کند و گوشی آنر V40 اولین دستگاه از شرکت آنر خواهد بود. در آینده شاهد گوشی‌های بیشتری خواهیم بود که از سرویس‌های گوگل پشتیبانی می‌کنند، تمام این اطلاعات توسط کارمند داخلی، Lenta RU فاش شده است.

از زمان ممنوعیت هواوی در آمریکا یعنی ماه می سال ۲۰۱۹، شرکت سازنده حق استفاده از سرویس‌های گوگل را ندارد و این کار باعث شد تا آمریکا ضربه شدیدی به شرکت هواوی بزند و در بازارهای غربی فروش خوبی نداشته باشد. از آنجایی که برند آنر متعلق به شرکت هواوی بود، این محدودیت هم شامل گوشی‌های شرکت آنر شد. برند آنر از شرکت هواوی جدا شده است و دیگر به این شرکت تعلق ندارد، این می‌تواند دلیلی برای پایان محدودیت‌های اخیر شرکت آنر باشد.

the honor v40 will reportedly be the first to arrive with google play services since huawei ban news  گوشی آنر V40 همراه سرویس‌های گوگل پلی عرضه خواهد شد

به نظر می‌رسد که در زمان ساخت گوشی آنر V40، گوگل دوباره اجازه استفاده از سرویس‌های خود را به آنر داده است و این احتمال وجود دارد که این شرکت دوباره از سرویس‌های گوگل پلی پشتیبانی کند.

گوشی آنر V40 در تاریخ ۲۲ ژانویه در چین عرضه خواهد شد و پس از گذشت چند روز این گوشی روانه بازارهای غربی می‌شود. اگرچه رویداد Honor V40 View به تعویق افتاده است، اما آنر تایید کرده که این گوشی در تاریخ ۲۲ ژانویه در دسترس کاربران چین قرار خواهد گرفت. انتظار می‌رود که این گوشی با یک صفحه نمایش اولد (۶.۷۲ اینچ) و نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی به همراه پردازنده +Mediatek Dimensity 1000 وارد بازار شود.

دوربین چهارگانه از یک سنسور اصلی ۵۰ مگاپیکسلی تشکیل شده است و این دستگاه از شارژر سریع ۶۵ واتی و شارژر وایرلس (بی‌سیم) ۵۵ پشتیبانی خواهد کرد.

اگر واقعا آنر بتواند دوباره از سرویس‌های گوگل استفاده کند، یک سوال به وجود می‌آید؛ آیا برند آنر دوباره از رابط کاربری Magic UI استفاده خواهد کرد؟ پاسخ این سوال مشخص نیست و باید تا زمان عرضه گوشی آنر V40 صبر کنیم.


Source link

Check Also

چارلی لی، خالق لایت کوین: حوزه NFT مثل ICO ها در سال ۲۰۱۷ است

چارلی لی، خالق لایت کوین: حوزه NFT مثل ICO ها در سال ۲۰۱۷ است – …

Translate »