کورنینگ Gorilla Glass Victus را آشکار کرد که می تواند با افت شش پا زنده بماند


Corning Victus 796x417 کورنینگ Gorilla Glass Victus را آشکار کرد که می تواند با افت شش پا زنده بماند

کورنینگ امروز جدیدترین تکرار گوریلا گلس را نشان داد ، که گفته می شود برای زنده ماندن قطره های جدی و مقاومت در برابر خراش به اندازه کافی سخت است. با توجه به گستردگی Gorilla Glass ، به احتمال زیاد در آینده نزدیک شاهد شیشه های جدید زیادی خواهیم بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=90niXuHoHp4

گوریلا گلس جدید ، به جای ساده تر به نام Victus و نه تعدادی مانند پیشینیانش ، ظاهراً می تواند بدون آسیب به 2 متر (یا حدود 6.5 فوت) سقوط کند. ظاهراً دو برابر گوریل گلس 6 سخت است. همچنین در برابر خراش و آسیب در برابر ضربه و همچنین حفظ صداقت حتی بعد از آسیب دیدگی نیز مقاومت بسیار بیشتری خواهد داشت. کورنینگ فیلم های زیبایی را در کنار هم قرار داده است ، بنابراین اگر می خواهید تلفن های خود را رها کنید یا شیشه را با چیزی به نام Mega Slapper خرد کنید ، لیست های شما در اینجا آمده است:

برای اینکه به شما ایده ای بدهیم که ویوس به زودی برای ما مهم خواهد بود ، از شیشه کورنینگ در چندین مارک محبوب تلفن همراه از جمله اپل ، سامسونگ ، سونی ، هواوی ، موتورولا ، ال جی و ایسوس استفاده می شود. این احتمال وجود دارد که شما شیشه ای Victus را به عنوان بخشی از تلفن هوشمند بعدی خود داشته باشید ، خواه آن iPhone یا Android باشد. همچنین در لپ تاپ ها و پوشیدنی ها مانند ساعت های هوشمند استفاده می شود.

بخوانید: نمایش جدیدی از شکوه و جلال Samsung Galaxy Note 20 سامسونگ را ارائه می دهد

چرا که به دنبال چنین مقاومت گسترده ای رفته ایم ، جان باین ارشد ارشد کورنینگ به Wired گفت به این دلیل است که ما مرتباً به روز نمی شویم: “آنچه فکر می کنیم اتفاق می افتد این است که مردم تلفن های خود را طولانی تر نگه می دارند. “ از آنجا که تلفن ها اکنون یک سرمایه گذاری بلند مدت است ، به نظر می رسد که ما می خواهیم یکی از آنها آخرین باشد.

به طور طبیعی هرگز نمی توان مطمئن بود که شیشه تا چه زمانی در معرض نگه داشتن آن قرار می گیرد واقعی تست های شکستن می دانید منظور من جایی است که عجله دارید و به طریقی می توانید تلفن خود را رها کنید به گونه ای که سه پرواز از پله ها را پایین می اندازد و هر مرحله را در مسیر پایین قرار می دهد (خودم که پیرمرد من است دیگران را مقصر می داند). در پله بسته بندی ، بسیار ممنونم) در حالی که من توصیه نمی کنم تلاش کردن برای انجام این کار ، حداقل یک آزمایش خوب است که در واقع ویسوز چقدر سخت است.

کورینگ اظهار داشت که Victus ابتدا در دستگاههای جدید سامسونگ مشاهده می شود ، به احتمال زیاد دستگاه های Galaxy که در 5 آگوست مشخص می شوند.

برای اخبار و بررسیهای مربوط به تجهیزات جدید ، اسباب بازی و سخت افزار ، افزونه را دنبال کنید
توییتر و
تلنگر

منتشر شده 24 ژوئیه ، 2020 – 00:01 UTC
Source link

Check Also

ناگفته های یک سیاه‌باز قدیمی

داود داداشی که از او به عنوان تنها سیاه‌باز حرفه‌ای تئاتر ایران یاد می‌شود، می‌گوید …

Translate »