Home News چگونه در گوشی های مجهز به HMS هواوی اپلیکیشن‌ها را نصب کنیم؟ (گجت تی وی)

چگونه در گوشی های مجهز به HMS هواوی اپلیکیشن‌ها را نصب کنیم؟ (گجت تی وی)

0
چگونه در گوشی های مجهز به HMS هواوی اپلیکیشن‌ها را نصب کنیم؟ (گجت تی وی)

[ad_1]

۱۴ خرداد ۹۹ ساعت ۱۸:۵۵

نصب اپلیکیشن‌های دلخواه شما در گوشی های مجهز به HMS (سرویس موبایل هواوی) به هیچ عنوان کار پیچیده‌ای نیست. چگونگی این کار را در یک ویدیو ببینید.

همانطور که احتمالاً‌ می‌دانید، جنگ تجاری ایالات متحده و چین به تحریم شرکت هواوی از سوی گوگل منجر شد. اکنون گوشی‌های این برند چینی نمی‌توانند از سرویس موبایل گوگل (GMS) استفاده کنند. همین باعث شد هواوی سرمایه گذاری کلانی را در حوزه نرم افزار انجام دهد و با همکاری برترین مهندسان در جهان، سرویس موبایل هواوی (HMS) را برای استفاده در گوشی‌هایش توسعه ببخشد.

HMS چیست؟ HMS سرویس‌هایی از جمله اپلیکیشن ناوبری روی نقشه، اپلیکیشن مرورگر وب، فروشگاه اپلیکیشن‌های اندرویدی، سرویس بارگذاری فایل‌های ویدیویی و مواردی از این دست است که جایگزین اپلیکیشن‌های توسعه پیدا کرده توسط خود کمپانی گوگل، و نه دیگر شرکت‌های متفرقه شده‌اند و می‌توانند با همان توان و امکانات، به کاربران سرویس‌دهی کنند.

بسیاری از کاربران تصور می‌کنند نبود سرویس‌های گوگل باعث ایجاد محدودیت‌هایی در گوشی‌هایشان می‌شود. ما در مقاله‌ی استفاده از HMS‌ در گوشی های هواوی محدودیتی برایتان نخواهد داشت به این موضوع پرداخته‌ایم و با مطالعه‌ی آن متوجه خواهید شد که شما کمبودی را در گوشی های مجهز به HMS احساس نخواهید کرد.

اما حالا اهورا نیازی در استودیو گجت نیوز به صورت تصویری به شما نشان خواهد داد که دانلود و نصب محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در گوشی‌های هواوی که به سرویس HMS مجهز هستند به چه صورت است.

نصب اپلیکیشن در گوشی های مجهز به HMS

دانلود ویدیو

[ad_2]

Source link