بستن
New Project 33

چهارمین رویداد HR Talk با موضوع مدیریت بحران

HRTalk رویداد مستقل منابع انسانی است که توسط جمعی از فعالان و علاقه‌مندان به منابع انسانی سازماندهی و برگزار می‌شود. هدف گردهم‌آوردن ایده‌ها و ذهن‌های درخشان فعال در حوزه منابع انسانی به منظور به اشتراک‌گذاری تجارب، چالش‌های مشترک و بهترین الگوهای سرآمد در جهان است.

در این رویداد گفتارهای منابع انسانی کاربردی و خلاقانه، در دامنه وسیعی از مفاهیم منابع انسانی، جهت تسهیل یادگیری، الهام‌بخشی و خلق ایده‌های تازه ارائه می‌شوند.

امید است با هم‌اندیشی و تعامل سازنده فعالان حوزه منابع انسانی در این رویداد و تداوم آن، گامی در راستای بهبود شرایط کار در فضای کسب‌و‌کار ایران و نیز ایجاد دانش جدید در این حوزه بردارند موضوع نخستین دوره رویداد HR Talk تجربه کارمندی (Employee Experience) بودکه با اسپانسری اسنپ تریپ برگزار شد.

موضوع دومین رویداد که با اسپانسری دیجی‌کالا در دیجی‌کالا نکست برگزار شد، مقیاس‌پذیر‌شدن (Scale up) بود. رویداد سوم نیز با موضوع دلبستگی کارمندی (Employee Engagement) با اسپانسری دانا انرژی برگزار شد.

رویداد چهارم با موضوع مدیریت بحران در منابع انسانی (Crisis Management)، در ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد، این رویداد با میزبانی و اسپانسری «خانه کار و دیدار کارمان» و «کلیلک» و به صورت آنلاین خواهد بود.
Source link

مطالب پیشنهادی :  جلسه دادگاه توسعه‌دهنده اتریوم سپتامبر ۲۰۲۱ برگزار می‌شود

Check Also

هدفون هواوی فری بادز 4i معرفی شد

ارسال شده توسط: حسین مرادی ۰۷ اسفند ۹۹ ساعت ۰۹:۳۷ هدفون هواوی فری بادز ۴i …

Translate »