چطور رمز ساعت هوشمند را پیدا کنیم؟ | فراموش کردن رمز ساعت هوشمند

در این مقاله به روش پیدا کردن رمز ساعت هوشمند اپل و همچنین Wear OS از طریق ریست فکتوری اشاره کرده و همه مراحل آن را توضیح خواهیم داد.

فراموشی رمز ساعت هوشمند یکی از آزاردهنده‌ترین اتفاقاتی است که می‌تواند برای هر کسی رخ دهد. اما اگر شما نیز یکی از قربانیان چنین اتفاقی هستید لازم به نگرانی نیست؛ چرا که در اکثر موارد پیدا کردن رمز ساعت امکان پذیر است و شما می‌توانید دوباره از ساعت مثل روز اول خود استفاده کنید. اما طریقه پیدا کردن رمز ساعت هوشمند چگونه است و چطور رمز ساعت هوشمند را پیدا کنیم؟ صرف نظر از نوع ساعت هوشمند، این کار تنها با طی چند مرحله امکان پذیر خواهد بود. برای اطلاع از این مراحل، از شما دعوت می‌کنیم که با ما در ادامه این مطلب از مجله خبری تحلیلی پلازامگ همراه باشید تا روش پیدا کردن رمز ساعت‌های هوشمند را باهم مرور کنیم.

در ویدیوی زیر می‌توانید با «نحوه هارد ریست و سافت ریست کردن اپل واچ» آشنا شوید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

نحوه پیدا کردن رمز ساعت هوشمند

‌‌‎ اگر رمز ساعت هوشمند خود را فراموش کردید و به دلایل امنیتی نمی‌توانید همان رمز را دوباره بازیابی کنید، باید با تنظیم مجدد ساعت هوشمند آن را به اصطلاح ریست فکتوری کنید. ریست فکتوری ساعت های هوشمند معمولاً در چند دقیقه به شکلی بسیار ساده امکان پذیر است. در حال حاضر بیشتر افراد از دو نوع ساعت هوشمند اپل واچ و Wear OS استفاده می‌کنند که در این مقاله به روش ریست فکتوری هر دو آن‌ها اشاره خواهیم کرد. پیش از شروع باید توجه داشته باشید که پیدا کردن رمز ساعت‌های هوشمند با استفاده از ریست فکتوری سبب پاک شدن تمام اطلاعات و تنظیمات شما از ساعت خواهد شد.

ریست فکتوری و تنظیم مجدد ساعت هوشمند Wear OS

  • در مرحله اول باید ساعت خود را به بخش ریست فکتوری ببرید. برای این کار تا قفل شدن ساعت هوشمند یک رمز عبور اشتباه را وارد کنید. توجه داشته باشید که در این بخش باید یک رمز اشتباه واحد را وارد کرده و از وارد کردن رمزهای مختلف بپرهیزید.
  • سپس کلید آنلاک ساعت هوشمند را لمس کنید.
  • در مرحله بعد پاپ آپ مربوط به ریست فکتوری ظاهر خواهد شد. آن را انتخاب کنید.
  • در این مرحله از شما سوال پرسیده می‌شود که آیا با وجود حذف شدن همه داده‌ها و اطلاعات با ریست فکتوری شدن ساعت خود موافق هستید؟ با اعلام موافقت شما، ساعت هوشمند ریست خواهد شد.
  • بعد از طی شدن مراحل ریست، نسبت به تنظیم مجدد ساعت هوشمند خود اقدام کنید.

به یاد داشته باشید که پس از ریست فکتوری ساعت های هوشمند باید نام آن را از کش بلوتوث گوشی خود حذف کنید تا بتوانید مجددا گوشی هوشمند را به آن متصل کنید.

راه اندازی مجدد ساعت هوشمند از طریق گوشی

ریست فکتوری و پیدا کردن رمز ساعت از طریق اپلکیشن Wear OS در گوشی هوشمند شما امکان پذیر است. به منظور این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • اپلیکیشن Wear OS را باز کرده و به پایین اسکرول کنید.
  • گزینه Advanced setting را انتخاب کنید.
  • در این مرحله باید دکمه Reset که در پایین منو وجود دارد را انتخاب کنید. سپس برای گوشی‌های اندرویدی روی Unpair Watch و برای آیفون‌ها روی Disconnect Watch کلیک کنید.

ریست فکتوری و پیدا کردن رمز ساعت هوشمند اپل

در صورت فراموش کردن رمز ساعت هوشمند اپل نیز جای نگرانی وجود ندارد؛ چراکه اپل واچ ها نیز به راحتی قابل ریست بوده و امکان بازیابی رمز ساعت هوشمند اپل تنها با طی چند مرحله امکان پذیر است:

در مرحله اول، دکمه پاور را فشرده و نگه دارید تا گزینه Power Off نمایان شود.

How to hard reset smartwatch forgot password secobuy چطور رمز ساعت هوشمند را پیدا کنیم؟ | فراموش کردن رمز ساعت هوشمند

Power Off را لمس و انتخاب کنید.

How to hard reset smartwatch forgot password reset apple watch چطور رمز ساعت هوشمند را پیدا کنیم؟ | فراموش کردن رمز ساعت هوشمند
گزینه Erase all content and settings را انتخاب کنید.

How to hard reset smartwatch forgot password techspy apple smartwatch چطور رمز ساعت هوشمند را پیدا کنیم؟ | فراموش کردن رمز ساعت هوشمند

از چک مارک نمایان شده OK را انتخاب کنید.

How to hard reset smartwatch forgot password apple smartwatch reset چطور رمز ساعت هوشمند را پیدا کنیم؟ | فراموش کردن رمز ساعت هوشمند

هم اکنون شما مراحل ریست کردن اپل واچ را به پایان رساندید.

کلام آخر

امیدواریم که راهنمای ارائه شده در این مطلب برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشیم به سوال چگونه رمز ساعت هوشمند را پیدا کنیم به شکلی کامل پاسخ داده باشیم. فراموش نکنید که تنها راه پیدا کردن رمز ساعت در صورت فراموشی ریست فکتوری ساعت هوشمند بوده و به همین دلیل اگر به حافظه خود اطمینان ندارید توصیه می‌شود که از سرویس‌های مدیریت رمز عبور برای حفظ رمز خود استفاده کرده تا در صورت فراموش کردن رمز ساعت هوشمند لازم نباشد که همه اطلاعات و داده‌های خود را قربانی پیدا کردن آن کنید.


Source link

Check Also

دانلود قسمت یازدهم سریال قورباغه به همراه نقد و بررسی

قسمت یازدهم سریال قورباغه با مجموعه‌‌ای درست از گذشته‌نمایی‌های تاثیرگذار همه تمرکزش را روی روایت …

Translate »