پیشنهاد آمازون برای کمک به واکسیناسیون کوید ۱۹ در آمریکا

طبق نامه ای که رویترز خطاب به رئیس جمهور جو بایدن ، رئیس جمهور آمازون ، در مورد واکسن COVID-19 ، آمازون در روز چهارشنبه پیشنهاد کمک کرد.

دیو کلارک، مدیر اجرایی تجارت جهانی آمازون در سراسر جهان ، در این نامه گفت: بزرگترین خرده فروش آنلاین جهان با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی توافق کرده است که واکسن ها را در مراکز خود تجویز کند و پس از دریافت دوز به جلو پیش خواهد رفت.

کلارک فراتر از ارائه واکسن به کارمندان آمازون ، افزود: “ما آماده استفاده از عملیات ، فناوری اطلاعات و توانایی های ارتباطی و تخصصی خود برای کمک به اقدامات واکسیناسیون دولت شما هستیم.”
این پیشنهاد در حالی ارائه می شود که بایدن چهارشنبه چهل و ششمین رئیس جمهور آمریکا شد. رئیس جمهور هدف ارائه ۱۰۰ میلیون دوز واکسن COVID-19 را در طی ۱۰۰ روز نخست حضور خود عنوان کرده است ، تلاش آمازون برای حمایت از آن است. کلارک مراسم تحلیف بایدن و معاون رئیس جمهور کمالا هریس را تبریک گفت.
این شرکت بیش از ۸،۰۰،۰۰۰ نفر در ایالات متحده استخدام می کند و این دومین کارفرمای خصوصی بزرگ بعد از Walmart است. بیش از ۱۹۰۰۰ کارگر آمریکایی در آمازون از ماه سپتامبر به این ویروس مبتلا شده اند و این اهمیت واکسن را برای ایمن نگه داشتن کارکنان و عملکرد انبارها تأکید می کند.

آمازون در این نامه گفته است که مقیاس آن به شما اجازه می دهد تا در مقابله با ویروس تأثیر بگذارد ، اما جزئیاتی در مورد شکل گیری کمک آن ارائه نداد. این شرکت بلافاصله به درخواست توضیح در مورد واکسن خود در صورت وجود تاکنون پاسخ نداده است.
Source link

Check Also

خرید و فروش ارزهای دیجیتال آزاد نمی‌شود؛ فضای ابهام در بازار ایران

خرید و فروش ارزهای دیجیتال آزاد نمی‌شود؛ جمله‌ای که دو روز پیش از زبان عبدالناصر …

Translate »