شرکت پورشه مدتی پیش از مدل‌های تارگا 4 و تارگا 4S برای نسل جدید پورشه 911 رونمایی کرد که از طراحی الهام‌گرفته‌از مدل‌های کلاسیک این خودرو اسپرت بهره می‌برند. حالا نسخه‌ی تولید محدود Heritage از مدل تارگا 4S برای یادبود این محصول تاریخی ارائه شده و قرار است به‌تعداد ۹۹۲ دستگاه ساخته شود.

مقاله‌های مرتبط:

بدنه‌ی این خودرو پورشه در پنج رنگ ازجمله گیلاسی متالیک قابل‌سفارش است. خطوط سفید روی گلگیر‌های جلو و اطراف بدنه، نمای بیرونی را مزین کرده‌اند. رینگ‌های پنچ‌پره‌ی کاررا Exclusive Design و برچسب‌های دایره‌ای درها نیز به طراحی کلاسیک این پورشه افزوده‌اند. همچنین یک نشانه روی شبکه‌ی عقب وجود دارد که از پورشه ۳۵۶ کلاسیک الهام گرفته شده است.

ba73600c 18ae 4b28 acb3 0196743eaf24 پورشه 911 تارگا 4S نسخه‌ی Heritage معرفی شد

 فضای داخل با دو تریم بژ قرمز و بژ سیاه ارائه می‌شود. همچنین صندلی‌ها و درهای این خودرو روباز، با‌الهام‌از پورشه ۳۵۶ از پوشش مخمل بهره می‌برند. برچسب پورشه روی صندلی‌ها و اعداد سبز‌رنگ کیلومتر‌شمار نیز جلب‌توجه می‌کنند.

مقاله‌های مرتبط:

مدل Heritage از‌نطر فنی تفاوتی با پورشه 911 تارگا 4S ندارد و از همان پیشرانه‌ی ۳ لیتری ۶ سیلندر‌تخت با قدرت ۴۴۳ اسب‌بخار و گشتاور ۵۹۲ نیوتن‌متر استفاده می‌کند. جعبه‌دنده‌ی هفت‌سرعته دستی یا هشت‌سرعته‌ی دوکلاچه برای این خودرو نصب می‌شود. یک ساعت مچی پورشه دیزاین همرنگ بدنه نیز به‌عنوان آپشن اضافه عرضه می‌شود. قیمت این خودرو از ۱۸۰ هزار و ۶۰۰ دلار شروع و از اواخر ۲۰۲۰ در آمریکا عرضه می‌شود.

b92fd6a6 4980 4a94 8f45 5d34daa1a544 پورشه 911 تارگا 4S نسخه‌ی Heritage معرفی شدSource link

مطالب پیشنهادی :  ده ها حساب مشهور توییتر در کلاهبرداری گسترده بیت کوین هک شدند