Home News ورود تتر به زنجیره جانبی پلاسما؛ کارمزد تراکنش ارزانتر برای تتر اتریوم

ورود تتر به زنجیره جانبی پلاسما؛ کارمزد تراکنش ارزانتر برای تتر اتریوم

0
ورود تتر به زنجیره جانبی پلاسما؛ کارمزد تراکنش ارزانتر برای تتر اتریوم

[ad_1]

تتر به زنجیره جانبی تازه عرضه شده OMG Network Plasma که اسم سابق آن OmiseGo بود وارد شده و نوید تراکنش های ارزانتر را داده است.

استیبل کوین تتر (USDT) هم اکنون در OMG Network که یکی از زنجیره های جانبی اتریوم مبتنی بر پلاسما است و در تاریخ ۱ ژوئن عرضه شده است در دسترس می‌باشد.

ورود تتر به این زنجیره نیز در تاریخ ۱ ژوئن اعلام شد. این اولین بار است که تتر وارد زنجیره جانبی اتریوم می‌شود تا عملکرد آن را بهبود ببخشد. کارمزد تراکنش های تتر با ۸۹۰۰ اتر معادل با ۱.۸۴ میلیون دلار بیشترین کارمزد در ماه گذشته در شبکه اتریوم بوده است. این مقدار از مجموع ۵ پروتکل دیگر بیشتر است.

تتر با انتقال بخشی از این حجم معاملات به OMG Network امیدوار است تا بار تراکنش ها را از اتریوم کاهش دهد. پائولو آردوینو مدیر ارشد فناوری بیتفینکس گفت:

با انتقال حجم معاملات به OMG Network ما در هزینه ها صرفه جویی می‌کنیم، عملکرد را بهبود می‌بخشیم و فشار روی شبکه اصلی را کاهش می‌دهیم.

شبکه تتر مبتنی بر OMG از طریق بیتفینکس در دسترس خواهد بود و به معامله کنندگان امکان می‌دهد تا به فرصت های معاملاتی سریعتر واکنش نشان دهند. استیفن مک نامارا (Stephen McNamara) مدیر ارشد اجرایی OmiseGo به کوین تلگراف گفت صحبت های ورود OMG به سایر صرافی ها و ارائه دهندگان کیف پول هم چنان ادامه دارد.

همزمانی با عرضه پلاسما

اگرچه در ابتدا بیان شد که پلاسما بهترین راهکار لایه دوم برای مقیاس پذیری اتریوم است، اما مسائل مهمی که در خصوص آن پیش آمد باعث شد که اشتیاق جامعه اتریوم به سمت Optimistic Rollups کشیده شود.

این موضوع باعث شد که OmiseGo و چندین پروژه دیگر به تنهایی به فناوری بلاک چین بپردازند. OMG Network یک تغییر اسم کامل از OmiseGo و شرکت مادر Omise است که شبکه اصلی خود را در تاریخ ۱ ژوئن عرضه کرد.

به نظر می‌رسد که این پروژه چندین از بعضی از مسائل چشم پوشی کرده است تا پلاسما را ایجاد کند. قابل ذکر است که این زنجیره جانبی بر اساس اجماع گواه اثبات اعتبار است، به طوری که اسناد مختلف نشان می‌دهند که توسط یک نهاد مدیریت می‌شود. این زنجیره جانبی از نودهای مراقب (watcher nodes) پشتیبانی می‌کند که صحت تراکنش ها را تایید می‌کنند.

سایر مسائل شامل ناتوانی اجرای خروج گسترده از زنجیره جانبی است که یکی از بزرگترین موانع مفهوم اولیه پلاسما می‌باشد.

در عین حال، این شبکه ورود اتر و توکن های ERC-20 را امکان پذیر می‌سازد و کارمزدها را نیز تا ۶۶ درصد کاهش می‌دهد. این موضوع می‌تواند نکته جذابی باشد زیرا کارمزد تراکنش های اتریوم به شدت در حال افزایش است.


[ad_2]

Source link