واتساپ در تلاش برای متقاعد کردن کاربران با قوانین حریم خصوصی جدید

واتساپ در تلاش است تا تلاش دیگری را برای متقاعد کردن کاربران انجام دهد تا با سیاست حفظ حریم خصوصی به روز شده خود موافقت کنند، پس از اینکه تلاش اول باعث ترس مردم شد.

این برنامه متعلق به فیس بوک طی دو هفته آینده یک بنر در داخل واتساپ اضافه می‌کند که تأکید می‌کند رمزگذاری پایان به پایان واتساپ برای چت‌های شما با دوستان و خانواده در محل باقی خواهد ماند. به گفته ویل کاتکارت، رئیس حریم خصوصی مکالمات شخصی شما به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد.

وی روز پنجشنبه در یک ویدئو گفت: «اولین چیزی که مهمترین چیز برای دانستن است، این است که واتساپ نمی‌تواند پیام‌های شخصی شما را بخواند و ما نمی‌توانیم تماس‌های شخصی شما را بشنویم.»

آخرین تلاش برنامه برای متقاعد کردن کاربران برای پذیرش خط مشی رازداری به روز شده به طرز وحشتناکی اشتباه انجام شد. فرمول WhatsApp که برای انتقال این تغییرات استفاده می‌شد، به این معنی است که کاربران چاره‌ای ندارند جز اینکه داده‌های خود را با شرکت اصلی خود فیس بوک به اشتراک بگذارند وگرنه حساب آنها خاموش خواهد شد.

کمکی به این موضوع سوابق فیس بوک در مورد سواستفاده از اطلاعات شخصی افراد نبود در نتیجه، برخی از کاربران به سمت برنامه‌های پیام‌رسان رقیب مانند سیگنال و تلگرام سرازیر شدند. این جدال بسیار بد بود واتساپ در تصویب سیاست حفظ حریم خصوصی که در ابتدا قرار بود از ۸ فوریه اجرایی شود، ترمز گرفت.

این بار، واتساپ سعی خواهد کرد بهتر توضیح دهد که چرا سیاست حفظ حریم خصوصی آن به معنای عدم تغییر در چت‌های شخصی کاربران است. همانطور که گفته شد، این سیاست می‌تواند فیس بوک را قادر سازد تا چت‌های شما را با یک تجارت در واتساپ مدیریت کند. این شبکه اجتماعی امیدوار است با کمک به کسب و کارها در پردازش چت‌هایی که با مشتریان دارند و به طور بالقوه اطلاعات تبلیغاتی از آنها کسب می‌کند‌، از این دسترسی کسب درآمد کند.

بدون شک این یک شکاف در رمزگذاری انتها به سیستم ایجاد می کند. اما واتساپ به شما اشاره می‌کند که چت‌های شما با مشاغل مانند خرده فروش یا شرکت هواپیمایی دقیقاً خصوصی نیست. این شرکت در سوالات متداول درباره سیاست حفظ حریم خصوصی به‌روز شده است.
Source link

Check Also

آپدیت جدید اینستاگرام ؛ اتاق های لایو با ظرفیت چهار نفر

اپلیکیشن اینستاگرام چند سالی است که بین مردم سراسر دنیا محبوبیت خاصی پیدا کرده است.  …

Translate »