Home News هویت غیرمتمرکز جایگزینی برای تمام پسوردها

هویت غیرمتمرکز جایگزینی برای تمام پسوردها

0
هویت غیرمتمرکز جایگزینی برای تمام پسوردها

[ad_1]

اخبار اخبار خارجی
هویت غیرمتمرکز

طبق اخبار، یک نماینده از یک شرکت تابعه فناوری اطلاعات ال جی طی مصاحبه با Cointelegraph اعلام کرد که سیستم های هویت مبتنی بر بلاکچین بسیار کارا عمل کرده و این بدان معناست که هویت غیرمتمرکز می تواند جایگزینی برای تمام پسوردها و Loginها باشد.

هویت غیرمتمرکز یا Decentralized Identity

بنا بر گزارشات، نماینده LG CNS اعلام کرد که سیستم های هویت مبتنی بر بلاکچین بسیار کاراتر از روش های ورود و Login کنونی عمل می کنند و می توانند جایگزین مناسبی برای این سیستم ها باشند.

این مقام مسئول در پاسخ به این سوال که چرا این کمپانی در حال دنبال کردن توسعه سیستم هویت غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین است گفت: آن ها انتظار دارند که چنین سیستم هایی در آینده نزدیک به موضوعی داغ برای فناوری هایی مانند بلاکچین تبدیل شوند. همچنین ممکن است تمامی سیستم های کنونی با سیستم های نوین جاگزین شوند.

همانطور که پیش تر گزارش شد، شرکت LG CNS به منظور توسعه سیستم های هویت مبتنی بر بلاکچین با یک نهاد آمریکایی با نام Evernym همکاری کرده است. این دو نهاد در همکاری باهم قصد دارند که یک استاندارد برای هویت دیجیتالی بین المللی را توسعه دهند. شرکت Evernym که شریک LG CNS در این پروژه است، توانسته تا کنون حدود ۲ میلیون دلار سرمایه جذب نماید. این نهاد پیش تر نیز پلتفرم Sovrin را به مرحله عملیاتی رسانده که به سازمان ها و دولت ها کمک می کند اعتبار دیجیتال صادر، تایید و آن را مدیریت نمایند.

مسئولین این پروژه بر اهمیت استانداردهای هویت دیجیتال تاکید ویژه دارند. این استانداردها به کاربران اجازه می دهد که براحتی تعاملات دیجیتال خود را مدیریت کرده و از حریم خصوصی خود پشتیبانی نمایند.

آنها همچنین امیدوارند که این استانداردها در آینده بتواند به ارتقا حریم های خصوصی در تعاملات دیجیتال کمک نماید. آن ها معتقدند که نگهداری اطلاعات بصورت غیرمتمرکز ریسک افشای اطلاعات به ویژه اطلاعات شخصی کاربران را کاهش می دهد.

[ad_2]

Source link