بنابر آخرین گزارشات رسمی، بنیاد ریپل فعالیت خود را با گسترش همکاری های متعدد، این بار با بانک مرکزی در برزیل ادامه می دهد. همکاری بنیاد ریپل و بانک مرکزی برزیل طی سلسله نشست هایی به منظور بررسی عوامل سازمانی انجام می گیرد.

فاندامنتال ؛ همکاری بنیاد ریپل و بانک مرکزی برزیل

بنیاد ریپل، نهادی که مسئول انتشار رمزارز معروف ریپل یا همان XRP است، اخیرا طی یک همایش پشت درهای بسته با مقامات مسئول بانک مرکزی برزیل موارد همکاری با این نهاد را عملی کرده است. این نشست در تاریخ ۳۰ مِی تحت عنوان بررسی “عوامل سازمانی” برگزار شد.

این نشست طی یک ویدیو کنفرانس و مابین مدیر ریپل و سه نماینده دیگر این کمپانی کریپتویی برگزار شده است. از جزئیات این نشست مطالب زیادی منتشر نشده و برخی سایت ها آن را یک نشست با هدفی عمومی عنوان کرده اند.

گفتنی است که برنامه های ریپل برای آمریکای لاتین و به خصوص کشور برزیل از تقریبا ماه ژوئن سال گذشته استارت خورده است. آغاز این برنامه ها با افتتاح دفتری در سائوپائولو به منظور گسترش امور فرا قاره ای بود.

بازار حواله جات عمده هدف ریپل است، چرا که ریپل قصد دارد امور فرا مرزی را بیش از پیش توسط رمزارز خود یعنی XRP تقویت نماید.این بازارها در کشور برزیل چیزی حدود ۲.۵ میلیارد دلار ارزش گذاری شده اند که همین امر آن ها را به گزینه ای جذاب برای کمپانی های کریپتویی در سراسر دنیا تبدیل کرده است.

در دسامبر ۲۰۱۹ نیز یکی از مقامات بنیاد ریپل تمایل همکاری این بنیاد با نهادهایی در برزیل مانند بانک ها و موسسات مالی را در سال ۲۰۲۰ اعلام کرده بود.

مطالب پیشنهادی :  ساموئل ال جکسون و رایان رینولدز در انیمیشن سریالی Futha Mucka همکاری می‌کنند

اخیرا نقش ریپل در خدمات مالی فرامرزی محسوس بوده است و انتظار می رود که رمزارز ریپل در آینده نزدیک به پذیرش و توسعه قابل قبولی دست پیدا کند. پیش تر نیز بنیاد ریپل به منظور ارائه خدمات مالی با دولت ژاپن همکاری کرد.Source link