هر آنچه در مورد بازی جدید جیمز باند می‌دانیم

خبر معرفی شدن Project 007 یکی از آن خبرهایی بود که یکی دو ماه پیش همه ما را شگفت‌زده کرد. هر چه باشد داریم در مورد سازنده سری Hitman یعنی IO Interactive صحبت می‌کنیم که حالا می‌خواهد بعد از تمام شدنش با مامور ۴۷ به سراغ شخصیتی شناخته‌ شده‌تر برود.

این جیمز باند جدید که هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد، اولین بازی از سری جیمز باند به حساب می‌آید که بعد از نزدیک به حداقل یک دهه قرار است برای کنسول‌ها عرضه شود. با اینکه هنوز بازی در مراحل اولیه ساخت خود قرار دارد، اما به قدری اطلاعات در مورد آن منتشر شده که تا زمان انتشار اولین تصاویر یا تریلر ما را هیجان‌زده نگه‌‌ دارد. در ادامه نگاهی به این اطلاعات خواهیم داشت.

معرفی Project 007 اطلاعاتی از ساخت بازی در اختیارمان قرار می‌دهد

نام بازی قرار نیست همین پروژه ۰۰۷ باشد و در توضیحات رسمی خود سایت IO Interactive آمده است که «پروژه ۰۰۷ یک بازی جیمز باند کاملا جدید است که به دست IO Interactive ساخته و منتشر می‌شود».

hitman 3 import levels progression 8001 1611144118749 هر آنچه در مورد بازی جدید جیمز باند می‌دانیم

در ادامه این متن ذکر شده است: «این بازی شامل یک داستان کاملا جدید از دنیای جیمز باند می‌شود که شما را در نقش مامور مخفی محبوب دنیا قرار می‌دهد تا جایگاه ۰۰ خودشان را در داستان سرآغاز جیمز باند به دست بیاورند».

متاسفانه در حال حاضر هیچ پلتفرمی برای عرضه بازی مشخص نشده است. بعید به نظر می‌رسد که بازی جیمز باند انحصاری کنسول خاصی باشد اما خب در دنیایی که ناگهان مایکروسافت بتسدا را خریداری می‌کند، باید انتظار هر چیزی را داشت.

زمان زیادی تا عرضه بازی باقی مانده

بازی جیمز باند قطعا امسال عرضه نخواهد شد. هر چه باشد IO Interactive هنوز تا حدی درگیر سری هیتمن است و مدت زیادی نمی‌گذرد از زمانی که آن‌ها کار خودشان را روی این پروژه جدید شروع کرده‌اند.

ماتیاس انگ‌استورم (Mattias Engstrom)، کارگردان Hitman 3، در مصاحبه‌ای با مجله Edge گفته است که پایان سه‌گانه World of Assassination (سه‌گانه آخر هیتمن) باز خواهد بود و اتفاقات جالبی خواهد افتاد. او در مورد Project 007 هم توضیح داد: «کارمندان زیادی در استودیو برای این بازی هیجان‌زده هستند».

Project007 hero500 w1200 هر آنچه در مورد بازی جدید جیمز باند می‌دانیم

برای همین به نظر می‌رسد هنوز تمام تمرکز استودیو روی بازی جیمز باند نیست و همه کارمندان روی آن کار نمی‌کنند. در واقع حتی آن‌ها در بخش استخدام سایت‌شان به دنبال جذب نیروهای مهمی از جمله برنامه‌نویس گیم‌پلی و برنامه‌نویس هوش‌مصنوعی برای همین بازی جیمز باند جدید هستند. برای همین موقعیت‌های مهم و ارشد چون کارگردان گیم‌پلی که نقش بسزایی در طراحی، ارائه و حفظ چشم‌‌انداز بازی و کیفیت کلی بازی دارد، همچنان خالی هستند.

لیست کامل نقش‌های که برای ساخت پروژه Project 007 نیاز هستند، به این شرح است: برنامه‌نویس گیم‌پلی، طراح بازی ارشد، تهیه کننده، برنامه‌نویس هوش مصنوعی، آرتیست نورپردازی، کارگردان گیم‌پلی، انیماتور گیم‌پلی، انیماتور سینمایی ارشد و طراح صدای ارشد.

با توجه به اینکه ساخت بازی جیمز باند در مراحل اولیه خود قرار دارد و همچنین همه اعضای تیم سازنده واکسن خودشان را دریافت نکرده‌اند، نباید انتظار عرضه بازی تا ۲۰۲۳ را داشته باشیم به خصوص با توجه به شرایط حال حاضر پاندمی کرونا.

اولین تیزر Project 007

ویدیو بالا تنها تیزر و تریلری است که تا حالا از Project 007 منتشر شده است. این تیزر کوتاه قرار گرفتن یک گلوله در خان تفنگ را نشان می‌دهد، سلاحی که احتمالا همان تپانچه Walther PPK معروف جیمز باند است. آهنگ تم مانتی نورمان (Monty Norman) کم کم شنیده می‌شود و در نهایت به یکی دیگر از شاخصه‌های اصلی جیمز باند می‌رسیم: سکانس لوله سلاح. در نهایت گلوله‌ای شلیک و صفحه قرمز می‌شود تا نام Project 007 به روی صحنه بیاید.

بیشتر بخوانید:

JamesBond e1501242759970 w1200 هر آنچه در مورد بازی جدید جیمز باند می‌دانیم

قرار است نقش کدام باند را داشته باشیم؟

همانطور که در معرفی اولیه بازی هم اشاره شد، این اولین داستان و سرآغاز جیمز باند است. برای همین مثل فیلم کازینو رویال با هنرنمایی دنیل کریگ (Daniel Craig) باید انتظار یک باند جوان و بی‌پروا را داشته باشیم که در ابتدای مسیرش برای تبدیل شدن به یک مامور مخفی درجه یک قرار دارد. هر چیز دیگری در حال حاضر نامشخص است حتی اینکه نقش کدام باند را قرار است بر عهده بگیریم.

تقریبا همه بازیگرها از دنیل کریگ گرفته تا پیرس برازنان (Pierce Brosnan) و حتی شان کانری بخشی از فرهنگ بازی‌های جیمز باند بوده‌اند. این بار اما همه‌چیز کمی متفاوت است. احتمال زیادی می‌رود هر کسی که نقش جیمز باند بعدی را در فیلم بعدی داشته باشد، همان جیمز باند پروژه ۰۰۷ باشد. اما خب باندهای دیگری که بر اساس جیمز باند واقعی نبوده‌اند هم قبلا مورد استفاده قرار گرفته‌اند و برای همین همه‌چیز ممکن است.


Source link

Check Also

نحوه اتصال دو جفت ایرپادز به یک آیفون یا آیپد

ارسال شده توسط: معین کریمی ۱۲ اسفند ۹۹ ساعت ۱۴:۵۱ اگر بخواهید که یک فایل …

Translate »