نوت بوک ها برای ایده های شما قبرستان هایی با چرم هستند


notebook graveyard idea gq 796x417 نوت بوک ها برای ایده های شما قبرستان هایی با چرم هستند

درمورد ایده ها از کجا صحبت می شود – چه چیزی به آنها الهام می دهد و چگونه جریان می یابد. من را ناپسند بنام ، اما فکر می کنم این سوال اشتباه است. به جای اینکه از کجا می آیند ، من بیشتر علاقه مندم که این ایده ها به کجا می روند.

هنگامی که شما یک ایده قاتل را تجربه کردید ، بعد کدام است؟ این علامت سوال کنجکاو برای من است.

در طول زمان ، ما روشهای زیادی برای توصیف الهام اختراع کرده ایم. ما آن را با یونانیان یونانی یا کواسیر نورانی شخصیت گذاری کرده ایم. ما در یک رویا الهام بخش الهی یا یک زمزمه هستیم.

بعضی اوقات می گوییم ایده ای همانطور که جورج دی مسترال از جهان طبیعی الهام گرفته است ، الهام گرفته شده است. او گفت كه ایده Velcro در ذهن او پدید آمد و دید كه چگونه قلاب های كوچك توله سگ ها وقتی در کوه های آلپ سوئیس قدم می زدند به خز سگ او چسبیده اند. یورکا! ایده به دست آورد! این به اندازه کافی درست است؟

بیرون آوردن از سر شما

خوب ، جردی های من بندهای Velcro ندارند زیرا د مسترال ایده Velcro را داشت. به این دلیل است که او کاری را با آن ایده انجام داد. او ابتدا آن را از سرش بیرون آورد. احتمالاً به همسرش گفته است. او احتمالاً یادداشت هایی را گرفته و طرح هایی را ترسیم کرده است. او احتمالاً چند نمونه اولیه نیز ساخته است.

در اصل ، ایده داشتن یک چیز است ، اما نگه داشتن آن ایده در دست شما ، این یک چیز واقعاً خاص است.

اکنون ممکن است شما آماده باشید که مرا از دشت 1 ستوان به عنوان روز تا کاپیتان آشکار ارتقا دهید ، اما لطفاً اسب های خود را نگه دارید. من می دانم که به نظر می رسد ساده است. از ذهن خود ایده بگیرید اما در اینجا تفاوت های ظریفی وجود دارد ، و من می خواهم توجه شما را به چند تله ای که ممکن است در آن قرار بگیرید جلب کنم. تله هایی که از صدها بار صعود کرده ام.

به من بگو. وقتی شما از یک ایده هیجان زده اید چه می کنید؟ شرط می بندم که به همکار یا دوست یا همسرتان بگویید. و چه احساسی دارد؟ خوبه؟ دوپامین عجله وقتی می بینید که بیان آنها به شما گوش می دهد؟ هنگام احساس هیجان آنها ، پمپاژ آدرنالین پدید می آید؟ تمام این پاداشهای عصبی مانند شما که چیزهای خوبی ساخته اید ، بر شما شست و شوی می کند.

اما خودتان را بررسی کنید. شما هنوز کاری نکرده اید.

تحت تأثیر قرار دادن افراد با ایده های شما احساس بسیار خوبی می شود اما می تواند خطرناک باشد. از آنجا که گفتن به مردم در واقع می تواند آنقدر رضایت بخش باشد که شما در ساختن این ایده علاقه خود را از دست دهید. شرط می بندم که بسیار آشناست ، درست است؟ بنابراین اگر ایده خوبی دارید ، به مردم بگویید. اما در اینجا متوقف نشود.

را وارد کنید: در نوت بوک

خوب ، بنابراین نوت بوک خود را ضبط می کنید – می دانید یکی از صفحه هایی که دارای صفحه بعد از ایده های خوب شما بوده است. شما یکی را می شناسید. این دقیقاً مثل دیگران است که در قفسه کتاب شما با صفحات و صفحات ایده های خوبی که برای راه اندازی مجدد برای پرش به روز خود پر کرده اید …

ببینم چی میگم؟ من فکر می کنم شما آنچه را که می گذارید انتخاب می کنید. من هم کاملاً مقصر هستم

در گوگل ، من در مستند کردن ایده های خود وسواس داشتم. من آنها را در دسته بندی هایی با برچسب مرتب قرار دادم و منتظر لحظه ای بودم که دوباره به آنها برگردم (من اطمینان داشتم که به آنها باز می گردم).

مشکل این است که دروغ گفتن به خودتان بسیار آسان است. حقیقت غم انگیز این است که ممکن است من فقط در مطب خود برچسب زباله های مختلفی مرتب داشته باشم. از آنجا که من تقریباً به همان اندازه که از طریق زباله در آن زباله می شوم به آن نوت بوک ها برگشتم (هرگز به این کار مشخص نشده ام)

احساس نوشتن ایده ها در دفترچه من خوب بود. من به آن نوت بوک ها افتخار کردم. آن گورستان های ایده چرمی. این اهداف خالص ایده نقطه. اما ، اگر من صادق باشم ، فقط به خودم دروغ می گویم.

من فکر کردم که نوشتن ایده هایم یک قدم به ساخت آنها نزدیک است. در واقعیت ، این یک جهش بزرگ به سمت فراموش کردن آنها بود. من به محض اینکه آنرا یادداشت کردم چه کار کردم؟ صفحه را چرخاندم. (به معنای واقعی کلمه یا استعاری از آن استفاده کنید. هر دو در اینجا اعمال می شوند.)

بنابراین اگر ایده خوبی دارید ، آن را بنویسید یا آنرا ترسیم کنید. قطعاً اما اجازه ندهید که این شروع به پایان برسد.

نمونه اولیه!

لحظه بررسی روده. آیا شما در این مورد مقصر هستید؟ اشکالی ندارد ما همه هستیم. سؤال این است: در مورد آن چه باید کرد؟ واضح است ، راز فقط ایده گرفتن از ذهن شما نیست. این در مورد تبدیل شدن به فرمی است که به شما می دهد بهترین فرصت را برای دستیابی به آن ایده داشته باشید.

اکنون ممکن است کمی مغرض باشم – شرکت من به معنای ProtoPie خوانده می شود – اما من به شما می گویم که نمونه اولیه آن است. هر جا و هر زمان ممکن باشد ، باید ایده های خود را به نمونه های اولیه تبدیل کنید.

اگر می خواهید ایده خود را بهتر کنید ، یک نمونه اولیه تهیه کنید. این یک قالب است که انتقاد را ترغیب می کند. نمونه اولیه به همه افراد نشان می دهد که شما به آن نشان می دهید: “من یک کار در حال پیشرفت هستم”.

به جای اشتیاق یا بی اشتیاق ، شما به احتمال زیاد نظر می گیرید – بازخورد قابل استفاده واقعی. این می تواند دلهره آور باشد ، به خصوص اگر ایده برای شما با ارزش باشد ، اما به یاد داشته باشید – اگر ایده خود را دوست دارید ، می خواهید بهترین نسخه ممکن از آن را ایجاد کنید.

اگر می خواهید حمایت از ایده خود را جمع آوری کنید ، یک نمونه اولیه تهیه کنید. این به همکاران ، همسالان ، دوستان پیشنهاد می کند که این ایده را جدی بگیرید. این تعهد را برای تحقق دید شما نشان می دهد ، و هیجان مسری است.

اگر می خواهید روی ایده خود تمرکز کنید ، یک نمونه اولیه تهیه کنید. این کتیبه ها در حاشیه نیستند ، که به فراموشی سپرده شده اند. این یک تجلی است می توانید آن را ببینید ، با آن تعامل داشته باشید ، آن را لمس کنید. این توجه می خواهد – شما و دیگران.

اگر می خواهید ایده خود را بفروشید ، یک نمونه اولیه تهیه کنید. نمونه اولیه چیزی است که همه می توانند به آن اعتقاد داشته باشند.

اگر می خواهید توسط ، متعصب ، وسواس ، متعصب ، مجذوب و جذب ایده خود خالی از سکنه شوید ، یک نمونه اولیه تهیه کنید. خوب ، برای انصاف ، این احساس کمی افراطی است. اما به طور جدی ، سخت نیست که به یک نمونه اولیه علاقه مند نشوید.

برو واقعش کن

در طول چند سال گذشته ، من و همکاران من با ایده های خود وسواس کرده اند: تبدیل کردن هرچه سریع تر ایده طراحی به یک نمونه اولیه بسیار کاربردی – و هرچه بیشتر ایده های جدیدی را برای بهبود روند طراحی داشته باشیم.

من دوست دارم به شما بگویم چه چیزی باعث ایجاد ایده ها می شود. از کجا این ایده ها به وجود می آیند. با این حال ، صادقانه ، من در این مورد لعنتی نمی کنم. بنابراین در عوض ، من به ایده ای خواهم رسید که بیشتر از انواع الهام بخش آموزش است.

اگر هنوز در ذهن شماست ، اینگونه است فقط یک ایده. اکنون نوت بوک های خود را بسوزانید.

منتشر شده در 14 اوت 2020 – 08:00 UTC
Source link

Check Also

آپدیت جدید اینستاگرام ؛ اتاق های لایو با ظرفیت چهار نفر

اپلیکیشن اینستاگرام چند سالی است که بین مردم سراسر دنیا محبوبیت خاصی پیدا کرده است.  …

Translate »