نشت داده های هتل MGM در سال 2019 ممکن است 142 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار دهد ، نه 10.6M

1280px MGM Grand Hotel  Casino 4134759436 e1594704046773 796x418 نشت داده های هتل MGM در سال 2019 ممکن است 142 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار دهد ، نه 10.6M

اعتبار:
ویکی مدیا مشترک است

در ماه فوریه ، نقض اطلاعاتی که بیش از 10.6 میلیون مشتری هتل MGM Resorts را تحت تأثیر قرار داد ، کشف شد. این شرکت اعلام کرده است که هکرها سال گذشته به دسترسی غیرمجاز به پایگاه داده خود دست یافتند و قبلاً نیز به افراد آسیب دیده اطلاع داده بود.

با این حال ، گزارش جدیدی از ZDNet نشان می دهد که به جای 10.6 میلیون ، بیش از 142 میلیون مشتری ممکن است تحت تأثیر قرار بگیرند. نشت اطلاعات قبلی شامل اطلاعات شخصی مهمانان از جمله نام ، آدرس ، شماره تلفن و شناسه ایمیل بود.

در این گزارش اشاره شده است که یک هکر لیستی را در وب تاریک منتشر کرده و ادعا می کند که یک بانک اطلاعاتی با سوابق مشتری MGM را با قیمت 2939 دلار به فروش می رساند. این فهرست نشان می دهد که اگرچه گزارش های فوریه به نقض داده های MGM Resorts اشاره داشت ، اما نشت داده های هتل MGM Grand را از دست داد.

در بیانیه ای ، MGM Resorts به TNW گفته است که از حدود این حادثه آگاه است:

MGM Resorts از حدود این واقعه قبلاً گزارش شده از تابستان گذشته آگاه بود و تاکنون وضعیت را مورد بررسی قرار داده است. اکثریت قریب به اتفاق اطلاعات شامل اطلاعات تماس مانند نام ، آدرس پستی و آدرس ایمیل بود.

با این حال ، زنجیره هتل تعداد مشتریانی که تحت تأثیر قرار گرفتند را تأیید نکرد.

گزارش ZDNet همچنین گفته است كه شركت تحقیقاتی تهدید KELA در مورد پست های مربوط به انجمن های امنیتی روسیه كه به نقض داده های MGM پرداخته اند و بیش از 200 میلیون مشتری را تبلیغ می كند ، خبر داد.

در چند سال گذشته ، هکرها برای سرقت اطلاعات مشتری به چندین هتل حمله کرده اند. در ماه مارس ، هتل های ماریوت بیش از 5.2 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داد. امنیت

Pssst ، سلام شما!

آیا می خواهید هر روز حساس ترین خبرنامه روزانه فناوری را به صورت رایگان ، در صندوق ورودی خود دریافت کنید؟ البته این کار را می کنید: برای Big Spam در اینجا ثبت نام کنید.


Source link

Check Also

چارلی لی، خالق لایت کوین: حوزه NFT مثل ICO ها در سال ۲۰۱۷ است

چارلی لی، خالق لایت کوین: حوزه NFT مثل ICO ها در سال ۲۰۱۷ است – …

Translate »