Home News نحوه لغو اشتراک هایی که در iPhone خود خریداری کرده اید

نحوه لغو اشتراک هایی که در iPhone خود خریداری کرده اید

0
نحوه لغو اشتراک هایی که در iPhone خود خریداری کرده اید

[ad_1]

اپل این امکان را برای شما فراهم می کند که از طریق سیستم پرداخت App Store امکان اشتراک چندین سرویس را داشته باشید. اما فرض کنید می خواهید اشتراک را لغو کنید؟ در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

هنگامی که HBO Max برای اولین بار راه اندازی شد ، گزینه های پرداخت آن بسیار دقیق بود. به دلایلی ، تنها گزینه پرداختی که کار می کند از طریق برنامه بود – و از آنجا که من یک آیفون به عنوان وسیله اصلی خود دارم ، این بدان معنی است که پرداخت از طریق اپل انجام شده است. چیز این است که ، یکی از هم اتاقی های من در حال حاضر HBO Now را دارد و بدون هیچ هزینه اضافی در HBO Max مادربزرگ شد. او به من پیشنهاد داد که به اشتراک بگذارم ، زیرا در اینجا دو مشترک HBO Max در یک خانه وجود ندارد و این برای من معنی دارد.

بنابراین چگونه می توان اشتراکی را که از طریق iOS انجام می شود لغو کرد؟

با وجود آنچه ممکن است انتظار داشته باشید ، نمی توانید این کار را از خود برنامه App Store انجام دهید. درعوض ، باید از طریق برنامه تنظیمات بروید. حتی پس از آن ، شما به تنظیمات فروشگاه App نمی روید. درعوض ، در بالای منوی تنظیمات ، نام و Memoji خود را (در صورت داشتن) بر روی آن ضربه بزنید. با استفاده از جزئیات اصلی ، شما را به منو منتقل می کند ، و “اشتراک ها” چند فضای پایین را نشان می دهد.

با کلیک بر روی این ، همه مواردی را که از طریق فروشگاه App مشترک شده اید ، همراه با تاریخ صدور صورتحساب بعدی ، مشاهده خواهید کرد و آیا می خواهید هر بار اشتراک مشترکی را دریافت کنید یا خیر.

کدام اشتراک را که می خواهید لغو کنید انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید. می توانید ببینید که کدام چرخه صورتحساب شما بخشی از آن هستید – ماهانه ، سالانه و غیره – و آن را طبق خواست خود تغییر دهید. (توجه: به دلایلی گزینه های HBO Max همه یکسان هستند که احتمالاً اشتباه است ، زیرا بقیه اشتراک ها دارای طول و قیمت صحیح بودند.) همچنین می توانید آن را با آن دکمه قرمز بزرگ در انتهای آن لغو کنید. گزینه ها.

و همین اکنون می توانید هر چیزی را که نمی خواهید در iPhone خود لغو کنید. به خاطر داشته باشید که در اکثر موارد ، شما هنوز هم به پایان خدمت چرخه صورتحساب به این سرویس دسترسی خواهید داشت. موفق باشید!

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link