Home سینما ناامیدی هواداران از کنسرت یانی

ناامیدی هواداران از کنسرت یانی

0
ناامیدی هواداران از کنسرت یانی

[ad_1]

آهنگساز و نوازنده مطرح جهانی که هوادارنش او را برگزارکننده کنسرت‌های مجلل می‌دانند، شب گذشته ۲۶ فروردین‌ماه برخلاف تصور مردم به جای کنسرت آنلاین فقط چند دقیقه در خانه‌اش پیانو نواخت.
به گزارش ایلنا، یانی کریسومالیس (نوازنده و آهنگساز یونانی) که قرار بود شب گذشته (سه‌شنبه ۲۶ فروردین‌ماه) برای مخاطبان و دوستدارانش در دنیا کنسرت آنلاین برگزار کند، به اجرایی چند دقیقه‌ای در خانه‌اش اکتفا کرد.
یانی در اجرای زنده‌اش از مردم خواست تصور کنند که او مهمان خانه آنهاست.
او که تنها چند دقیقه به تکنوازی پیانو پرداخت، یکی از خوانندگانی است که ارکستری بسیار بزرگ دارد و کنسرت‌های او با بهترین ابزار و تکنیک‌ها در مجلل‌ترین سالن‌های دنیا برگزار می‌شود.
یانی شب گذشته درحالی مقابل دوربینی خانگی در منزلش به اجرا پرداخت که هوادارنش ساعت‌ها قبل برای دیدن کنسرت او لحظه‌شماری می‌کردند.
او پیش از اجرای کوتاه مقابل دوربین خانگی به بینندگان کنسرت و دوستدارانش گفت: شما اینگونه فکر کنید که من در منزل شما هستم. سپس قطعه‌ای را به صورت بداهه نواخت و اجرایش کمتر از ۱۰ دقیقه طول کشید.
موسیقی یانی تلفیقی از سبک‌های جاز، موسیقی دوره کلاسیک، سافت راک، و موسیقی جهان است و بخش عمدهٔ آهنگ‌های او را سازهای موسیقی تشکیل می‌دهند.
این هنرمند یونانی با کنسرت زنده در آکروپولیس به شهرت فراوان رسید و آلبوم اجرایش با فروش بیش از ۷ میلیون نسخه دوم این کنسرت موسیقی ویدیویی پرفروش تاریخ شد.
یانی در مکان‌های تاریخی از قبیل تاج محل در هند، شهر ممنوعه در چین، برج خلیفه در امارات متحده عربی، کاخ کرملین در روسیه، دژ اِل‌مورو در پوئرتوریکو، شهر باستانی جبییل در لبنان، تئاتر رومی کارتاژ در تونس، کاخ لاکشمی ویلاز در هند و اهرام مصر به اجرای برنامه پرداخته است.
او تاکنون در برابر بیش از ۲ میلیون نفر در ۲۰ کشور دنیا کنسرت زنده اجرا کرده و آلبوم‌هایش فروشی بیش از ۲۰ میلیون نسخه داشته‌اند.
یانی به ترکیب موسیقی الکترونیک سینث‌سایزر با ارکستر سمفونی، محبوبیت بسیار بخشید. او در خلق موسیقی خود از موسیقی‌دانانی با ملیت‌های گوناگون استفاده کرده و انواعی از سازها را به‌کار گرفته‌است.
دست‌کم ۱۶ آلبوم یانی رتبهٔ نخست را در دسته‌بندی «آلبوم عصر نوی برتر» مجله بیلبُرد به‌دست آورده‌اند و دو آلبوم در زمان من و جرئت آرزو نامزد جایزه گرمی شده‌اند.

نوشته ناامیدی هواداران از کنسرت یانی اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here