Home News ممکن است آیفون بعدی Apple با EarPods همراه نباشد ، بنابراین به جای آن می توانید AirPods خریداری کنید

ممکن است آیفون بعدی Apple با EarPods همراه نباشد ، بنابراین به جای آن می توانید AirPods خریداری کنید

0
ممکن است آیفون بعدی Apple با EarPods همراه نباشد ، بنابراین به جای آن می توانید AirPods خریداری کنید

[ad_1]

EarPod های Apple شاید نمادی ترین لوازم جانبی است که تاکنون با یک گجت گنجانده شده است. هدفون های سفید چند مورد تجدید نظر را پشت سر گذاشته اند ، اما از ابتدای iPod اصلی یکی از اصلی ترین موارد بوده اند و فقط با ظهور آیفون محبوب تر می شوند.

متأسفانه ، آنها به زودی می توانند راه dodo را طی کنند. به گفته تحلیلگر اپل Ming-Chi Kuo (از طریق 9to5Mac) ، خانواده آیفون 12 ممکن است اولین کسی باشد که از هدفون های همراه بهره نمی برد.

اعجاب برانگیز ، این نباید زیاد غافلگیر شود. اپل جک هدفون را با آیفون 7 حذف کرد ، و اگرچه EarPods از آن زمان به بعد به پورت لایتنینگ وصل می شوند ، ظهور AirPods باعث شد تا این شرکت مشخص شود که این شرکت قصد دارد در نهایت بی سیم تمام شود. این را با تمام اندازه شایعه شده ‘StudioPods ، report و گزارش Kuo حتی معتبرتر ترکیب کنید.

کوو همچنین پیشنهاد می کند تا سال 2021 هیچ AirPods یا AirPods Pro جدید وجود نداشته باشد ، بنابراین ممکن است اپل ممکن است AirPods را در طول تعطیلات تخفیف دهد. این ممکن است ضعف عدم قرارگیری هدفون در جعبه را کاهش دهد ، اگرچه احتمالاً هزینه بالای آن در بالای تلفنهای گرانقیمت هنوز هم خواهد بود.

برای عادلانه بودن ، چند گوشی اندرویدی نیز دارای هدفون هستند. علاوه بر این ، EarPods هرگز دقیقاً عالی به نظر نمی رسید. اگر این شایعه به نظر واقعی نرسد ، ممکن است زمان بازنشستگی باشد.

برای اخبار و بررسیهای مربوط به تجهیزات جدید ، اسباب بازی و سخت افزار ، افزونه را دنبال کنید
توییتر و
            تلنگر

منتشر شده 20 مه 2020 – 19:07 UTC



[ad_2]

Source link