مقایسه باتری گلکسی S21 اولترا با سایر پرچمداران حاضر

۰۱ اسفند ۹۹ ساعت ۱۶:۴۴

در ویدیو مقایسه باتری گلکسی S21 اولترا در مقابل سایر پرچمداران حاضر، خواهیم دید که آیا بهینه‌سازی‌های گوشی جدید سامسونگ در این تست مؤثر واقع می‌شود؟

عرضه گوشی‌های سری سامسونگ گلکسی اس ۲۱ باعث شد تا توجه بسیاری از کاربران از پرچمداران اپل، برای مدتی به سمت این گجت‌ها جلب شود. با این وجود، نکته‌ای که همگان به خوبی از آن مطلع بودند، تلاش سامسونگ برای نزدیک کردن تاریخ انتشار پرچمداران سری اس به گوشی‌های آیفون بود که حال چند ماه جلوتر افتاده است.

از این رو طرفداران گوشی‌های هوشمند و بخصوص پرچمداران جدید سامسونگ و اپل همیشه با عرضه گجت‌های جدید سعی می‌کنند تا مشخصات هرکدام را با دیگری مقایسه کنند. در نتیجه گرفتن تست‌های مقاوت، سرعت و همچنین دوربین، پس از انتشار یک گوشی جدید در فضای اینترنت توسط کاربران بشدت دنبال می‌شود.

با این حال در کنار تمامی ویژگی‌ها و مشخصات فنی، رابط کاربری و سیستم عامل نقش بسیاری مهمی را در بهینه‌سازی عملکرد گوشی بازی می‌کنند که شاید انجام دادن یک مقایسه و یا تست باتری، بتواند پیشرفت آن را ثابت کند. به همین منظور، در ویدیو زیر قصد داریم تا پرچمدار جدید سامسونگ را در مقابل سایر گوشی‌های هم‌رده و قدرتمند مانند آیفون ۱۲ پرو مکس و آیفون ۱۱ پرو مکس قرار دهیم تا نتیجه پیشرفت اس ۲۱ اولترا را مشاهده کنیم.

مقایسه باتری گلکسی S21 اولترا


Source link

Check Also

خرید و فروش ارزهای دیجیتال آزاد نمی‌شود؛ فضای ابهام در بازار ایران

خرید و فروش ارزهای دیجیتال آزاد نمی‌شود؛ جمله‌ای که دو روز پیش از زبان عبدالناصر …

Translate »