معرفی 10 برنامه دعا اندروید + لینک دانلود

برنامه دعا های بسیار متنوعی ساخته شده‌اند که قصد داریم در این مطلب محبوب ترین آن‌ها را به شما معرفی کرده و راجع به امکاناتشان بیشتر صحبت کنیم.

پیشرفت تکنولوژی موجب شده است که افراد بتوانند برای هر کدام از موارد علاقه و نیاز خود اپلیکیشن‌‎های مناسبی بیابند و با استفاده از تلفن همراه خود از آن‌ها بهره ببرند. یکی از این موارد برنامه‌های مذهبی است که از آن جمله می‌توان به برنامه دعا و مناجات اشاره کرد. در ادامه این مطلب از پلازامگ 10 برنامه دعا اندروید را به شما معرفی خواهیم کرد و شما را با ویژگی‌های هر کدام از آن‌ها آشنا خواهیم کرد.

pray 2 معرفی 10 برنامه دعا اندروید + لینک دانلود

آنچه در ادامه می‌خوانید:

معرفی 10 برنامه دعا اندروید

با ده نرم افزار دعا برای اندروید بیشتر آشنا شوید.

اپلیکیشن ادعیه

pray 3 معرفی 10 برنامه دعا اندروید + لینک دانلود

این برنامه دعا اندروید شامل 36 دعا و 21 سوره منتخب قرآن کریم است که از جمله این دعاها و سوره‌ها می‌توان به دعاهای جوشن کبیر، جوشن صغیر، کمیل، عهد، نادعلی، حدیث کسا، مجیر، عرفه، نور، امین الله، فرج، سریع العجابه، سمات و سوره‌های یس، الرحمن، آیت الکرسی و… اشاره کرد.

این برنامه امکانات و ویژگی‌های دیگری هم دارد مثل قابلیت انتخاب از بین 4 فونت زیبا، قابلیت انتخاب حالت قلم درشت، امکان انتخاب زمینه روشن و زمینه تاریک در محیط‌های مختلف، امکان انتخاب حالتی که مانع از خاموش شدن صفحه تلفن همراه شود، قابلیت ذخیره و بازیابی خودکار آخرین تنظیمات اعمال شده و امکان جایگزین کردن فایل صوتی دلخواه.

دانلود برنامه دعا ادعیه برای اندروید

برنامه دعاها و زیارات معروف صوتی+متن+ترجمه

این برنامه دعای محبوب شامل مجموعه‌ای از دعا و زیارت‌نامه‌های معروف و شناخته‌شده است. فایل صوتی این دعاها و زیارت‌نامه‌ها نیز در نرم افزار موجود است. از جمله زیارت‌نامه‌های موجود در اپلیکیشن دعاها و زیارات معروف صوتی می‌توان به زیارت عاشورا، زیارت آل یاسین، زیارت امین الله، زیارت وارث، زیارت ناحیه مقدسه، زیارت اربعین و زیارت‌نامه‌های اهل بیت (ع) اشاره کرد.

دعاهای موجود در این نرم افزار شامل دعای صباح، دعای کمیل، دعای سمات، دعای ندبه، دعای سحر، دعای ابوحمزه ثمالی، دعای افتتاح، دعای نور، دعای جوشن کبیر، دعای توسل، دعای فرج امام زمان (ع)، دعای مجیر، دعای عرفه، دعای عهد، مناجات شعبانیه و حدیث کسا می‌شود. البته در این برنامه دعا اندروید، سوره آیت الکرسی و مختصری از تعقیبات نمازهای یومیه هم ارائه شده‌اند.

دانلود برنامه دعاها و زیارات معروف صوتی+متن+ترجمه برای اندروید

اپلیکیشن کتاب ارتباط با خدا

pray 5 معرفی 10 برنامه دعا اندروید + لینک دانلود

این برنامه دعا مجموعه‌ای کامل از سوره‌ها و دعاهای مطرح (طبق سرفصل کتاب‌های مرتبط با خدا) و دعاهای ماه مبارک رمضان و زیارت‌های امامان معصوم است. البته فایل صوتی همه موارد گفته‌شده نیز در این برنامه ادعیه موجود است. وجود سرفصل و زیر فصل‌های مشخص و قابلیت اعمال تنظیمات مختلف از دیگر ویژگی‌های این نرم افزار است.

دانلود برنامه دعا «کتاب ارتباط با خدا» برای اندروید

برنامه گنجینه ادعیه و زیارات (همراه صوت)

این نرم افزار دعا برای اندروید شامل ادعیه‌ها، زیارات و تعقیبات نمازهای یومیه است. ضمن این‌که ترجمه و فایل صوتی همه دعاها، زیارت‌ها و تعقیبات نمازهای یومیه هم در این برنامه دعا اندروید موجود است. از جمله دعاها و زیارت‌نامه‌های موجود در این اپلیکیشن ادعیه صوتی می‌توان به دعای فرج، دعای عهد، دعای افتتاح، دعای سحر، دعای جوشن کبیر، دعای عصر غیبت، دعای علقمه، دعا و ذکرهای ایام هفته، حدیث شریف کسا، زیارت عاشورا، زیارت امین الله، زیارت آل یاسین، زیارت‌نامه ائمه بقیع و حضرت عباس (ع) اشاره کرد.

دانلود برنامه دعا «گنجینه ادعیه و زیارات» برای اندروید

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید

اپلیکیشن تا ملکوت منتخب (ادعیه، زیارات و …)

pray 7 معرفی 10 برنامه دعا اندروید + لینک دانلود

این برنامه دعا حاوی سوره‌هایی از قرآن کریم، ادعیه، زیارات، تعقیبات نماز، رمضان و… است. در توضیحات مربوط به این نرم افزار دعا برای اندروید ذکر شده است که این برنامه شبیه به پلتفرم کیمیای سعادت است.

از دیگر ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن ادعیه تا ملکوت می‌توان موارد زیر را عنوان کرد: ظاهری زیبا و کاربرپسند همراه با انیمشن‌های جذاب، امکان تغییر اندازه فونت ترجمه و متن اصلی، امکان تغییر زمینه متن و فاصله بین خطوط، امکان انتقال برنامه از حافظه دستگاه به کارت حافظه (یا برعکس) و…

دانلود برنامه دعا «تا ملکوت منتخب» برای اندروید

برنامه ادعیه (دعا ها)

pray 8 معرفی 10 برنامه دعا اندروید + لینک دانلود

این برنامه دعا شامل 62 دعا و 21 سوره منتخب قرآنی است. همه این دعاها و سوره‌ها به صورت کاملا صوتی در این برنامه دعا و مناجات وجود دارند. از جمله این دعاها و سوره‌ها می‌توان به مواردی مثل زیارت عاشورا، دعای کمیل، دعای عهد، دعای معراج، زیارت امین الله، دعای صباح، دعای سمات، دعای مشلول، دعای یستشیر، دعای مجیر، دعای عدیله، دعای جوشن کبیر و صغیر، دعای سیفی صغیر، دعای اسم اعظم، دعای نور، دعای مقاتل بن سلیمان، استغاثه به امام زمان، مناجات منظومه حضرت امیرالمومنین، دعای افتتاح، زیارت روز غدیر، زیارت امیرالمومنین در روز مولود، زیارت امام موسی، دعای پس از زیارت امام رضا، دعای امام زمان، زیارت جامعه صغیره، دعای ایام هفته، آیت الکرسی، سوره عنکبوت، سوره واقعه، سوره ملک، سوره اعلی، سوره شمس، سوره تکاثر، سوره اخلاص، سوره فلق و سوره ناس اشاره کرد.

موارد زیر از دیگر ویژگی‌های این برنامه دعا اندروید هستند: قابلیت انتخاب در میان 5 فونت مختلف، تنظیم نمایش یا عدم نمایش نوار پیمایش برای استفاده از تمام صفحه نمایش، امکان اشتراک دعا یا ترجمه و توضیحات، امکان تنظیم حالتی برای ممانعت از خاموش شدن صفحه و امکان ایجاد لیست علاقه‌مندی.

دانلود برنامه ادعیه (دعاها) برای اندروید

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید

اپلیکیشن ارتباط با خدا (صوتی)

این نرم افزار دعا برای اندروید دارای ویژگی‌ها و امکانات زیر است: منتخب هشت سوره از قرآن کریم و آیت الکرسی به همراه ترجمه و فایل‌های صوتی از سه قاری محبوب و شناخته‌شده جهان اسلام، امکان انتخاب بین دو حالت سوره‌های همراه با ترجمه یا بدون آن‌ها و…

دانلود برنامه دعا «ارتباط با خدا (صوتی)» برای اندروید

برنامه قرآن و ادعیه (جعبه ابزار مذهبی)

pray 10 معرفی 10 برنامه دعا اندروید + لینک دانلود

این برنامه دعا شامل سه بخش کلی است: قرآن کریم، مجموعه دعاها و جعبه ابزار مذهبی. با مراجعه به قسمت قرآن کریم می‌توانید متن کامل سوره‌های قرآن را به همراه ترجمه و فایل قرائتشان مشاهده کنید. در قسمت مربوط به دعاها نیز مجموعه‌ کاملی از دعاهای مختلف به همراه ترجمه و فایل صوتیشان موجود است. با مراجعه به بخش جعبه ابزار مذهبی می‌توانید از امکاناتی مانند آگاهی از اوقات شرعی، استخاره با قرآن، ذکرشمار و رکعت‌شمار استفاده کنید.

از دیگر ویژگی‌های این برنامه دعا و مناجات می‌توان به رابط کاربری متریال دیزاین، قابلیت به اشتراک‌گذاری متن و ترجمه سوره‌ها و دعاها، قابلیت انتخاب شروع قرائت از لحظه دلخواه، امکان افزودن سوره‌ها و دعاها به فهرست علاقه‌مندی‌ها، قابلیت جست‌وجو در عنوان‌ها و مطالب سوره‌ها و دعاها و… اشاره کرد.

دانلود برنامه دعا «قرآن و ادعیه (جعبه ابزار مذهبی)» برای اندروید

اپلیکیشن مفاتیح

pray 11 معرفی 10 برنامه دعا اندروید + لینک دانلود

این برنامه دعا حاوی سوره‌های قرآن به همراه متن و فایل صوتی و مفاتیح کامل است. البته این نرم افزار دعا برای اندروید شامل حدیث‌ها، سخنرانی‌ها، داستان‌ها و پادکست‌های قرآنی است. از دیگر ویژگی‌های این برنامه می‌توان به امکان یادآوری اوقات شرعی و قابلیت انتخاب قاری برای پخش اذان و قرآن اشاره کرد.

دانلود برنامه «مفاتیح» برای اندروید

برنامه دعا بخوان (صوتی)

این برنامه دعا اندروید شامل مجموعه‌ای از دعاها و زیارت‌های منتخب است. از جمله این دعاها می‌توان به زیارت عاشورا، دعای عهد، زیارت آل یاسین، دعای توسل، دعای کمیل، مناجات امیرالمومنین و… اشاره کرد. از ویژگی‌ها و امکانات دیگر این اپلیکیشن مذهبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: قابلیت انتخاب فونت، تغییر اندازه متن و تغییر فاصله بین خط‌ها.

دانلود برنامه دعا «دعا بخوان (صوتی)» برای اندروید

همانطور که مطالعه کردید در این مطلب 10 برنامه دعا اندروید محبوب و شناخته‌شده را به همراه ویژگی‌ها و امکانات هر کدام از آن‌ها به شما معرفی کردیم. شما از کدام یک از این برنامه‌ها استفاده کرده‌اید؟ آیا برنامه دیگری می‌شناسید که بتوانید آن را به ما و دیگر خوانندگان مجله معرفی کنید؟ در قسمت نظرات از تجربه‌ها و نظرهای خود برای ما بنویسید.


Source link

Check Also

اتریوم به خدمات بلاک چین آمازون اضافه شد

اتریوم به خدمات بلاک چین آمازون اضافه شد – ارزدیجیتال کاربران آمازون از این پس …

Translate »