خرید بیت کوین

مدیرعامل بایننس: افراد معمولی توانایی خرید بیت کوین را نخواهند داشت!

خرید بیت کوین برای افراد متوسط روز به روز دشوارتر خواهد شد

به گفته مدیر عامل بایننس (Binance) افرادی معمولی به زودی توانایی خرید بیت کوین را از دست خواهند داد. با روند صعودی‌ای که این رمزارز در پیش گرفته است، در آینده‌ای نه چندان دور خرید یک واحد از آن هم بسیار سخت خواهد بود.

این اظهار نظر از سوی چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل صرافی بایننس، به تازگی در توییتر مطرح شده است. مدیر عامل این صرافی صحبت‌های خود را در حین اظهار نظر در مورد یکی از صندوق‌های سرمایه گذاری مستقر در کانادا که ارزش داریی‌های BTC تحت کنترلش از مرز ۱ میلیارد دلار گذشته است، مطرح کرده است.

به گفته وی، بیت کوین (Bitcoin) مدت‌هاست که به سرتیتر خبرها  تبدیل شده است و قبل از اینکه با کاهش قیمت همراه شود تا نزدیکی تراز ۴۲ هزار دلار و بالاترین قیمت تمام دوران خود حرکت کرده بود و پس از آن نیز توانسته است بالاتر از تراز ۳۵ هزار دلار باقی بماند. در حال حاضر، هر کسی که بخواهد ۱ واحد بیت کوین خریداری کند باید ۳۶۹۰۰ دلار از جیب بپردازد. این یک حقیقت است که افرادی با شرایط مالی متوسط نمی‌توانند از عهده چنین کاری برﺁیند. برخی حتی ممکن است در مسیر تصمیم گیری برای خرید بیت کوین دچار شک و تردید و دشواری بشوند.

 

صندوق‌های سرمایه گذاری بیت کوین

ژائو در پست اخیر خود خاطرنشان کرد که صندوق‌های سرمایه گذاری سازمانی به طور جدی روی جمع آوری هرچه بیشتر بیت کوین تمرکز دارند. شاید این انگیزه اصلی پشت فعالیت‌های شرکت کانادایی باشد. این شرکت که ۳iQ نام دارد، در حال حاضر بزرگترین صندوق سرمایه گذاری BTC در کانادا به حساب می‌آید. همچنین این اولین صندوق عمومی بیت کوین در ﺁمریکای شمالی است. ۳iQ توسط کمیسیون اوراق بهادار اونتاریو (Ontario) و همچنین مدیران سازمان بورس و اوراق بهادار کانادا تأیید شده است. این شرکت همچنین در فهرست بازار سهام تورنتو قرار دارد.

شرکت ۳iQ به مناسبت رسیدن به این نقطه عطف، طی توییتی جایگاه فعلی خود را جشن گرفته است. شرکت‌های سرمایه گذاری در زمینه رمزارزها به طور کلی تحت نظر صرافی جمینی (Gemini)، متعلق به برادران وینکلووس (Winklevoss)، قرار دارد.

مدتی است که تحلیل‌گران و طرفداران بازار رمزارزها، بیت کوین را به عنوان طلای دیجیتال که انتظار می‌رود به ارزشی بیش از ۲۰۰ هزار دلار برسد، قلمداد می‌کنند. از این نظر هنوز برای خرید بیت کوین خیلی دیر نشده است، با این حال هر کسی که اکنون خرید کند، فرصت بزرگی را که در قیمت‌های پایین‌تر داشته از دست داده است و دیگر نمی‌تواند به آن دست یابد.

با خریدهای گسترده و پیوسته بیت کوین که از سوی سرمایه گذاری‌های بزرگ مانند ۳iQ و گری اسکیل (GrayScale) صورت می‌گیرد، زمان زیادی طول نخواهد کشید که BTC با افزایش شدید قیمت مواجه شود. در حال حاضر خرید گسترده بیت کوین از سوی مؤسسات، این ذهنیت را ایجاد کرده است که باید به زودی شاهد رشد شدید قیمت آن باشیم.

 


Source link

Check Also

61864113

کرونا نباید این نفس کشیدن را قطع کند

سعید ذبیحی که با نمایش «فرود سیاوش» در جشنواره نمایش عروسکی حضور دارد، گفت: تئاتر …