-3.7 C
New York
پنج‌شنبه, فوریه 25, 2021
Home News مدل S2F چه قیمتی برای بیت کوین پیش بینی می کند؟

مدل S2F چه قیمتی برای بیت کوین پیش بینی می کند؟


بیت کوین تحلیل ارزهای دیجیتال

اخیرا بازار بیت کوین بیش از پیش توجه ها را به خود جلب کرده است. دلیل عمده این موضوع افزایش اخیر قیمت بیت کوین و ثبت قله قیمتی جدید در 42 هزار دلار بوده است. حال که بازار بیت کوین کمی آرام گرفته و احساسات سرمایه گذاران نیز فروکش کرده، بسیاری شروع به پیش بینی ثبت قله های جدید برای بیت کوین کرده اند. همین طور که در مقاله قبلی ذکر کردیم جو روانی بازار در حال تغییر از طمع به ترس است. این بدان معناست که سرمایه گذاران از آینده بیت کوین اطلاعی نداشته و از امکان کاهش ناگهانی قیمت دچار ترس شده اند. اما در همین فضا، عده ای با توجه به عوامل تکنیکال و فاندامنتال قیمت های بالای 100 هزار دلار را برای بیت کوین پیش بینی می کنند. در این مقاله قصد داریم ببینیم مدل S2F چه قیمتی برای بیت کوین پیش بینی می کند؟

 

مدل S2F و قیمت آینده بیت کوین

در نمودار زیر مشاهده می کنید که مدل S2F چه قیمتی برای بیت کوین پیش بینی می کند.

223 مدل S2F چه قیمتی برای بیت کوین پیش بینی می کند؟
رابطه افزایش قیمت بیت کوین با مدل S2F

مدل S2F که توسط PlanB ارائه شده است به مطالعه و بررسی قیمت بیت کوین پس از رخ دادن هر هاوینگ می پردازد. همانطور که می دانید هاوینگ بیت کوین هر چهار سال یکبار رخ می دهد. این مدل بر این باور است که رخداد هاوینگ با قیمت بیت کوین ارتباط مستقیم داشته و معمولا بعد از گذشت شش ماه از رخ دادن هاوینگ، قیمت بیت کوین واکنش نشان داده و رشد می کند. جدول زیر این موضوع را به خوبی نشان می دهد

مطالب پیشنهادی :  سرمایه گذاری صرافی رمزارزی Bitso برای توسعه فعالیت ها

همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، بیت کوین نسبت به سه هاوینگ قبلی خود واکنش نشان داده و قیمت آن رشد کرده است. بعنوان مثال، در هاوینگ ماه می سال 2020 قیمت بیت کوین از 8 هزار دلار تا 15 هزار دلار پس از گذشت شش ماه رشد کرد.

Raiffeisen Bank نیز در گزارش اخیر خود از مدل S2F جهت مشخص کردن قیمت آینده بیت کوین استفاده کرده است. طبق اعلام تیم تحقیقاتی این نهاد قیمت های بالای 100 هزار دلار و یا حتی یک میلیون دلار برای بیت کوین دست یافتنی است. در حقیقت این موسسه بر این باور است که بیت کوین همچنان می تواند تا چند صد در صد رشد نماید. محققین این موسسه گفته اند که ارزش بیت کوین نسبت به سال 2020 سه برابر شده است و این حرکت با قدرت به راه خود ادامه میدهد. از این رو رسیدن به قیمت های ذکر شده شگفت آور نیست.

نظر افراد برجسته در رابطه با آینده بیت کوین

افرادی مانند Andy Yee، مدیر سیاست عمومی چین در بخش ارائه خدمات برون مرزی ویزا کارت، که در بازار های مالی سنتی فعال است نیز بر این باور است که وضعیت حال حاضر بیت کوین و این رالی قیمتی اخیر آن بسیار با سال 2017 فاصله داشته و فرق می کند. چرا که توجه ها از سمت بازارهای پر ریسک تر که بر اساس حدس و گمان هستند و یا خرید و سرمایه گذاری بر روی توکن های نا آشنا و گمنام در حال تغییر و گرویدن به بازار بیت کوین و اتر است.

مطالب پیشنهادی :  آشنایی با تریدینگ ویو (TradingView) - مقدماتی

در همین راستا، Thomas Fitzpatrick، مدیر بین المللی Citibank واقع در آمریکا که یکی از بزرگترین موسسات در ایالات متحده به حساب می آید، گزارشی را به صورت خصوصی و محرمانه نوشته است که این گزارش در محیط آنلاین فاش شده است. وی در این گزارش اظهار داشته که بیت کوین این پتاسیل را دارد که تا دسامبر 2021 تا قیمت 318 هزار دلار رشد کند.

مطالب پیشنهادی :  افزایش پذیرش بیت کوین در نیجریه در پی منع ارسال حواله جات

Source link

- Advertisment -
newspaper rec300@2x مدل S2F چه قیمتی برای بیت کوین پیش بینی می کند؟

Most Popular

شگفت انگیزترین دریاچه ‌های جهان ؛ شاهکار رنگ ها از اروپا تا آفریقا

شگفتی‌های خلقت را در هر گوشه از این جهان پر رمز و راز می‌توان دید. به یقین دریاچه ‌های جهان یکی از این شگفتی‌های...

تصویر جعبه ردمی نوت 10 به بیرون درز کرد

ارسال شده توسط: ندیم نجم آبادی ۰۶ اسفند ۹۹ ساعت ۱۸:۴۹ در آستانه معرفی رسمی، تصویری از جعبه ردمی نوت ۱۰ – Redmi...

گوشی ریلمی نارزو ۳۰ پرو با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی و شبکه 5G معرفی شد

ارسال شده توسط: معین کریمی ۰۶ اسفند ۹۹ ساعت ۱۸:۱۳ گوشی‌های ریلمی نارزو ۳۰ پرو و نارزو ۳۰ ای معرفی شدند. Realme Narzo...

ایرفون بی سیم ریلمی بادز ایر 2 معرفی شد

ارسال شده توسط: ندیم نجم آبادی ۰۶ اسفند ۹۹ ساعت ۱۷:۱۳ ریلمی بادز ایر ۲ – Realme Buds Air 2 در قیاس با...

Recent Comments

Mike Jolley on Single
Translate »