Home News فیس بوک اتاق های محل کار را ، اساساً اتاق های پیام رسان برای کار را اعلام می کند

فیس بوک اتاق های محل کار را ، اساساً اتاق های پیام رسان برای کار را اعلام می کند

0
فیس بوک اتاق های محل کار را ، اساساً اتاق های پیام رسان برای کار را اعلام می کند

[ad_1]

اخیراً فیس بوک مسنجر اتاق ها را یکی از بزرگترین محصولات جدید خود در سال ها به بازار عرضه کرد. این تلاش است تا گروه های بزرگی از افرادی که مایل به چت تصویری در خارج از یک زمینه کاری هستند ، جایگزینی برای بزرگنمایی ارائه دهد. به طور طبیعی ، این برنامه کاملاً در فیس بوک ادغام شده و ادغام های بیشتر در اینستاگرام و واتس اپ وارد می شود.

اکنون این شرکت با آوردن اتاق ها به رقیب Slack خود یعنی Workplace ، مستقیماً بازار Zoom را به بازار عرضه می کند. در واقع این اتاق های مسنجر برای کار شماست.

ویژگی تنظیم شده برای اتاق های کار بسیار شبیه به Messenger Rooms است. تماسها از 50 شرکت کننده پشتیبانی می کند و محدودیتی برای مدت زمان آنها وجود ندارد. اگرچه سازنده به یک حساب کارگاه احتیاج دارد ، سایر شرکت کنندگان فقط باید روی پیوند اشتراک کلیک کنند. و همچنین می توانید اتاق ها را قفل کنید تا از جلوگیری از زامبی (روبروبی) جلوگیری کنید.

فیس بوک می گوید ، از ماه مارس ، سرویس محل کار آن اکنون 5 میلیون کاربر پرداخت کننده داشت که از ماه اکتبر 2 میلیون افزایش یافته است. این تعداد تقریباً در آوریل و ماه مه تقریباً صعود کرد ، اگرچه فیس بوک آمار جدیدتری را ارائه نکرد.

سایر تغییراتی که به فیلمبرداری در محیط کار می آید شامل اضافه شدن تولید کننده زنده و امکان اجرای جلسات پرسش و پاسخ است. می توانید اطلاعات بیشتری در منبع زیر بخوانید.


در فیسبوک

بعدی را بخوانید:

گوگل می گوید راه حل های جدید AI برای صنعت سوخت های فسیلی ایجاد نمی کند

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link