طبق گزارش ها ، وب سایتهای 3 سازمان محیط زیست را مسدود می کند


India internet shutdown hed 796x419 طبق گزارش ها ، وب سایتهای 3 سازمان محیط زیست را مسدود می کند

تقریباً یک هفته پس از ارائه چندین سرویس اینترنتی هندی ، موتور جستجوگر DuckDuckGo را برای چند روز مسدود کرد ، وب سایتهای سه سازمان محیط زیست غیرقابل دسترسی شدند.

وب سایتهای سازمانهای طرفداری از محیط زیست هیچ زمین B وجود ندارد، LetIndiaBreathe.in (LIB) ، و جمعه ها برای آینده (FFF) به دلیل دستور دولتی که تاکنون عملی نشده است ، چندین روز است که مسدود شده است. با این حال ، هیچ دلیل مشخصی درباره صدور این دستور در دست نیست.

در بیانیه ای ، هیچ Earth B وجود ندارد كه گفت این سازمان علیرغم عدم میزبانی از مطالب قابل اعتراض ، هنوز دلیل مسدود بودن وب سایت آنها را بررسی می كند:

در حالی که ما هنوز دلایل مسدود شدن وب سایت خود را با وجود داشتن هیچ محتوای قابل اعتراض در مورد این موضوع ، در حال بررسی هستیم. فهمیدیم که در این مخمصه تنها نیستیم. گروههای مختلف محیطی و وب سایتهای مختلف آنها مورد بررسی قرار گرفته اند آ محدود کردن غیرقانونی مشابه دموکراتیک و همچنین حق اساسی آزادی بیان از طریق اینترنت ، و ما در همبستگی با آنها ایستادگی می کنیم زیرا با فروتنی ترین خواستار دولت هستیم تا حقوق ما را بازیابد.

جمعه ها برای آینده هند ، بازوی کشوری ابتکار عمل توسط گرتا تونبرگ نیز آغاز شد و بیانیه مشابهی را صادر کرد.

اجازه دهید هند Breathe گفت که وب سایت آنها از 29 ژوئن غیرقابل دسترسی بوده است.

سازمان حقوق دیجیتال ، بنیاد آزادی اینترنت (IFF) ، گفت که این مشاوره حقوقی را ارائه می دهد بگذارید هند نفس بکشد و جمعه ها برای آینده. IFF به نمایندگی از Let India Breathe برای تعلیق دامنه خود اعلامیه ای در بورس ملی اینترنت هند (NIXI) – مرجع دامنه هند – ارسال کرده است.

ممنوعیت های این طبیعت نگران کننده است زیرا بسیاری از سازمان ها برای کار به وب سایت های خود بستگی دارند. و از آنجا که دولت دلیلی برای از بین بردن وب سایت ارائه نمی دهد ، ممکن است برای آنها دشوار باشد که تصمیم را تجدید نظر کنند.

Pssst ، سلام شما!

آیا می خواهید هر روز حساس ترین خبرنامه روزانه فناوری را به صورت رایگان ، در صندوق ورودی خود دریافت کنید؟ البته این کار را می کنید: برای Big Spam در اینجا ثبت نام کنید.
Source link

Check Also

آپدیت جدید اینستاگرام ؛ اتاق های لایو با ظرفیت چهار نفر

اپلیکیشن اینستاگرام چند سالی است که بین مردم سراسر دنیا محبوبیت خاصی پیدا کرده است.  …

Translate »