صفحه نمایش تاشو اپل توسط شرکت ال جی ساخته خواهد شد

lg is developing a foldable display for apple صفحه نمایش تاشو اپل توسط شرکت ال جی ساخته خواهد شد
۰۱ اسفند ۹۹ ساعت ۱۹:۴۰

مدتی است که شایعه‌هایی مبنی بر معرفی گوشی اپل با صفحه نمایش تاشو وجود دارد. حالا به نظر می‌رسد که ال جی مسئول ساخت نمایشگر آیفون منعطف خواهد بود.

همانطور که می‌دانید شایعه‌های درباره خروج شرکت ال جی از صنعت گوشی‌های هوشمند وجود دارد، اما امروز یک گزارش از یک رسانه تایوانی به نام DigiTimes منتشر شد. با توجه به این گزارش، اپل به شرکت ال جی (LG Display) سفارش ساخت یک صفحه نمایش منعطف داده است.

lg is developing a foldable display for apple 1 620x388 صفحه نمایش تاشو اپل توسط شرکت ال جی ساخته خواهد شد

به گفته این منبع شرکت ال جی با وجود اینکه در حال کار روی نمونه‌های اولیه نمایشگر منعطف (برای گوشی رولی) بوده، این سفارش را پذیرفته است. همچنین گفته می‌شود که اپل در آینده در گوشی‌های آیفون از صفحه نمایش تاشو OLED استفاده خواهد کرد.

گزارش‌های منتشر شده در اوایل این هفته، تایید می‌کنند که شرکت اپل در سال ۲۰۲۳ یک گوشی با نمایشگر تاشو عرضه خواهد کرد، همچنین در این گزارش‌ها نکاتی درباره پشتیبانی این دستگاه از Apple Pencil وجود داشت. عرضه یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش منعطف در سال ۲۰۲۳، باعث عقب افتادن اپل از شرکت‌های مانند هواوی، سامسونگ و موتورولا می‌شود، زیرا این شرکت‌ها اولین گوشی‌های تاشو خود را در سال ۲۰۱۹ عرضه کرده‌اند. اما این موضوع می‌تواند باعث شود تا اپل اشتباه‌های این شرکت‌ها را تکرار نکند و اولین گوشی تاشو خود را بی نقص به بازار عرضه کند.

صفحه نمایش تاشو گوشی تاشو اپل


Source link

Check Also

اتریوم به خدمات بلاک چین آمازون اضافه شد

اتریوم به خدمات بلاک چین آمازون اضافه شد – ارزدیجیتال کاربران آمازون از این پس …

Translate »