Home اخبارسینما شکایت بازیگر «مردگان متحرک» از آزار بازدیدکنندگان/ آسیب دیدیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شکایت بازیگر «مردگان متحرک» از آزار بازدیدکنندگان/ آسیب دیدیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

0
شکایت بازیگر «مردگان متحرک» از آزار بازدیدکنندگان/ آسیب دیدیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، کورت لوگان شکایتی به دادگاه لس‌آنجلس ارائه کرده و در آن ادعا کرده است که بارها از سوی بازدیدکنندگان پارک موضوعی «مردگان متحرک» (واکینگ دد) آزار دیده و حتی برخی همکاران زن که در آنجا مشغول کار بودند با آزار جنسی روبرو شده‌اند.

این پارک موضوعی برمبنای سریال پرطرفدار «مردگان متحرک» شکل گرفته و مهمانان در فضایی پسا آخرالزمانی با راهروهای تاریک و باریک، با زامبی‌ها روبرو می‌شدند.

در این دادخواست نوشته شده یونیورسال استودیوز بازدیدکنندگان را تشویق به انجام این کارها می‌کرد و به بازدیدکنندگان می‌گفت «آماده شوید تا برای بقا بجنگید.»

سخنگوی یونیورسال از پاسخ به این ادعای خاص خودداری کرد، اما گفت: هدف ما همیشه حفظ امنیت بازدیدکنندگان و کارمندان بوده است.

پارک موضوعی «مردگان متحرک» سال ۲۰۱۶ افتتاح شد و ماه پیش، اندکی پیش از اینکه همه پارک‌ها به دلیل ویروس کرونا تعطیل شوند، تعطیل شد.

در این دادخواست آمده است که در این پارک الکل سرو می‌شد و بازدیدکنندگان اغلب مست بودند و به همین دلیل شاکی چند بار از سوی بازدیدکنندگان مشت دریافت کرده است.

لوگان افزوده است در یک مورد هم ایفاگر زن نقش زامبی با آزار جنسی روبرو شده است.

در این شکایت آمده که این بازیگر زن نیز پیشتر شکایت کرده و خواستار ایجاد تغییراتی برای محافظت از کارکنان شده است.

«مردگان متحرک» یا «واکینگ دد» مجموعه تلویزیونی درام، ترسناک و پسارستاخیزی آمریکایی، ساخته فرانک دارابونت است. این مجموعه از روی کتاب مصوری با همین نام نوشته رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی ادلرد ساخته شده‌است. تاکنون ۱۰ فصل از این مجموعه روی آنتن رفته و نامزد جایزه‌های متعددی از جمله نامزد جایزه انجمن نویسندگان آمریکا و جایزه گلدن گلاب برای بهترین مجموعه تلویزیونی درام شده است.

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here