Home News شهروندان از برنامه های ردیابی پلیس و رسانه های اجتماعی برای افشای حملات ایالات متحده به معترضین مسالمت آمیز استفاده می کنند

شهروندان از برنامه های ردیابی پلیس و رسانه های اجتماعی برای افشای حملات ایالات متحده به معترضین مسالمت آمیز استفاده می کنند

0
شهروندان از برنامه های ردیابی پلیس و رسانه های اجتماعی برای افشای حملات ایالات متحده به معترضین مسالمت آمیز استفاده می کنند

[ad_1]

استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا در پاسخ به ناآرامی های داخلی پیرامون كشته شدن جورج فلوید ، در آخر هفته دستور داد كه نیروهای نظامی و پلیس آمریكا به معترضین به شهروندان حمله كنند.

در جریان این اعتراضات ، جنایتکاران خشن با بهره گیری از هرج و مرج درگیری با هوشیارانی که توسط توئیت های بی پروا رئیس جمهور ترغیب شده بودند ، باعث تلفات بی شماری از جمله چندین کشته شدند. اما اعتراضات جاری ده‌ها میلیون نفر از سراسر کشور را به خود جلب کرده است ، که اکثریت قریب به اتفاق آنها صلح دارند.

پلیس و ارتش با این وجود بدون تحریک به معترضین مسالمت آمیز در سراسر کشور حمله می کنند.

پلیس و نیروهای نظامی در ده ها شهر در سراسر کشور با حمله به معترضین مسالمت آمیز در فیلم هایی که به صورت زنده در رسانه های اجتماعی پخش می شدند و توسط میلیون ها نفر پخش شده بودند ، دستگیر شدند. بسیاری از حملات گیج کننده هستند و به نظر می رسد با انگیزه چیزی بیش از میل به صدمه زدن به شهروندان ، هر چقدر هم که صلح آمیز باشند:

آنها یک مرد نابینا را شلیک کردند. این مرد قهوه ای نابینا چه تهدیدی می تواند برای مأمورانی که وی را شلیک کرده اند ، ایجاد کند؟

آنها به رهگذران سالمند حمله کردند:

آنها به سیاستمداران حمله کردند:

آنها برای حمله به سیاه پوست صفوف را شکستند:

آنها بالای معترضین فرار کردند:

آنها اجازه می دهند سفیدپوستان از آنجا عبور کنند ، سپس پنجره ها را از ماشین پر از سیاه پوستان ضرب و شتم کردند تا بتوانند چندین بار آنها را با استفاده از تاسرها شلیک کنند و سپس آنها را از وسایل نقلیه خود بکشند و بخاطر شکستن یک کاردپرسی-در حالی که سیاه رنگ کردند:

آنها به سوی افرادی که روی ایوانهایشان ایستاده اند شلیک کردند:

آنها به داخل خانه خود شلیک کردند:

در میان کسانی که در سراسر کشور هدف قرار گرفتند گزارشگران بیشماری بودند. در چندین مورد ، پلیس پس از تأیید هویت آنها به عنوان اعضای مطبوعات ، به خبرنگاران شلیک کرد. این نیز به دستور رئیس جمهور استیضاح است که مطبوعات را “دشمن مردم” اعلام کرده است.

پلیس در تعداد معدودی از شهرها از این اعتراضات به عنوان فرصتی برای ترساندن همبستگی با معترضین به آنها استفاده كرد.

گروه کوچکی از افسران پلیس تصمیم گرفتند که به صورت یکنواخت به معترضین بپیوندند. با این حال ، این می گوید که دهها میلیون دوربین با هدف پلیس صدها مورد خشونت پلیس را ضبط کرده اند ، اما به حسب دانش این گزارشگر ، هیچ نمونه ای از پلیس که نمی خواهد به معترضان مسالمت آمیز حمله کند ، جلوی کسانی را که می گیرند ، نیست.. کسانی که به جای اینکه ما را از خشونت محافظت کنند با ما راهپیمایی می کنند ، همان دلار مالیات دهندگان را پرداخت می کنند که همکارانشان در پلیس ناکام هستند.

چطور این همه اتفاق افتاد؟ برنامه های اسکنر رسانه های اجتماعی و پلیس ، اینگونه است. قبلاً شاهد اعتراضات و آشوب در آمریکا بودیم. اما در گذشته ، این روایت همیشه به نشان دادن لژیونهایی از غارتگران خشن که در ساختمانهای شب می سوزند و در مقابل آرامش ، افسران صلح استوایی محافظت می شوند ، اعتراض می کند که معترضان را از آسیب در طول روز محافظت می کنند.

اما ، تاکنون ، دولت نمی تواند مردم را مجبور به خاموش کردن توییتر یا متوقف کردن بارگیری برنامه ها کند. Curfews و خطوط بیش از حد تلفن نمی توانند فعالان را از سازماندهی و شاید مهمتر از همه اینها بازدارند ، بالاخره مردم یک گزینه ساده برای نظارت بر پلیس در زمان واقعی دارند.

پیگیری ارتباطات پلیس برای استفاده از اسکنر سخت افزار و کمی دانستن چگونگی استفاده از آن. اما این روزها می توانید با جستجوی “اسکنر پلیس” در اپلیکیشن اپل یا Google App ، یکی را دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید نصب برنامه و انتخاب اعزامی است که می خواهید در آن گوش دهید. بسیاری از این برنامه ها هنگام انجام اقدامات پلیس در یک شهر به شما هشدار می دهند و همیشه می توانید بگویید که چند نفر به یک جریان خاص گوش می دهند.

حداقل شش بار در حالی که در تاریخ 30 مه به گوش دادن به مأموریت های پلیس از طریق اسکنر ، من مأموریت مأمورین را در مینیاپولیس نشان دادم که قصد شلیک سلاح های شیمیایی در جمع های مسالمت آمیز را دارند و متعاقباً ، توئیت ها را دیدم که به معترضین هشدار می دهند تا دوربین های خود را آماده کنند و خود را برای حمله قریب الوقوع آماده کنند.

من کلاه خود را به تلاش های خستگی ناپذیر کسانی که جان خود را به خطر می اندازند و آزادی برای افشای استبداد دولت آمریکا در این برهه بی سابقه ای نوک می زنم. در آنجا امن باشید ، بدون خشونت بمانید و فیلمبرداری کنید.

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link