بستن
Microsoft Flight Sim.jpg&signature=ba62ab573572dda33f8599530bb77059

شبیه ساز پرواز مایکروسافت شکایت کمتری از بازی ما در ماه آگوست را پر می کند


Microsoft Flight Sim 796x417 شبیه ساز پرواز مایکروسافت شکایت کمتری از بازی ما در ماه آگوست را پر می کند

مایکروسافت به تازگی فاش کرده است که در نهایت ما جدید را دریافت خواهیم کرد شبیه ساز پرواز مایکروسافت این اوت – به این معنی که ما خیلی زود دوباره به آسمان نمی خواهیم ، بلکه در اواسط آگوست نیز بعد از تاخیر همه چیز بازی خواهیم داشت.

شش سال از آخرین نسخه این سریال گذشته است – چهارده اگر نسخه Steam را حساب نکنید پرواز شبیه ساز X. در صورت از دست دادن اطلاعات اطلاعاتی قبل از انتشار ، سیم کارت پرواز جزئیاتی است که تاکنون مشاهده کرده ایم ، و در هر فرودگاه بزرگ جهان با عشق و تفریح ​​دوباره تفریح ​​کرده است. این یک بازی هولناک است که شما همیشه از یک بازی sim ​​خواسته اید ، با یک چرخه روز / شب ، آب و هوا در زمان واقعی و حیوانات که در جهان پرسه می زنند. به نظر می رسد بسیار خیره کننده از آنچه ما می توانیم از تریلرها جمع کنیم.

https://www.youtube.com/watch؟v=TYqJALPVn0Y

با توجه به نسخه های ویژه بازی ، سردرگمی وجود دارد. طبق گفته های خود مایکروسافت ، آنها هر فرودگاهی در زمین را در بازی گنجانده اند و هنوز نمودار آنچه در هر نسخه از بازی وجود دارد نشان می دهد که ده فرودگاه کل به نوعی منحصر به نسخه های لوکس و پریمیوم هستند. Eurogamer ، ظاهراً در همان سردرگمی گرفتار ، از مایکروسافت در مورد آن سؤال کرد و جواب نسبتاً ناراحت کننده ای را دریافت کرد که ، در حالی که هر فرودگاه بدون در نظر گرفتن بازی است ، اما در نسخه های حق بیمه به نوعی جزئیات بیشتری خواهند داشت. من هیچ تصوری ندارم که این به چه معنی است ، اما من احتمالاً می خواهم نسخه اصلی را بدست آورم ، بنابراین آن را برای اطلاع دیگران می گذارم.

مطالب پیشنهادی :  تغییراتی در روند صدور مجوز فیلم - تئاترها

بخوانید: Far Cry 6 جزئیات نشت می کند ، و انگشتان دست ما برای یک شخصیت زن متقاطع می شوند

حتی اگر پرواز مایکروسافت پرواز به نظر شما چیزی نمی رسد ، اگر مثل من هستید و بازی می کنید تعداد زیادیفقط ممکن است بخواهید آن را در لیست “شاید” نگه دارید ، زیرا این تنها بازی است که در میان نسخه اواسط آگوست منتشر می شود.

یک بار شبح تسوشیما بعداً در این هفته منتشر می شود ، بازی های جدید جدید به نوعی نازک در زمین هستند. بین افق واقعاً زیاد نیست چهارراه سریع و خشمگین در آغاز ماه اوت ، و Wasteland 3، که در پایان ماه اوت ظاهر می شود. در ابتدا بازی ای که شاید در اواسط ماه حاکم بود ، بود دنیای جدید، یک MMO و یکی از تلاش های بلند پروازانه آمازون برای ورود به صنعت. ولی دنیای جدیدبه تعویق افتاده است ، و بدون دلیل خوب – من شک دارم که بیشتر مردم حتی از آن چیزی شنیده بودند ، و تنها چند هفته از تاریخ انتشار اولیه آن می گذرد.

شبیه ساز پرواز مایکروسافت در تاریخ 18 اوت بر روی رایانه شخصی راه اندازی می شود ، و می توانید از امروز سفارش دهید. تاریخ انتشار Xbox One هنوز اعلام نشده است.

Pssst ، سلام شما!

آیا می خواهید هر روز حساس ترین خبرنامه روزانه فناوری را به صورت رایگان ، در صندوق ورودی خود دریافت کنید؟ البته این کار را می کنید: برای Big Spam در اینجا ثبت نام کنید.

مطالب پیشنهادی :  سری توسعه‌یافته PURICARE ال‌جی، پوشش کامل برای هر اندازه فضایی را ایجاد کرد


Source link

Check Also

هدفون هواوی فری بادز 4i معرفی شد

ارسال شده توسط: حسین مرادی ۰۷ اسفند ۹۹ ساعت ۰۹:۳۷ هدفون هواوی فری بادز ۴i …

Translate »