سری هواوی واچ بیشترین سهم بازار محصولات پوشیدنی را از آن خود کرد

۰۶ آذر ۹۹ ساعت ۰۹:۳۸

هواوی با عرضه سری هواوی واچ نظیر ساعت هوشمند سری جی تی ۲ و تاک بند B6 توانست بیشترین سهم بازار محصولات پوشیدنی را از آن خود کند.

هواوی از ابتدای فعالیت خود پایبند و متعهد به تولید محصولات نوآورانه برای کاربران بوده است. این شرکت توانایی ساخت و فناوری ویژه‌ای در زمینه‌ی عمر باتری دارد و در قابلیت‌های مربوط به سلامت و ورزش فعالیت قابل توجه‌ای داشته است. ترکیب این دو مزیت باعث شده که بتواند گستره‌ای از محصولات رقابتی را تولید کند که سری HUAWEI WATCH GT 2 و سری HUAWEI Talkband B6 دو مورد از بهترین‌هایشان در گروه بند و ساعت هوشمند به شمار می‌آیند.

در جریان انتشار گزارش IDC در فصل دوم ۲۰۲۰ مشخص شد که هواوی موفق شده بیشترین سهم از بازار محصولات پوشیدنی روی مچ را به خود اختصاص دهد. باید توجه داشت که هواوی در شرایطی این دستاورد را داشته که بازار محصولات پوشیدنی مصرفی به شدت رقابتی بود و این دستاورد بسیار ارزشمند برای هواوی محسوب می‌شود.

ساعت هوشمند هواوی واچ GT Series محصولات پوشیدنی هواوی را به صدر این صنعت رساند

هواوی در دنیای گوشی های هوشمند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و یکی از بازیگران اصلی این صنعت پرطرفدار است. اما این شرکت توانسته در دنیای پوشیدنی های هوشمند هم به رهبر بازار تبدیل شود. محصولات پوشیدنی هواوی از زمان تولدشان و با اولین ساعت هوشمند سری واچ GT عملکرد خوبی از خودشان به نمایش گذاشته‌اند.

این سری با داشتن باتری‌های ماندگار و مانیتورینگ دقیق و حرفه‌ای داده‌های سلامت بدن به کاربران کمک کنند تا سلامتی‌شان را با کیفیت بالاتری زیر نظر داشته باشند. تجربه کاربری بهتر و تغییر سبک زندگی به شکلی که میزان ورزش بیشتری در آن گنجانده شود، از تاثیرات ساعت های هوشمند هواوی بر کاربران است.

نام ساعت هوشمند هواوی واچ GT از خودروهای مسابقه‌ای GT الهام گرفته است. درست مانند خودروهای سری GT که نام و سابقه‌ی ثابت شده‌ای در صنعت خودرو دارند، این ساعت هوشمند نیز در زمینه‌هایی مثل دوام و ماندگاری، عملکرد و قابل اطمینان بودن، پیشرو هستند.

هواوی همزمان با انجام تحقیقات‌ روی ارتقای فناوری‌های خود، روی ارتقا تجربه‌ی کاربری سرمایه‌گذاری کرده است. توسعه‌های پی در پی محصولات هواوی کاربران را شگفت‌زده کرده و هواوی را نیز تبدیل به رهبر بازار در محصولات پوشیدنی کرده است.

 برتری رقابتی به دلیل استفاده از تکنولوژی به روز

ساعت هوشمند به عنوان محصولی که طولانی‌مدت روی مچ دست استفاده می‌شود، باید مجهز به باتری پرظرفیتی باشد. این موضوع علاوه بر این که چالش بزرگ محصولات پوشیدنی است، برای کاربران نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. ساعت هوشمند هواوی واچ GT با داشتن عمر باتری ۲ هفته‌ای در شرایط تست توانسته استاندارد جدیدی از میزان عمر بالای باتری ساعت‌های هوشمند را ارائه دهد.

سری ساعت‌های هواوی واج GT توانسته‌اند به نیاز عمومی جامعه در زمینه‌ی مانیتورینگ پیوسته و لحظه‌ای سلامت پاسخ بدهند و همچنین تجربه‌ی کاربران از ورزش کردن و پیگیری سلامتی را به طور گسترده‌ای ارتقا دهند.

مدل Pro WATCH GT 2 امکان مانیتورینگ SpO۲ خون را نیز در تمام طول روز در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد؛ قابلیتی که به صورت مستقیم، چالش‌های مانیتورینگ سطح اکسیژن خون را با استفاده از یک طراحی نوآورانه و سبک و ترکیب آن با الگوریتم‌های سنجش اکسیژن خون برطرف می‌کند.

به کمک ساعت های هوشمند هواوی سری واچ GT 2 کاربران می‌توانند بر میزان اشباع اکسیژن خون، ضربان قلب و سطح استرس‌شان به صورت لحظه‌ای نظارت داشته باشند. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا تغییرات بدن‌شان را  ارزیابی کنند و مدیریت بهتری روی سلامتی‌شان داشته باشند.

3 1 3 620x421 سری هواوی واچ بیشترین سهم بازار محصولات پوشیدنی را از آن خود کرد

ساعت هوشمند HUAWEI WATCH GT 2 Pro

هواوی موسسه‌های تحقیقاتی زیادی در سراسر دنیا دارد که بیشتر از ۱۰ مورد از آنها به تحقیقات مربوط به محصولات پوشیدنی هوشمند اختصاص دارند. در نتیجه کسب‌وکار محصولات پوشیدنی هوشمند هواوی می‌تواند به عنوان یک منبع تحقیقاتی معتبر دنیا شناخته شود که یکی از ارزش‌های جهانی هواوی است.

فراموش نکنیم موفقیت محصولات پوشیدنی هواوی اتفاقی نیست و نتیجه‌ی سال‌ها تجربه‌ در حوزه تکنولوژی است. چند عامل مختلف در موفقیت محصولات پوشیدنی هواوی دخیل بوده است. فعالیت و تحقیقات زیاد ، استفاده از برتری فناورانه و ترغیب کاربران برای استفاده بیشتر از ساعت‌های هوشمند، از جمله‌ این اقدامات بوده‌اند.

گروه‌های متنوع برای برطرف کردن نیازهای مختلف کاربران

سری ساعت های هوشمند هواوی واچ GT پاسخگوی نیازهای متنوع کاربران بوده و افراد بیشتری را به ورزش و کنترل سلامتی ترغیب می‌کنند. در حال حاضر HUAWEI WATCH GT 2 عمر باتری زیادی دارد و برای کاربردهای ورزشی و سلامتی کاربران پاسخگو است. این ساعت همچنین ۱۰۰ برنامه‌ی ورزشی متنوع دارد  که باعث شده در میان مصرف‌کنندگان جوان محبوب باشد.

ساعت هوشمند هواوی واچ GT 2 Pro حرفه‌ای‌ترین محصول در این سری است که جامع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین تجربه از ورزش کردن و کنترل سلامتی را به کاربران خود  ارائه می‌دهد. در نتیجه کاربران این ساعت هوشمند بهترین و بیشترین کنترل را روی سلامتی‌شان دارند.

ساعت های هوشمند سری WATCH GT هواوی با یک مدل جدید و خاص با نام WATCH GT 2 Porsche Design تکمیل شده‌ است. این مدل همزمان با عرضه‌ی جهانی HUAWEI Mate 40 به بازارهای مصرفی عرضه شده و به عنوان رده‌بالاترین و لوکس‌ترین در این سری شناخته می‌شود.

در این مدل لوکس، از ترکیب فناوری نوآورانه و طراحی آینده‌نگرانه‌ی «پورش» (Porsche) استفاده شده است. این ترکیب  نیاز و سلیقه‌ی خاص مصرف‌کنندگان رده‌بالا در داشتن طراحی زیبا را هدف می‌گیرد. ساعت هوشمند WATCH GT 2 Porsche Design طراحی ساعت های هوشمند را وارد عصر جدیدی کرده است.

4 1 1 620x354 سری هواوی واچ بیشترین سهم بازار محصولات پوشیدنی را از آن خود کرد

سری ساعت های هوشمند HUAWEI WATCH GT با به‌کارگیری گستره‌ی وسیعی از فناوری‌ها توانسته‌اند نیاز گروه‌های مختلفی از افراد را برآورده کنند. بنابراین تمام افراد با سلایق و نیازهای مختلف می‌توانند محصولی را که برایشان مناسب است، انتخاب کنند. هواوی همیشه روی محصولاتی با کیفیت بالا تمرکز کرده و سیاست کیفیت بالای محصولات را سرلوحه خود قرار داده است. این سیاست‌ها به هواوی کمک کرده‌اند تا اعتماد و اعتبار خوبی برای خود کسب کند و وفاداری مصرف‌کنندگان به محصولات‌اش را به دست بیاورد.

هواوی علاوه بر ساعت های هوشمند، بندهای هوشمند و عینک‌های هوشمند را نیز در گروه‌های محصولات پوشیدنی خود دارد که هر یک از آنها جای کار زیادی برای توسعه دارند. هر یک از محصولات پوشیدنی هواوی، فلسفه‌ی آینده‌نگرانه‌ی این شرکت برای ارائه برترین تجربه‌ی کاری را در خود جای داده‌اند. هواوی در آینده هم به سرمایه‌گذاری روی توسعه‌ی محصولات و نوآوری‌های فناورانه ادامه خواهد داد تا محصولات پوشیدنی هوشمندی خلق کند که لذت و هیجان را به کاربران هدیه می‌دهند.


این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

Source link

Check Also

ایلان ماسک: کلاهبرداران دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند

ایلان ماسک: کلاهبرداران دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند – ارزدیجیتال اخبار آلت‌ کوین‌ها اخبار …

Translate »