Home News زمان آن فرا رسیده است که شبکه های اجتماعی دنبال شود و کوئنتین تارانتینو باید آن را کارگردانی کند

زمان آن فرا رسیده است که شبکه های اجتماعی دنبال شود و کوئنتین تارانتینو باید آن را کارگردانی کند

0
زمان آن فرا رسیده است که شبکه های اجتماعی دنبال شود و کوئنتین تارانتینو باید آن را کارگردانی کند

[ad_1]

کوئنتین تارانتینو ، کارگردان هالیوود در مصاحبه اخیر خود فاش کرد که معتقد است شبکه اجتماعی بهترین فیلم دهه خود است. او اشتباه است. مشاغل فضایی در فضا بهترین فیلم سالهای 2010 است.

مشاعره فضایی این یک فیلم عالی است ، کل داستان را گفت. شبکه اجتماعیاز طرف دیگر ، فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد (2010؟ ها ، آن روزها معصومین برای رسانه های اجتماعی بودند). به همین دلیل فکر می کنم وقت عاقبت است. و از آنجایی که تارانتینو چنین فن بیگیگ است ، او باید کارگردانی کند.

اشتباه نکنید ، دیوید فینچر یک افسانه است (او ما را آورد هفتاما ، فکر می کنم فصل بعد در حماسه فیس بوک نیاز به یک سطح مطالعه شخصیت دارد که فقط ذهن پشت سگهای مخزن، جنگو Unchainedو روزی هالیوود می تواند بیرون بیاورد

برای افراد ناآگاه ، شبکه اجتماعی فیلمی در مورد ظهور فیس بوک است. این یک داستان پرچین با یک بازیگر و خدمه فوق العاده با استعداد است. کارگردان دیوید فینچر و نویسنده آرون سورکین (بال غربی، چند مرد خوب) کتاب بن مزریش را برگرداند میلیاردرهای تصادفی یک شاهکار سینمایی و بازیگر جسی آیزنبرگ ، که مارک زاکربرگ بنیانگذار فیس بوک را بازی می کرد ، یک نمایش عالی را ارائه کرد که باید او را آکادمی گره می زد.

اظهارات تارانتینو از مصاحبه با منبع رسانه های خبری فرانسوی پریمایر گرفته شده است که وی گفت:

این دست “شبکه اجتماعی” است … این شماره یک است زیرا بهترین ، بهترین است! این همه رقابت را خرد می کند.

آیزنبرگ گفت که او سال گذشته برای یک دنباله سقوط خواهد کرد. شانس بسیار خوبی وجود دارد که ده ها عامل و مدیر اجرایی از زمان آزمایش آب صرف کرده اند ، اما به بهترین وجه دانش ما چیز خاصی حاصل نمی شود.

تعجب نخواهم کرد اگر این اتفاق بیفتد ، بعد از اینکه همه حماسه کمبریج آنالیز به تنهایی ارزش یک ترامپ را دارند. به نظر شما چه کسی باید شریل سندبرگ را بازی کند؟ سارا پائولسون را از “داستان آمریکایی ترسناک” بازیگری کردم.

با این حال ، اگر تارانتینو به پروژه های آینده مرتبط با آن متصل شود ، بسیار شگفت زده می شوم شبکه اجتماعی. آخرین باری که شنیدم که او قرار بود بعد از دهمین فیلمش فیلمبرداری کند (روزی هالیوود، از آنجا که او هر دو را شمارش می کند بیل را بکش جلد به عنوان تلنگرهای جداگانه).

با این وجود ، سرگرم کننده است که ساموئل ال جکسون ، استیو بوسکمی یا سایر تنظیمات فیلم Tarantino را در حال بازی در چهره های مهم در فیس بوک (لئوناردو دی کاپریو به عنوان جک دورسی!) تصور کنید. اما این چیزی بیشتر از یک تمرین در داستان نویسی نیست. مگر اینکه سوركین و فینچر علاقه ای به بازگشت نداشته باشند (و فیلم اصلی یك میلیارد میلیاردی را در گیشه ساخته است ، بنابراین فرض كنید كه آنها اینطور تصور می كنند) استودیوی فیلم مضحك است كه هر شخص دیگری را برای دنباله دار شدن درآورد.

اما این باعث نمی شود که من آرزو کنم نسخه ای از سبک تارانتینو را آرزو کنم. هشدار تخریب اسپویلر: با پایان یافتن نشان مارک زاکربرگ جسی آیزنبرگ سرانجام فاش شد که او اندرویدی است زیرا مدیر تحقیقات سابق تحقیقات فیس بوک یان لکون (با بازی مارک روفالو) با خنده مستقیم و در حالی که مستقیم به دوربین خیره می شود خنده دار می خندد. سپس همه مانند شمشیر سامورایی سرهای یکدیگر را به عنوان نمایشنامه های موسیقی پاپ در دهه 1960 مالت می زدند. محو شدن به سمت سیاهی.

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link