Home News رسانه های اجتماعی یک بازار یک اندازه نیست. این آموزش همه را توضیح می دهد

رسانه های اجتماعی یک بازار یک اندازه نیست. این آموزش همه را توضیح می دهد

0
رسانه های اجتماعی یک بازار یک اندازه نیست. این آموزش همه را توضیح می دهد

[ad_1]

TLDR: دوره های موجود در بسته نرم افزاری صدور گواهینامه Bootcamp بازاریابی رسانه های اجتماعی 2020 ، چگونگی راه اندازی کمپین های دیجیتالی مؤثر را برای رونق فروش در تمام سیستم عامل های برتر رسانه های اجتماعی توضیح می دهند.

بیشتر از اینکه هر روز وارد فیس بوک شوید یا اطمینان حاصل کنید که از یادداشت های توییتر خود مراقبت می کنید ، وجود یک رسانه رسانه اجتماعی بیشتر است. کارشناسان واقعی رسانه های اجتماعی باید مخاطبان مورد نظر خود را ، جایی که در آن اجتماع می کنند و چگونگی ارتباط مؤثر با آنها ارتباط برقرار کنند ، درک کنند. و با ده ها مکان و روش برای انتخاب ، این کار ساده ای نیست.

با آموزش مانند بسته نرم افزاری صدور گواهینامه Bootcamp بازاریابی رسانه ای 2020 (بیش از 90.99 دلار تخفیف) از معاملات TNW) ، افرادی که به دنبال به دست آوردن قدرت رسانه های اجتماعی در پشت نام تجاری خود هستند ، یک طرح ساده برای افزایش آگاهی ، درگیر کردن مشتریان بالقوه و تبدیل فروش از طریق بزرگترین سیستم عامل های اجتماعی جهان ، دنبال می کنند.

این مجموعه شامل هفت دوره شامل بیش از 34 ساعت آموزش برای جمع آوری بهترین استراتژی های بازاریابی ممکن برای استقرار در فیس بوک ، اینستاگرام ، لینکدین و موارد دیگر می باشد.

آموزش با شروع می شود مبانی بازاریابی دیجیتال 101 البته ، که حتی تایمرهای اولیه را به سمت تمام مراحل ساخت یک برنامه بازاریابی دیجیتال راه اندازی می کند. این آموزش همهجانبه به بررسی اصول اولیه ، از بازاریابی ایمیل ، ایجاد وب سایت ، سئو ، تبلیغات دیجیتال ، اندازه گیری و تحلیلی می پردازد.

بعد، مبانی رسانه های اجتماعی 101 و استراتژی رسانه های اجتماعی یک جفت از دوره های مقدماتی هستند که فراتر از تئوری در عمل واقعی بازاریابی دیجیتال هستند. این آموزش برنامه های کاملی را برای ایجاد حضور تجاری ستاره ای در رسانه های اجتماعی ، تعریف اهداف بازاریابی ، مخاطبان هدف و استراتژی های محتوا و درک چگونگی قرار گرفتن هر بستر رسانه اجتماعی در استراتژی کسب و کار شما ارائه می دهد.

دوره های باقیمانده برای یادگیری نقاط قوت و ضعف بهترین سیستم عامل ها برای یافتن و توسعه رسانه های اجتماعی زیر برای نام تجاری شما ، درگیر تاکتیک هایی می شوند. بازاریابی فیس بوک ، بازاریابی اینستاگرام ، و LinkedIn بازاریابی ممکن است مناطق مشابهی برای مطالعه به نظر برسد ، اما به محض ورود به مکانیک هر محل ، شروع به درک تفاوت های هر مخاطب خواهید کرد.

سرانجام، تبلیغات فیس بوک به تبلیغات تبلیغاتی پرداخت شده بر روی سکوی قدرتمند می رود و توضیح می دهد که چگونه می توانید گزینه های هدف گذاری تبلیغ و خرید را انتخاب کنید تا بیشترین هزینه را برای پول خود داشته باشید.

هر دوره در بسته نرم افزاری 299 دلار ارزش دارد ، اما با برداشت کل مجموعه در حال حاضر ، قیمت نهایی خود را کاهش می دهید تا فقط 29.99 دلار.

قیمت ها قابل تغییر است.

پوشش تاج

پوشش روزانه ما را در مورد چگونگی واکنش صنعت فناوری به coronavirus بخوانید و در خبرنامه هفتگی Coronavirus در Context مشترک شوید.

برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به کار از راه دور ، مقالات رشد ما را در اینجا ببینید یا ما را دنبال کنید توییتر.[ad_2]

Source link