راهنمای حذف حسابهای شما

خوش آمدید به مبانی TNW، مجموعه ای از نکات ، راهنماها و مشاوره در مورد چگونگی به دست آوردن بیشترین استفاده از اسباب بازی ها ، برنامه ها و موارد دیگر.

آیا می خواهید حساب های رسانه های اجتماعی خود را حذف کنید؟ آماده خلاص شدن از لیست دوستان ، تبلیغات ، اعلان ها هستید؟ ما شما را می شنویم. در اینجا تمام راهنماهای ما در مورد چگونگی انجام آن آورده شده است.

صادقانه بگویم ، ما شما را سرزنش نخواهیم کرد که بخواهید از غلتک دیوانه کننده رسانه های اجتماعی پیاده شوید. در بین اطلاعات غلط و اطلاعات نادرست حریم خصوصی ، به ذکر تبلیغات هدفمند ، رسانه های اجتماعی می توانند یک تجربه ناراحت کننده برای بسیاری باشند. لازم به ذکر نیست که این اغلب اوقات راهی برای فهمیدن این واقعیت است که خانواده ، دوستان یا بتهای ما فقط … کسانی نیستند که فکر می کردیم آنها بوده اند. بنابراین ، بله ، ما آن را دریافت می کنیم.

اگر آماده آن هستید ، می توانیم به شما کمک کنیم همه حساب های رسانه های اجتماعی خود را حذف کنید ، و خود را از بزرگترین سیستم عامل ها خارج کنید.

فیس بوک

Permanently deleting Facebook راهنمای حذف حسابهای شما

حذف خود از FB بزرگ می تواند به معنای حذف حساب کاربری یا صرفاً باشد غیرفعال کردن آی تی. حالت دوم فقط چیزی است که به نظر می رسد: به طور موقت حساب خود را روی یخ بگذارید تا بتوانید یک سم زدایی در رسانه های اجتماعی انجام دهید. راستش را بخواهید ، از بین تمام سایتهای موجود در این لیست ، فیس بوک همان شخصی است که احتمالاً برای تمیز کردن خود باید بیشتر از آن استفاده کنید ، بنابراین توصیه می کنیم قبل از حذف غیرفعال شوید. اما … با توجه به کاری که فیس بوک در چند سال اخیر انجام داده و در گذشته بوده است ، اگر شما می خواهید به ترک بوقلمون بروید ، به ویژه در یک دوره انتخابات ، شما را سرزنش نمی کنیم. بنابراین می توانید راهنمای کامل کارا در مورد نحوه حذف Facebook خود را در اینجا بیابید.

اینستاگرام

Permanently deleting Instagram راهنمای حذف حسابهای شما

دقیقاً مانند فیس بوک در بالا ، اینستاگرام همان مسایل مربوط به بودن یک سایت نسبتاً پرتلاطم را برای شما ایجاد کرده است. به من اعتماد کن ، می فهمم که از هجوم مداوم عکس های مستند ، FOMO و فقط عادی خسته شده ام اضافی-یعنی اینستاگرام. اینستاگرام مانند برادر بزرگ خود فرزندخوانده اش ، فیس بوک ، امکان غیرفعال کردن حساب کاربری خود را برای مدتی فراهم می کند ، اگر همه کاری که می خواهید مدتی است خاموش است و اگر فهمیدید که زندگی شما بدون داشتن یک حساب اینستاگرام بهتر است ، می توانید راهنمای ما را در اینجا ببینید.

توییتر

Screen Shot 2019 07 08 at 10.21.36 AM راهنمای حذف حسابهای شما

توییتر یکی از بلندترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است ، تا کنون. مگر اینکه در تنظیم لیست های توییتر خود مهارت کافی داشته باشید و با دکمه بیصدا کوشا باشید ، ممکن است اغلب به نظر برسد جریان جریانی بدون وقفه از ریزگردها که در شما 24/7/365 منفجر شده است. و من آن را می گیرم – که می تواند خسته کننده باشد. برخلاف سیستم عامل های فیس بوک که در بالا به آن اشاره شد ، توییتر فقط گزینه غیرفعال سازی را به شما پیشنهاد می دهد ، که این هم نوعی حذف آهسته است. شما می توان بعد از استراحت دوباره حساب خود را فعال کنید ، یا می توانید پس از یک دوره سکوت اجازه دهید توییتر آن را حذف کند. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در اینجا بخوانید.

لینکدین

LinkedIn Close Account 2 796x309 راهنمای حذف حسابهای شما

LinkedIn در آن چهارراه عجیب و غریب ایستاده است که در آن کاملاً یک بستر رسانه اجتماعی به همان شکلی که دیگران در این لیست قرار دارند نیست ، اما با همه دلخوری هایی که انجام می دهند همراه است. یعنی ، اعلان های بیش از حد ، افراد زیادی را که نمی شناسید سعی می کنند شما را آزار دهند ، یک فرهنگ خانگی کلمات و تصاویری است که شما نمی شناسید کاملا بفهمید که مرتباً روی سیستم عامل نیستید. شما نیز مانند بسیاری از سیستم عامل های دیگر در این لیست ، گزینه غیرفعال کردن یا “خواب زمستانی” حساب خود یا حذف کامل آن را دارید. راهنمای ما را اینجا ببینید.

اسنپ ​​چت

Screen Shot 2019 07 15 at 11.21.24 AM 796x461 راهنمای حذف حسابهای شما

در حالی که سایر افراد موجود در این لیست می توانم ببینم که یکی از تعصبها یا عدم تمایلات آنها حذف شده است ، Snapchat تصور می کنم بسیاری از آنها قصد حذف از کسالت را دارند. اسنپ ​​چت چیزی است که بسیاری از آن رشد می کنند. مانند توییتر ، حساب شما به مدت 30 روز غیرفعال در نظر گرفته می شود و می تواند در هر زمان قبل از آن نقطه دوباره فعال و ذخیره شود. اما اگر دوباره فعال نشوید ، حساب شما بعد از 30 روز حذف می شود. با این حال ، بر خلاف سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، Snapchat نوع درخواستهایی را که از دسک تاپ استفاده می کنید برای حذف حساب خود به جای خود برنامه است. ما اطلاعات بیشتری در اینجا داریم

TikTok

TikTok Delete 3 راهنمای حذف حسابهای شما

TikTok چیزی در یک برنامه جنجالی در برخی از نقاط جهان است. در حالی که شرکت مادر در پشت این برنامه رد کرده است که بسیاری از نرم افزارهای جاسوسی آن را به این امر متهم می کنند ، اما تاریخچه عدم تمایل به افراد دارای معلولیت و سانسور سیاسی برای بسیاری از افراد کافی است که از شر آن خلاص شوند. بر خلاف سایر افراد موجود در این لیست ، حذف حذف است و گزینه ای برای خوابیدن یا غیرفعال کردن حساب شما وجود ندارد. بنابراین اگر مطمئن هستید که داغ شدن رسانه جدید اجتماعی از سیستم شما خارج نشده است ، می توانید در مورد چگونگی حذف حساب خود در اینجا بخوانید.

و این این لیست ما برای حذف خود از برخی از رایج ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. موفق باشید!

Pssst ، سلام شما!

آیا می خواهید هر روز حساس ترین خبرنامه روزانه فناوری روزانه ، در صندوق ورودی خود ، به صورت رایگان دریافت کنید؟ البته این کار را می کنید: برای Big Spam در اینجا ثبت نام کنید.


Source link

Check Also

اتریوم به خدمات بلاک چین آمازون اضافه شد

اتریوم به خدمات بلاک چین آمازون اضافه شد – ارزدیجیتال کاربران آمازون از این پس …

Translate »