Home سینما دستیار رضا رشیدپور ممنوع‌الکار شد

دستیار رضا رشیدپور ممنوع‌الکار شد

0
دستیار رضا رشیدپور ممنوع‌الکار شد

[ad_1]

قائم مقام شبکه سه اعلام کرد: دستیار رضا رشیدپور ممنوع‌الکار شده است.
به گزارش رسیده، محسن یزدی قائم مقام شبکه سه سیما با اشاره به حاشیه‌های اخیر نسبت به یکی از عوامل «حالا خورشید» بیان کرد: در روزهای گذشته حاشیه‌هایی در مورد برخی اظهارنظرهای وقیحانه یکی از عوامل برنامه «حالا خورشید» در صفحه شخصی‌اش باعث ایجاد انتقادات به حقی از طرف دلبستگان انقلاب شده است.
وی افزود: امام و رهبری نه خط قرمز قانونی یا عرفی، بلکه مهمترین مولفه های اعتقادی مدیران شبکه سه است و طبعا شبکه، خود یکی از مدعیان و پیگیری کنندگان موضوع بوده و خواهد بود.
یزدی در توضیح این اتفاق گفت: سازندگان اصلی هر برنامه شامل تهیه‌کننده، سردبیر و کارگردان مورد رصد دقیق شبکه‌ها و مجموعه صیانت سازمان صدا و سیما هستند، اما با وجود حدود ۱۰ هزار نیروی فعال در نزدیک ۲۰۰ پروژه تولیدی در شبکه، امکان اطلاع از واکنش‌های شخصی همه عوامل گاهی نشدنی است ولی طبعا شبکه هر جا متوجه خطاهای نیروهای مشغول در تولیدات خود شده متناسب با خطا با آنها برخورد کرده است و از این به بعد نیز رویه همین خواهد بود.
یزدی در پایان گفت: طبیعی است که حضور چنین فرد هتاکی در شبکه ‌سه غیرقابل قبول خواهد بود و ما نیز حضور وی را در کلیه برنامه‌های شبکه ممنوع کرده و به تهیه‌کنندگان شبکه نیز تذکر داده‌ایم که با دقت و حساسیت بیشتری در این موارد عمل کنند.

نوشته دستیار رضا رشیدپور ممنوع‌الکار شد اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here